Death Note - Akılçelen (12 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan yalcinerol345, 08 Ekim, 2011, 21:12:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yalcinerol345

Arkadaş Yayınevi'nden yakında dört cilt birden çıkacak.Kardeş forumdan öğrendim.Arkadaş Yayınevi'nin Facebook sayfasında açıklanmış.manga hakkında hiç bilgim yok.Bu manga hakkında bilgisi olan?

V

Animesi hakkında aşağıdaki linkimizde bilgi var.Animesi de mangasının aynısı sayılır..

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1940.0.html
"İstemem,eksik olsun.."

alan ford

arkadaş yayınevinin sitesinde satışta gözüküyor kitaplar. 200 sayfalık kitap için 9.50TL'lik etiket fiyatı da çok uygun geldi bana.  Dört cildi aynı anda bastıkları için ayrıca tebrik etmek lazım . Sanırım düz basılmış  ;)

bkz :http://www.arkadas.com.tr/PageProductDetails.aspx?itemstockcode=9786055381028&Cnt=2
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

gamlıbaykuş

Gereklinin yayınladığı Naruto boyutlaında mı ve toplam kaç macerası var bilgi verirseniz sevinirim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

V

Arkadaş.com.tr'de indirimli fiyatları 6.65'er Tl...200 sayfa için harbi harbi çok iyi..Baskı kaliteleri nasıl acaba?..
"İstemem,eksik olsun.."

yalcinerol345

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 04 Kasım, 2011, 22:48:39
Gereklinin yayınladığı Naruto boyutlaında mı ve toplam kaç macerası var bilgi verirseniz sevinirim...
Boyutları 12cmX19cm.Kısaca Naruto'nun boyutlarından(11cmX17cm) biraz daha büyük.Bu  arada Naruto1 İdefix'te tükenmiş olarak gözüküyor.

omega red

kalidor

Fiyatlar makul olduğıuna göre demek Japonların telifleri çok yüksek değil. Tabii öğrenci tayfasına yönelik bir satış politikası da düşünmüş olabilirler.
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Bu arada başkalarına ait Deathnote'ları da almışsın hayırlı okumalar  >:(

tommikser

Aaaaaaaa başkasına mı aitmiş.Hiç bilmiyordum.Nıç nıç nıç.Geçen günde okumaya başladım gerçekten enfesmiş abi.

Alırken Altan abi Umarın dedi ama bende Umar abim bana kızmaz,beni sever.Alsın okusun Tokat'lardan taaaa buralara gelmişte almış diye düşünür dedim ve hızlıca aldım.Yalnız bir sıkıntı var abi elinde 1-2-4 varmış.3. sayı daha gelmemiş nasıl işse ;D

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

Oooooo ben Umar abiminkileri aldım okuyorum bile ;D

rumar80

Sevgili Özgür, dört cilt olarak çıktı. Maalesef ben de okuyamadım.  :'(
Ayrıca fiyat olarak ta ucuz denilebilir.

darkwood

Evet Bayram ın üçüncü günü Güneş'in elinde bu çizgiromanarı görünce benimde dikkatimi çekti.

Biraz inceledim, çizimleri fena değildi ve hepsi Türkçeydi.  :)
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Deathnote'u yerinde konuşalım.
   Zaten Güneş sayesinde bir süre daha okuyamayacağım.
   Burayı Fuat Bey'e bırakalım.