Yalnız Kurt ve Yavrusu - Marmara Çizgi (28 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan emre ozdamarlar, 08 Ekim, 2011, 22:34:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yunusmeyra

peder clemente, bu güzel tanıtım ve yorumlar için teşekkürler  :)
kişisel görüşüm, bu tarz yazıların daha çok ve yeni okuru, hem bu diziye ve hem de farklı ve nitelikli çizgi romanlar okuma konusunda ülkemize kazandıracağı yönünde...yani, yeni yazılarınızı ve tanıtımlarınızı da daha sık okumak dileğiyle
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

darkwood

Güzel özet için teşekkürler, unutulan yerleri tekrar hatırlamak güzel oldu.
Darkwood Sakinleri..

alan ford

Bone bittiğinden beridir çizgi roman alımın Yalnız Kurt ve Yavrusu'nun yeni sayısına endeksli , haliyle çok uzun süredir çizgi roman almıyorum. Hadi yahu Marmara Çizgi , gazlayın biraz , finişe ne kaldı şunun şurasında
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

ilke

selamlar,

arayı çok uzattık biliyoruz ama geçen hafta kalan 10 sayının da anlaşması geldi elimize. İmzalayıp yolladık hemen Japonya'ya. Karşı tarafın imzası da gelince serinin bütün anlaşması elimizde olacak. Ondan sonra da düzenli bir şekilde basacağız.

Beklettiğimiz için kusura bakmayın.

hennessy

Alıntı yapılan: ilke - 04 Aralık, 2017, 21:15:35
selamlar,

arayı çok uzattık biliyoruz ama geçen hafta kalan 10 sayının da anlaşması geldi elimize. İmzalayıp yolladık hemen Japonya'ya. Karşı tarafın imzası da gelince serinin bütün anlaşması elimizde olacak. Ondan sonra da düzenli bir şekilde basacağız.

Güzel haber yakışır kardeşime...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Tuco Ramirez

İşte beklediğimiz haber bu işte  :)

Bir de yine bayadır yayınlanmayan Conan SSOC serisi hakkında bir özet geçseydiniz...

ilke

21 ve 22. sayıların çeviriler hazır, dijitallerinin ödemesini yaptık. Herhalde bu hafta içinde gelirler diye tahmin ediyorum.
İkisini de aynı anda hazırlayacağız.

kedidiro

Alıntı yapılan: ilke - 05 Aralık, 2017, 22:51:00
21 ve 22. sayıların çeviriler hazır, dijitallerinin ödemesini yaptık. Herhalde bu hafta içinde gelirler diye tahmin ediyorum.
19-20 ???

Tuco Ramirez

Alıntı yapılan: ilke - 05 Aralık, 2017, 22:51:00

Harka haberler üst üste geliyor... 2018 yılı iyi başlayacak benim için :)

Tuco Ramirez

pizagor

Lone Wolf ne zaman tamamlanır, taslak ve değişken de olsa bir planlanmış birşeyler vardır sanıyorum.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

memospinoz

Usagi Yojimbo da yayımlansa keşke. Yakışır Marmara Çizgi'ye.

NIC

2018'de Yalniz Kurt ve Ken tamamlansa birde ek göstergeler 3600 olsa baskada birsey istemem.

ferzan

Alıntı yapılan: ilke - 04 Aralık, 2017, 21:15:35
selamlar,

Merhabalar...

Son durumun üzerinden herhangi bir gelişme var mı diye sormak istedim...Tam bir yıl bu güzide eserden ayrı kalmanın mahrumiyeti içerisindeyiz bir avuç okuru olarak...Umarım en kısa zamanda tüm prosedürler hallolur da arka arkaya ciltlerimize kavuşuruz...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

alan ford

Şimdi sayfada görenler bir umut bakacaklar ama nafile yeni sayıdan haber yok. Marmaradan açıklama yok. Bir avuç okuru ipleyen yok evde durmasak n'olur :(
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir