Yalnız Kurt ve Yavrusu - Marmara Çizgi (28 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan emre ozdamarlar, 08 Ekim, 2011, 22:34:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

They drew first blood...

kedidiro

Alıntı yapılan: ilke - 15 Mayıs, 2016, 10:56:18
Arkadaşlar dijitalleri Cuma günü aldık. Muhtemelen 2 cilt birden çıkararak arayı kapayacağız. Haziran ortasına doğru planlıyoruz.
Eyvallah... Darlanmaya başlamıştık. Kazancınız bol olsun. Don kişot tadında bir bağımsız da var mı planlarınız arasında...

hennessy

Kardeşim güzel haber iki cilt birden olması dahada sevindirici....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Bu kadar ayrılığın ardından duoble cilt haberi güzel oldu.  :o
Darkwood Sakinleri..

Mrtekin

They drew first blood...

Mrtekin

İlke Bey, merhaba,

LWAC ne alemde? Ne zaman gelir acaba?

Sabırsızlanıyoruz. :)
They drew first blood...

Mrtekin

Ee, hani Haziran'da 2 cilt birden geliyordu?

Haydin,artık...
They drew first blood...

Draka

kedidiro

ülkemizdeki yayınlanma macerası kasım 2012'de başlayan yalnız kurt ve yavrusu'nun şimdilik son sayısı (15- otların kardeşliği) kasım 2015'te yayınlandı. üç yıl içinde yayınlanan 15 sayı bu manga efsanesinin tamamını 6 yıl gibi bir sürede okuyabileceğimiz noktasında bizi umutlandırıp, heyecanlandırsa da ardından başlayan ve neredeyse 8 ayı geçen sessizlik dönemi can sıkıyor. iki ay kadar önce siteden verilen müjdenin de günü sessiz sedasız geldi geçti. dilerim problem her ne ise kısa sürede halledilir ve bu kaliteli yayını kaldığı en heyecanlı yerinden takibe devam edebiliriz...

Mrtekin

İlke Bey; selamlar, şu an çevrimiçi olduğunuzu gördüm. :)

LWAC ne alemde?
They drew first blood...

lancelot88

seri devam edecek mi edecekse ne zaman yayınlanacan marmara çizgi yöneticilerinden cevap bekliyoruz

ilke

seri devam edecek. bu ay yayınlanacak. marmara yöneticisi cevap verdi...

Arkadaşlar 16. sayıyı az önce matbaaya yolladım. şu an 17 diziliyor. en hızlı şekilde çıkarmaya çalışacağız.
ve evet çok geciktik :)

Mrtekin

They drew first blood...

peder clemente

Henüz okumaya başlayamasam da kitaplıkta özenle birikiyor.Zevkle okuyacağım.Ben de yalnız kurt ve yavrusunun takipçilerindenim İlke Bey.Öğrendiğime göre asıl vurucu macera bundan sonra imiş.Final de muhteşemmiş.