Death Note - Akılçelen (12 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan yalcinerol345, 08 Ekim, 2011, 21:12:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

L ve Kira arasındaki akıl oyunları tarzında ilerleyen hesaplaşma

seriyi en azından L-Kira final hesaplaşmasına kadar soluksuz okutuyor.

Halen izlememiş olanlar varsa 2 sezonluk animesi ve 2 adet uyarlama filmlerini de

izlesinler derim..

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1940.0.html
"İstemem,eksik olsun.."

hennessy

demin facebook sayfalarına tekrar girdim ne zaman yayınlanacak geri kalanı diye sormuştum onlarda cevap yazmışlar geri kalanı ayda bir olarak yayınlanacakmış 8 ayda biter tebrikler arkadaş yayıncılık
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Eflatun

Manga fiyatları deyince Everest geldi aklıma,görenleriniz hatta benim gibi alanlarınız vardır belki,
ben yinede yazayım , iki üç haftadır D&R larda 14 kitaplık manga şekspir setinin 9 kitabı  vede
büyük boy dünya klasiklerinin 6 kitabı sadece 4 TL kampanyalı.

Yalnız her mağazaya değişik sayılar dağıtmışlar bahsettiğim 15 kitabı toplamak için 3 mağaza gezmem gerekti.

birde epsilon yayıncılık fahrenheit 451, ve alacakaranlık cilt 1 yine 4 TL ye elime geçen kitaplardı.

Şu an D&R web sitesinde 2.99 TL görünüyor bu kitaplar ben aldıktan sonrada 1 tl inmiş yani.... >:(

edit:sitede yine 4 e yükseltmişler.kusura bakmayın.

Everestin fuar standındaki durumu merak ettim giden varsa yazabilirmi?

hennessy

ikinci kitap bitti hakketten son zamanlarda okuduğum en yii çizgi romanlar arasına girmeye şimdiden hak ediyor.Kira ve L arasındaki mücadele zirveye giiderken Raye Pember'in nişanlısı ile Kira'nın arasındaki konuşma ve mücadele gerçekten okunmaya değerdi.Keyif alarak bitirdiğim bir kitap daha tebrikler arkadaş yayınları.Kira zeki ve herşeye hazırlıklı

hennessy

Üçüncü kitap da bitti Kira ve L karşı karşıya ama L Kira olup olmadığını bilmiyor ve ikili bir birleri ile satranç tahtası üzerinde oyanr gibi oynamay başlıyorlar ve zeka çatışması başlıyor ve Finalde yeni bir Kira çıkmaz mı iyice işler karıştı

rumar80

İlk cildi okudum. Öncelikle baskı ve cilt güzel. Yazılar daha düzgün durmuş ve okunabiliyor. Konu benim gibi bir manga "özürlüyü" bile içine çekti.
  Kira ve L. İki zeki insan ve aralarındaki savaş. Tüm mangalar böyle ise yandığımın resmidir.  ;)

V

İdefiks sanal kitap fuarında Arunas'ın 2 yıl önce çıkardığı mangalar 6,5tl. den satılıyor.

Genç kız mangaları  dışındaki mangaları denemek için iyi bir fırsat.Bu kitaplar ortalam 200sf.

Sipariş verdim bile.. :)

http://www.idefix.com/kitap/arunas-yayincilik-manga-dizisi/firma_urun.asp?fid=8466&dzid=18405
"İstemem,eksik olsun.."

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: V - 21 Kasım, 2011, 14:51:50
İdefiks sanal kitap fuarında Arunas'ın 2 yıl önce çıkardığı mangalar 6,5tl. den satılıyor.

Genç kız mangaları  dışındaki mangaları denemek için iyi bir fırsat.Bu kitaplar ortalam 200sf.

Sipariş verdim bile.. :)

http://www.idefix.com/kitap/arunas-yayincilik-manga-dizisi/firma_urun.asp?fid=8466&dzid=18405

Ne çok manga çıkarmışlar meğer. Genç kız mangası ;D olmayanlar hangileri acaba ;D

V

Ben Kan Akrabaları serisini(üç cilt) sipariş verdim.Blood:The Last Vampire'den sonra vampirli bir

manga okumamıştım..
"İstemem,eksik olsun.."

kalidor

Genç kız mangası tanımı güzelmiş Engin Abi ;D
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

CSI: Staj Yapmak Risk Almaktır ilgimi çekti okuyan varmı?

V

Alıntı yapılan: kalidor - 21 Kasım, 2011, 21:06:05
Genç kız mangası tanımı güzelmiş Engin Abi ;D

Şaka değil türün tam ismi Shoujo-manga.6-18 yaş arası genç kızlar için üretilen mangalar

bu türe giriyor.Mangalar oldukça farklı türlerde yayınlanmakta.Sadece ev hanımlarına,eş cinsellere vs.

yönelik manga türleri bile var.Manga ve anime kültürü Japonya'da inanılmaz çetrefilli bir kültür haline gelmiş.

"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

İkinci cildi de bitirdim. Bir aralar diziyi indirmiştim ama sonra nedense silmiştim. Tekrar indirmek ve bir ara seyretmek görev oldu.

gamlıbaykuş

Animesini ve filmlerini izlediğim için Ölüm Defterini almayacağım. Ara sıra itkileniyorum ama çok da gerek yok. Sonuçta konuyu biliyorum, finali biliyorum...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...