Yıldırım Kemal.. Hatırlayan var mı ?

Başlatan haysat, 04 Ekim, 2011, 23:09:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Aynen, Abi, kesinlikle.

Her yayıncımızın portföyünde en az 1 Türk kahraman bulunmalı.

Biraz da bu toprakların hikayesinin anlatılması lazım ve yayıncılarımızın bu konularda biraz daha duyarlı olması lazım, gerisi gelir.

Bu açıdan ÇD'yi pas geçiyorum. Tolga'yı herşeye rağmen ne güzel yayınlıyorlar. Belki Tolga bitince sıra bunlara da gelir, umudum onlarda, ölmeden önce belki de sıralı bir Türk kahramanları külliyatı bırakırız çocuklarımıza, torunlarımıza...
They drew first blood...

yunusmeyra

Alıntı yapılan: Mrtekin - 25 Aralık, 2015, 22:37:12
Aynen, Abi, kesinlikle.

Her yayıncımızın portföyünde en az 1 Türk kahraman bulunmalı.

Biraz da bu toprakların hikayesinin anlatılması lazım ve yayıncılarımızın bu konularda biraz daha duyarlı olması lazım, gerisi gelir.

Bu açıdan ÇD'yi pas geçiyorum. Tolga'yı herşeye rağmen ne güzel yayınlıyorlar. Belki Tolga bitince sıra bunlara da gelir, umudum onlarda, ölmeden önce belki de sıralı bir Türk kahramanları külliyatı bırakırız çocuklarımıza, torunlarımıza...

11 yıl önce (temmuz-2004) "milliyet sanat" dergisinde çizgi roman dosyası yapılmıştı..rahmetli İsmail Gülgeç'te görüşlerine başvurulan sanatçılardan biriydi..görüşleri bir "kutuda" şöyle özetlenmişti..

rahmetlinin belli görüş ve örnekleri geçtiğimiz 10 küsur yılda "aşılsa"da,ana önermesi yerli yerinde duruyor..bu önerme her yayınevini ve her ticari teşebbüsü bağlamayabilir...kimse böyle bir "misyonu" sahiplenmek istemeyebilir.. ancak çizgi romanı "özel" bir yayıncılık faaliyeti olarak gören büyük-küçük her yayınevinin gündeminde olmalıdır ...(derim, kendimce  ;) )
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR