Yıldırım Kemal.. Hatırlayan var mı ?

Başlatan haysat, 04 Ekim, 2011, 23:09:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

Çok güzel bir haber.

Umarım tüm seri yayınlanır.

Geç kalınmış bir harekat ama sonunda yayınlanması sevindirici.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

s.b

Bu seriyi tamamlamayı başarırlar umarım. Aslında kalın cilt olarak yayınlansa çok iyi olurdu.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

altay1944

Alıntı yapılan: mutarad - 29 Kasım, 2012, 20:47:35
Aşağıdaki adreste görüleceği üzere, Yıldırım Kemal'in yeni baskısı çıkmış durumda. Bilginize..
http://e-magaza.atam.gov.tr/switch.php?file=ProductInfo&cat_id=1&product_id=444

22x30 ebatlarda ve 90 sayfa,7.5 tl  ile bence değerlendirilmesi gereken bir eser.Böylelikle belki devamı gelir.Ama neden her yerde satılmaz onu anlamam.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

caretta

İlyas keşke bu yayını tedarik etse.Hatta Ustura Kemal'in son çıkan sayılarını da...

tunaorhun

Yıldırım Kemal'i bilmem ama İlyas Ustura Kemal'i dükkansa satmaya başlamıştır bile.

Büyülü Rüzgar

Alıntı yapılan: tunaorhun - 29 Kasım, 2012, 23:12:35
Yıldırım Kemal'i bilmem ama İlyas Ustura Kemal'i dükkansa satmaya başlamıştır bile.

Nerdeeee adamları aradım konusabılecek adam bulamadım dağtım vasıtası ıle 2 hafta almaya calıstım geldı gelecek dedık 2 hafta bosa bekledık adamlar basmıslar kıtabı ama alabilene aşk olsun ....

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: Büyülü Dükkan - 29 Kasım, 2012, 23:25:16
Nerdeeee adamları aradım konusabılecek adam bulamadım dağtım vasıtası ıle 2 hafta almaya calıstım geldı gelecek dedık 2 hatfat bosa bekledık adamlar basmıslar kıtabı ama alabilene aşk olsun ....

Çizgi roman satmadığı için göndermemişlerdir veya sadece kendilerine kadar basmışlardır belki.  ;D

haysat

Alıntı yapılan: designer73 - 29 Kasım, 2012, 23:31:01
sadece kendilerine kadar basmışlardır belki.  ;D

Abbas bu güzeldi.

Gece gece güldürdün beni saol...
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

connyapku

kalidor

Bu konuda da geçen yıl yazdığım gibi Orhan Bey'le geçen yıl Ankara Dost Kitabevi'nde tanışmıştık.

--Burayı ilk defa yazıyorum-- Orhan Bey,  altın madalyonu geçin internetten bile pek bir haberi yoktu sanki :) Yarım saat kadar ayaküstü konuşmuştuk. İşte çok ilginç projeleri felan olduğunu söylemişti. Sonra nereden çıktıysa Hz. Mevlana'nın aslında Moğol ajanı olduğunu felan höpürdetip birkaç gereksiz daha lakırdı yapınca parlak projeleri ile kendisini başbaşa bırakıp fazla uzatmadım :D
Crom! Ölüleri Say...

tunaorhun

Alıntı yapılan: kalidor - 30 Kasım, 2012, 08:43:55
Bu konuda da geçen yıl yazdığım gibi Orhan Bey'le geçen yıl Ankara Dost Kitabevi'nde tanışmıştık.

--Burayı ilk defa yazıyorum-- Orhan Bey,  altın madalyonu geçin internetten bile pek bir haberi yoktu sanki :) Yarım saat kadar ayaküstü konuşmuştuk. İşte çok ilginç projeleri felan olduğunu söylemişti. Sonra nereden çıktıysa Hz. Mevlana'nın aslında Moğol ajanı olduğunu felan höpürdetip birkaç gereksiz daha lakırdı yapınca parlak projeleri ile kendisini başbaşa bırakıp fazla uzatmadım :D

Orhan Bey. doğru söylemiş.

V

Moğollar'ın bütün Anadolu'yu yakıp-yıkarken Mevlevileri pas geçmeleri akla böyle sorular getiriyor doğal olarak.. ???
"İstemem,eksik olsun.."

Mister NO

Alıntı yapılan: altay1944 - 29 Kasım, 2012, 21:27:59
22x30 ebatlarda ve 90 sayfa,7.5 tl  ile bence değerlendirilmesi gereken bir eser.

Tay Yayınlarından çıkan serinin ilk 2 sayısını kapsıyor. Giriş bölümü Tay'a göre farklı bazı karelerden sonra  İzmir Kan Ağlıyor macerasına başlıyor. Tay'ın 1. sayısındaki giriş bölümü de bu maceranın girişinde yok. Bir de macera sonunda 2 sayfa farklı çizim var Tay'da olmayan. 90 sayfa ve renkli basılmış.

Mrtekin

Biraz önce Atatürk Araştırma Merkezi'nden çıkan, "Yıldırım Kemal-İzmir Kan Ağlıyor." adlı macerayı okudum.

Güzel, ben çizimlerde Bonelli'den daha çok bir Esse@Gesse etkisi izlenimi edindim.

Son Osmanlı, Ustura Kemal, Yıldırım Kemal...

Bu üç kahramanımızın tüm maceraları, hakkı verilerek yayınlansa ne kadar güzel olurdu. :)

Yok mudur, bu işlere el atacak bir yayıncımız, off,offf.
They drew first blood...

hanac

Alıntı yapılan: Mrtekin - 25 Aralık, 2015, 22:18:08
Yok mudur, bu işlere el atacak bir yayıncımız, off,offf.

Bence her yayınevi en azından bir tane yerli çizgiroman serisi çıkarmalı.

Zarar edeceğini bile bile çıkarmalı.

Marmara, Gerekli, Arkabahçe, JBC, Büyülü birer tane yayınlasa, bu serilerin çoğu biter.