Yalnız Kurt ve Yavrusu - Marmara Çizgi (28 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan emre ozdamarlar, 08 Ekim, 2011, 22:34:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre ozdamarlar

ilke

Gambit

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 18 Nisan, 2012, 16:31:42
Alıntı yapılan: ilke - 18 Nisan, 2012, 15:25:15
taslaklar geldi!

ohaaaa!
yalniz kurt'u turkce görmek de mi nasip olacakti??? :)))

Bir ohaaa da benden gelsin, zira cidden bomba haber olur bu. 2012 nin en iyi yayini olma ihtimali cok yuksek

ercoktay

Elimde tam seri olmasına rağmen bende almak isterim Tükçe baskıyı. Süper haber. Helal olsun.

rumar80

ferzan

Atıyorum 28 cildini de aynı ay mı bastılar,28'ini de aynı ay alırım... 8)
    Çok sevindim...Hele ki artık okuyacak birşeyler bulamamaktan yakındığım,çizgiroman harici kitap ve film adına da pek çok güzel anlatıyı tükettiğim,hikayesizlikten pc oyunlarına sardığım şu günlerde...Lone Wolf,giderek daha da yükselmekte olan kalite çıtam için çok güzel olacak,çıtayı daha da yukarılara taşıyacak...Kazasız belasız anlaşmanın yapılıp serinin tamamının makul bir zaman aralığında tamamlanması dileğiyle,başlangıç olarak yayınevinin gözlerinden öpüyorum... ;)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

NIC

Alıntı Yapbaşlangıç olarak yayınevinin gözlerinden öpüyorum... 

Ben bu seriyi çıkaracak yayınevinin heryerinden öpüyorum  :o

hanac

İlke yılda kaç cilt yayınlamayı düşünüyorsunuz ?

4 cilt dersen 7 yılda biter.  :)

alan ford

Bu işi Omnibus mudur nedir o paklar. 7 sayılık 4 ciltte iş biter. Yılda 1 sayıdan 4 yıl bilemedin beş :P

Umarım her şey yolunda gider ve bir an önce ilk sayıyı okuruz. Merakla bekliyorum.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

Alıntı yapılan: alan ford - 18 Nisan, 2012, 23:03:30
Bu işi Omnibus mudur nedir o paklar. 7 sayılık 4 ciltte iş biter. Yılda 1 sayıdan 4 yıl bilemedin beş :P

Her cilt 300 sayı civarı, toplamda 8.700 sayfa var.

5 omnibüs olursa, ortalama 1.740 sayfa düşer omnibüs başına.

İstemem  :)

hanac

Alıntı yapılan: hanac - 18 Nisan, 2012, 23:05:50
5 omnibüs olursa, ortalama 1.740 sayfa düşer omnibüs başına.

Şimdi baktım da 1.200 sayfaya kadar çıkan omnibüsler varmış.

Demek ki 7 omnibüs ile iş biter.

Yılda 1 omnibüsden yine 7 yıl eder.  :)

pizagor

İlke'yle haftasonu Büyülü Rüzgar'da karşılaştığımda manga teliflerinin sandığımızın aksine ucuz olmadığını, basıma hazırlık sürecinin de habire 'gönder, onay al'larla oldukça meşakkatli olduğunu söyledi. Efektler bile sorun oluyormuş. Dolayısıyla bu omnibus denen şeyi ben imkansız görüyorum...

Süreci de Japonlarla çalışan biri olarak tahmin edebiliyorum... İlke omnibus basma isteğini Japonlara iletir. Japonlar toplaşır, serinin omnibus formatında basılıp basılamayacağı üzerinde 1 sene tartışır sonra da olmaz derler...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Japonlar omnibusu sevemeye bilirler, ama GON'da Deathnote'un 2'şer sayılık ciltlerini görmüştüm. Olur mu olur.
   Yine de her ay düzenli bir tane çıkarsınlar ona da razıyım.

hanac

Alıntı yapılan: rumar80 - 18 Nisan, 2012, 23:26:03
Yine de her ay düzenli bir tane çıkarsınlar ona da razıyım.

Her ay keşke olsa, ama bence çok zor.