RED KİT-YKY YAYINLARI-TOPLU ALBÜMLER

Başlatan Büyülü Rüzgar, 05 Ağustos, 2011, 20:52:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İdrava

Arkadaşlar toplu albümlerin 1. Sayısı tekrar basılırmı?

hanac

Alıntı yapılan: İdrava - 17 Temmuz, 2017, 23:48:03
Arkadaşlar toplu albümlerin 1. Sayısı tekrar basılırmı?

Bence basılır.

İdrava

Valla bu seri çok iyi tuttu. Ama yinede bir cilt 6 ayda bir bile çıkmıyor. Bi 5 yılı var daha....

İdrava

Ya bu kadarmı ara verilir? Sevgili Hanac bir bilgin varmı?

Dr.ArAmAS

türkiye'de 'sorumsuzluk' denen kavram,artık çoğu kişi ve kurum için bir erdem!!!YKY sayesinde red kit beklememeyi öğrendik.bu albüm satıyorsa niye basılmıyor?!satmıyorsa da ''basmıyoruz '' desinler boşuna beklemeyelim en azından!!!

hanac

İdrava

Daha önce bu serinin bitmesine bi 5 yılı var demiştim. Düzeltiyorum en az bi 10 yılıvar.

orhan şafak

Ne anlaaar banka çizgi roman koleksiyoner ve okuyucusunun ruhundan beee.

İdrava

orhan şafak

Ama ben yayıncı bankacılar için dedim  :)

İdrava

Aferin la yky. Biz dedikçe sen yayınlamayıp bizi sinir ediyosun ya gözlerinden öpüyorum seni...

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

İdrava

Güzel haber ama böyle yılda bir kere yayınlanacaksa koleksiyonu tamamlamak işkence olacak.

gamlıbaykuş

Bu akşam Red Kit Toplu Albümleri 10. cildi bitirdim. Birbirinden güzel dört macera okudum. Billy The Kid'in Mahkemesi, Dikenli Teller, Calamity Jane ve Daltonlar Meksika'da. Daltonlar Meksika'da macerasını daha önce okuyup okumadığımı hatırlayamadım ama diğer üç macerayı birkaç kez okuduğumu biliyorum.

Göze çarpan konulara gelirsek; Billy The Kid'in Mahkemesi güzeldi, kırmızı karemala olayına çok güldüm. Calamity Jane de ise Calamity' nin ettiği küfürler hep sansürlüydü ve ben tamamlamaya çalıştım. Durum eğlenceli bir hal aldı tabi ki. Ve kasaba girişindeki tabelada yazan yazı " El Plomo Yabancı, hızlı silah çekemiyorsan hiç durma yoluna devam et" :)  Daltonlar macerasın da ise Meksika'da ki kasabanın adını telaffuz etmek eziyet hâline döndü " Ksoşitekotzingo kasabası" :)

Sonuç olarak eğlenceli bir ciltti.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

İdrava

Bu serininde en son cildi 1 yıl olmuş çıkalı. Bazen matbaanın yeniden icat edileceğini düşünüyorum.