Superman ve Spiderman Yüzyılın Savaşı - Gerekli Şeyler

Başlatan gamlıbaykuş, 05 Ekim, 2011, 21:42:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

Normalde ne spiderman ne de superman okuyorum. Kahramanların karşı karşıya getirildikleri zorlama senaryoları da sevmem ama galiba bu kitabı alacağım. Çizimleri ve renklendirmeyi çok beğendim.

hanac

Murat'ın eklediği resimlerde Hulk da gözüküyor.

s.b

Güzel bir çr olduğu anlaşılıyor. Yarın alacaklarım arasında bu da var.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

HacıGeraltEmmi

Kitapta iki farklı macera var. İlk macerada düşman Ahtapot ve Lex Luthor ikilisi (nasıl biraraya geldiklerini okuyunca görürsünüz)  ;D. Örümcek ile Superman kendi aralarındaki küçük sürtüşmeden sonra kafa kafaya verip asıl sorunu çözmek zorundalar! Acaba çözebilecekler mi? Yoksa bir ilk yaşanıp kötüler mi galip gelecek? Tüm soruların yanıtları Yüzyılın Savaşı'nda ;D

İkinci macerada düşmanlarımız Dr. Doom ve Parasite! Maceranın misafir kahramanları olarak Hulk ve Wonder Woman'ı görüyoruz. Bu maceranın çizerinin John Buscema olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Ben şahsen bu kitabı Ağkafa için aldığımı söylemeliyim. Superman hayranları Supi için, her iki kahramanı sevenler zaten en şanslı okurlar olarak alıp okuyacaklardır.

gamlıbaykuş

Merak ettiğim bir konu var: Kitabın sırt bandı nasıl acaba? Bildiğimiz Marvel yazısı mı var (Artı DC) yoksa Kick-Ass de olduğu gibi resim falan mı var?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 20 Kasım, 2011, 00:38:38
Merak ettiğim bir konu var: Kitabın sırt bandı nasıl acaba? Bildiğimiz Marvel yazısı mı var (Artı DC) yoksa Kick-Ass de olduğu gibi resim falan mı var?

[IMG]http://img840.imageshack.us/img840/3903/18112011029.jpg[/img]
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

gamlıbaykuş

Arka kapağı değil abi, yanlış anlattım galiba kusura bakma. Yan tarafta diyeyim. Rafta nasıl duruyor yani. Daha önce yayınlanmış Comicsler gibi mi daha mı farklı ?

HacıGeraltEmmi

Marvel ve DC logoları var sırtın üst kısmında.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: designer73 - 20 Kasım, 2011, 00:53:26
Marvel ve DC logoları var sırtın üst kısmında.

Teşekür ederim, bir kitabın raftaki duruşu benim için çok önemli çünkü...

HacıGeraltEmmi

Kick-ass'te telif yazar-çizerine ait olduğu için logo kullanılmamıştı yanlış hatırlamıyorsam.

gamlıbaykuş

Doğru sadece bir resim vardı...

hennessy

kitap bitti keyif alarak okudum hikayeler çok akıcı ve iyi dersem yalan olur ama kötüde sayılmaz ama çizgiler nostaji havası Luthor ahtopot doom wonder woman ve daha nicelerini aynı kareler içinde görmek güzeldi.Superman okumayalı seneler olmuştu iyide oldu saman kağıda gerçekten güzel bir baskı olmuş renklendirmede hoşuma gitti tebrikler gerekli şeyler
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

haysat

Fuarda bende aldım,Gerekli Şeyler kaliteli iş çıkarmış.
3.Hamur olmasına rağmen,renkli çıkarmak cesaret işi başarmışlar.
Henüz okumadım ama bana nostaljik geldi.En kısa zamanda okuyup yorumlarımı yazarım.
Sevgiler.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

gamlıbaykuş

Aslında Klasik X-Men ciltlerini renkli okumak da güzel olurdu?

darkwood

Fuarda gördüğüm bu kitabı bende beğendim ve satın aldım.
İç kısmının 3.hamura ve renkli olması bana eski çizgiromanları anımsattı, gerçekten iyi olmuş.
Darkwood Sakinleri..