Süper bir Fumetti Grubu Kuralım

Başlatan ümitkr, 28 Eylül, 2011, 11:49:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Bu nedenle ben 7 kişilik bir takım kurdum. Ayrıca pis işleri yapacak üçlü farklı dönemlerden özellikle seçildi.

BAHADIR

Alıntı yapılan: alan ford - 28 Eylül, 2011, 20:25:01
Birileri Corto'yu ikna ederse Ken'de peşinden gelir.

Doğru Corto'yu unuttuk ama Corto o gruba katılsın ahanda buraya yazıyom (söz uçar yazı kalır...) ben de çizgiroman okumayı bırakırım...Corto'yu da unutun arkadaşlar...Zaten Fumetti de kaç tane aykırı ve anarşist (Ümit'in deyimi) adam var...Üç...

ümitkr

Alıntı yapılan: rumar80 - 28 Eylül, 2011, 21:16:22
   Bu nedenle ben 7 kişilik bir takım kurdum. Ayrıca pis işleri yapacak üçlü farklı dönemlerden özellikle seçildi.

Umar, ben senin bir önceki mesajını atlamışım okurken  ???

Benim değişkenli grubum:

Lider-Stratejist (Batman - Captain America)   - Nathan Never (Batmansal ekipman, hafiye, Captainsal dövüş becerileri v.s.)
Süper bir güç (Superman - Thor)   - Zagor (Tanrısal süper güç)
Teknolojik bir tip (Atom veya Steel - İron Man)   - Greystorm
Büyüsel bir tip (Zatanna - Scarlett Witch)   - Büyülü Rüzgar 
Dövüşçü bir tip (Black Canary - Triathlon)   - Çelik Blek
Uzaylı gücü olan bir tip (Manhunter - Ms. Marvel)   - Java
Özel Silahlı (Green Lantern - Quasar)    - Martin Mystere
Hızlı Bir tip (Quiksilver - Flash)   - Tesla
Komik Sevimli Tip (Plastik Man - Beast/Örümcek)   - Çiko / Gruço
Okçu Tip (Green Arrow -Hawkeye)   - Ken Parker (Tüm okçular asidir. Dikbaşlıdırlar. Grubu sorgulayıp dururlar)
Atomik Tipler (Captain Atom - Ms. Marvel II)    - Felix (Nathan 23'de yıldızlara karışan genç)
Atlantisli (Aquaman - Namor)    - Corto (Bunlar hep Kral oluyor)
Kalıcı hatunlar (Wonder Woman - WASP)   - Julia     
Robotikler (Red Tornado - Vision)   - Isac (Nathan Never'daki insansı duygusal robot)

Dış yardım (Oracle)   - Sigmund

Gerçi son JLA'da gruba bir de goril almışlar görevi neyse artık daha okumadım... Aşağıda JLA'nın son hali:

BAHADIR

Herkese günyadın;

Ümit ekip süper...Ama Graystorm olsa olsa bunların başına bela olur....Kaleyi içerden yıkar sonra gel bunu ekibe alma  ;)

hanac

Alıntı yapılan: ümitkr - 29 Eylül, 2011, 08:04:44
Zagor (Tanrısal süper güç)

Ha ha ha, güzel olmuş.

Nathan'ı lider yapmak ilginç olmuş.

Gizli Lider belli  :)

BAHADIR

Ümiiit;

Daha önce dikkat etmemişim,Listede Tex yok...En ufak bir pürüzde hepsini döver diye koymadın değil mi listeye...Adamlar 4 kişi başlı başına bir ekipler zaten...

ümitkr

Alıntı yapılan: BAHADIR - 29 Eylül, 2011, 10:08:38
Ümiiit;
Daha önce dikkat etmemişim,Listede Tex yok...En ufak bir pürüzde hepsini döver diye koymadın değil mi listeye...Adamlar 4 kişi başlı başına bir ekipler zaten...

Tex, Dylan, Dampyr... Dylan'la Dampyr'i yedek büyücülü elemanlar olarak bıraktım.

Tex ise gözümde hep Hawkman gibi kalmış: Maço, sert, kavgacı, askersi, diğerleri yumuşakken o kötü adamları döver, öbürküler işi çözecek cihazlar taşırken bu ikisi silah taşır ve harbi harbi kullanır, bir kabilenin veya ırkın kahramanı v.s.

Shayera ile birlikte. Ekibi var yani :) Hawkman ekibe ara ara girer ve çıkar. Şimdi JSA'da.
Tex'in de öyle bir ekibi var ama ayrıca bir ekipte yer alabilir mi bilemedim....

Ama tabii bu benim uydurmam  ;D

hanac

Ümit'in belirlediği özelliklere göre benim grubum:

Lider-Stratejist - Julia
Süper bir güç - Zagor
Teknolojik bir tip - Baron Icaro La Plume
Büyüsel bir tip - Büyülü Rüzgar
Dövüşçü bir tip - Kaptan Swing
Uzaylı gücü olan bir tip - Dampyr
Özel Silahlı - Ken Parker
Hızlı Bir tip - Rodi
Komik Sevimli Tip - Çiko