Lal Conan Aylık Seri

Başlatan drfuhrer, 26 Eylül, 2011, 17:56:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

drfuhrer

designer 73 arkadaşım allah seni de yakın zamanda bu kadar güldürsün...hakkaten yazını okuduktan sonra gülme krizine girdim.olaya hiç ömür yönünden bakmamıştım ;D ;D ;D

hennessy

Sevgili Kalidor kardeşimi sitede görünce hemen sorayım dedim lal klasik seri 10 cildi altım (abi ben 3 gün kayboldum sen ne zaman conancı oldun ya :) ) barbar conan 4. kitapta fil kulesi hikayesi ile conan 1.ciltteki hikaye aynımı oda fil kulesi bu on cilt i alınca barbar conan vahşi kılıcı hikayeleride varmı içinde
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Bu 10 ciltte Conan The Barbarian serisinin maceraları birinci sayıdan başlanarak yayınlanıyor. ABD'nde sanıyorum 19. ciltteler. Burada Savage Sword of Conan maceraları yok.
   Fil kulesi macerası sanırsam aynı

yalcinerol345

Alıntı yapılan: rumar80 - 13 Ekim, 2011, 21:16:01
   Bu 10 ciltte Conan The Barbarian serisinin maceraları birinci sayıdan başlanarak yayınlanıyor. ABD'nde sanıyorum 19. ciltteler. Burada Savage Sword of Conan maceraları yok.
   Fil kulesi macerası sanırsam aynı
Fil Kulesi macerası aynı ama farklı yazar ve çizerlerden farklı yorumla okumak da güzel.

hennessy

Conan Red Sonya ve diğer hikayeler 4.kitap çizimleri ve hikayeleri ile beni büyüledi yazıları okumayı bırakıp resimlere daldım çok güzeldi

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Sevgili Murat, Conan'ın her serisi gibi bu seride gerçekten müthiş maceralar içeriyor. Ayrıca 5.sayısında Alfa zamanı yayınlanmayan 2-3 maceranında olduğu yönünde rivayetlerde var.

Darkwood Sakinleri..

Nightrain

Lâl'in zamanında fasikül olarak yayımladığı daha sonra cilt şeklinde yayımladığı seriyi en ucuz nerelerde bulabilirim?

1.cildi İdefix'in indirim yaptığı bir zaman da almıştım ama şimdi baktım, el yakıyorlar. Şimdilik 2 ve 3.cildi almayı düşünüyorum.

http://www.idefix.com/Kitap/tanim.asp?sid=QW1RJL577C0C7VOLV4UH
http://www.idefix.com/Kitap/tanim.asp?sid=R02WSC9STF8FFE118NT5&searchstring=Fil%20Kulesi%20ve%20Di%F0er
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Dostum Kadıköydeki sahafların hepsi burada

hacibabs ........ Meraklı Çizgi - Tayfun Alemdar

Büyülü Rüzgar .......... İlyas Erkul

essegesse ............... Kaan Comics - Altan Gürdal

Demirbaş Yayıncılık .......... Miray Çzigi - Cem Demirbaş

Ozer ............ Özer Sahaf - İlker Özer

Onlara mesaj atarsan yardımcı olurlar.

Nightrain

Büyülü Rüzgar'a özel mesaj attım. Umarım uygun bir fiyat verirler.

Nightrain

Bir sorum daha var.

Lâl'in cilt şeklinden yayımladığı "Conan Klasik Maceralar" ciltleri, Conan the Barbarian serisi mi oluyor gerçekte?

yalcinerol345

Alıntı yapılan: Nightrain - 24 Mart, 2012, 18:44:47
Bir sorum daha var.

Lâl'in cilt şeklinden yayımladığı "Conan Klasik Maceralar" ciltleri, Conan the Barbarian serisi mi oluyor gerçekte?
Evet.

kalidor

evet conan the barbarian (ctb) serisi abd'de de renkli yayinlanan seridir.SSOC ise orjinalde de siyah beyaz.fil kulesi macerasi ise hem barry smith hem de john buscema tarafindan çizilmistir
Crom! Ölüleri Say...

Nightrain

Bugün ilk cildi karıştırma fırsatım oldu da, renkli olduğu için biraz garibime gitti. Savage Sword of Conan'a alıştığım için oldu tabii.

Nightrain

Bu seri sanırım 22 cilt? Ama Lâl sadece 10.cilt basmış. Keşke devamı gelseydi.

kalidor

22. sayı henüz yayınlanmadı, pre-order olarak satılıyor ve seri büyük ihtimal sonlanmadı. Son 5-6 sayıdır da her sayıda 1-2 tane Conan yıllığı (almanak) da çıkıyor. Bu yıllıklar (annual) Türkiye'de yayınlandı mı bilmiyorum. Lal yılda 2 kez yayınlasa bile yeter.
Crom! Ölüleri Say...