Superman ve Spiderman Yüzyılın Savaşı - Gerekli Şeyler

Başlatan gamlıbaykuş, 05 Ekim, 2011, 21:42:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Biraz önce Mişel abi, yakın zamanda Gerekli Şeylerden bu yayının duyurdu. Marvel ve DC ortak yapımı bir yayın. İki farklı yayınevi iki farklı kahraman birarada. Ön plan çıkan bir durumda söz konusu; bu macaranın çizer  kadrosunda büyük usta John Buscema da var. Diğer çizerler ise Ross Andru ve yine bir büyük usta John Romita JR da var.
Yazarlar ise Gerry Conway, Jim Shooter, Marv Wolfman. Böylece çok kaliteli bir yayın olduğu ortaya çıkıyor.
Gereli Şeyler'in sitesinde DÜNYANIN EN BÜYÜK İKİ SÜPER KAHRAMANI İKİ AYRI MACERA İLE KÜTÜPHANENİZE GELİYOR ibaresi yer alıyor. Bu durumda tek ciltte iki macera olur ya da iki ayrı cilt olur, bakalım göreceğiz...

Örümcek Adam Süperman karşısında ne yapabilir demeyin...

Cevabı burda...

Ve güzel bir kare daha...

Bir de aklıma gelmişken, madem DC içerikli bir karakter (Marvel ile ortak olarak yayınlanıyor olsa da) yayınlanabiliyor. Rica etsek şu alttaki macerayı da yayınlayabilir misiniz? :) Zaten Batman İstiyoruz kampanyamız da forumumuz da mevcut...

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

çok güzel bir haber batman örümcek daha bir güzel olur diye düşünüyorum ayrıca WEAPON X WOLVERINE fiyatı yazılmış ama SUPERMAN VE SPIDERMAN fiyat yazılmamış fiyat bilgisi nedir acaba?
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Bu hikaye 1976 yılında mı yayınlanmış ?

rumar80

s.b

Örümcek Supiye nasıl kafa tutabilir yahu! Süper abim kodumu oturtacak parça kalmaz esprili örümceğimizde.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pizagor

Hikaye nasıl acaba? 1976 ifadesi ve örnek sayfalardaki konuşma balonları naif olduğuna dair bir önyargı yarattı bende!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

HacıGeraltEmmi

Spiderman and Batman'i okumuştum. Bir nevi düşman takası yapıyorlar;  ;D Carnage ile Batman savaşırken, Spiderman de Joker ile savaşıyordu.

Gambit

Carnage dusman ama Superman ya da Orumcek dusman degil ki

cok kiytirik bir macera olmus, basmaya deger mi bilemedim ama gereki seyler basiyorsa bir bildikleri vardir sanirim

basarilar

yalcinerol345

Yetmişli yılların Amerikan Çizgiromanına bayılırım.Sırf yazar-çizer kadrosu için bile alınır.

darkwood

Evet konusu çok saçma görülüyor, Süperman sadece üfleyerek örümceği uzaya gönderir.  ;D
Fakat çizim kadrosu sağlam.  :)
Darkwood Sakinleri..

gamlıbaykuş

Bence birbirlerine düşman değilde ortak bir kötüye karşı biraradadırlar. Başlarda sırf eğlence olsun diye anlaşmazlıklarından ötürü kavga ediyor olabilirler... Ne salladım yahu :) Ama bence tutar...

hennessy

süperman x ışınlarla bizim peter'ı rahmetli eder bence düşmanlarını kim yakalayacak medyaya sunacak diye bir birleri ile kapışıyor kesin yazın bir kenara :)

hennessy

Flaş flaş flaş tam tesisatlı donanımlı kameramanınız Cevat Kelle sizler için yemedi içmedi Gerekli Şeyler den çıkan kitabı ele geçirdi birazdan resimler geliyor :)

gamlıbaykuş

Resimler şahane, çok güzel bir esere benziyor. Eski yılların renkli maceralarının yeri ayrıdır bence...