Avengers Sohbet Odası

Başlatan pizagor, 28 Eylül, 2011, 13:24:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Dolat ve Euro 1tl olsa çok guzel olurdu.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Marvel Avengers kadrosunda yeni bir değişikliğe gidiyor. Yeni başlayan All New All Different Avengers serisinde bulunan Spideran (ultimate olan), Nova ve Ms Marvel takımdan ayrılıp genç Cyclops, Hulk (Amadeus Cho ) ve Vision ile ( bayan olanı ) yeni bir takım kuruyorlar. Adı da Champions Mark Waid yazacak Humberto Ramos çizecek. Yıllar sonra ortalıkta yeni bir Champions takımı var. Bir nevi New Warriors tarzında

Bilal ceylan

Arkadaşlar gerekli şeyler avengers i kaç seri halinde kaç sayı bastı elinde böyle bir listesi olan varmı.toplayayım diyorum okadar karışıkki korkuyorum.

dean

Alıntı yapılan: Bilo - 21 Ocak, 2019, 22:07:43
Arkadaşlar gerekli şeyler avengers i kaç seri halinde kaç sayı bastı elinde böyle bir listesi olan varmı.toplayayım diyorum okadar karışıkki korkuyorum.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,8452.30.html

Önce sarı liste. O ağırlıklı olarak Bendis'in yazdığı dönem. Siyah bantla çekilmiş olanlar Avengers maceraları (New Avengers 1, Mighty Avengers 3 gibi) gri bantla çekilmiş olanlar ana eventler (İç Savaş, Gizli İstila gibi) Bunların hepsinin okunması gerekiyor.

Sonra siyah listeye geliyor sıra. Burası da Now dönemi. Inhuman'ları okumanıza gerek yok. Uncanny Avengers kendi içerisinde bağımsız. Avengers ciltleri ile sekronize olmanız çok gerekmiyor. Now dönemi Avengers ve New Avengers'ların sırası önemli. O da siyah listede güzel şekilde verilmiş. Finalini Secret Wars ile yapıyorsunuz. Dönem komple kapanıyor.

Sonra All-New All-Different ciltleri geliyor. Arada Avengers: Açmaz ve İç Savaş 2 var. Tamamlandıktan sonrada Avengers Zincirsiz.

Bilal ceylan

Dean dostum teşekkür ederim, şimdi biraz daha berraklaştı durum .