Yalnız Kurt ve Yavrusu - Marmara Çizgi (28 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan emre ozdamarlar, 08 Ekim, 2011, 22:34:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tulgan

Alıntı yapılan: alan ford - 14 Mart, 2018, 19:42:40
  Şimdi sayfada görenler bir umut bakacaklar ama nafile yeni sayıdan haber yok. Marmaradan açıklama yok. Bir avuç okuru ipleyen yok evde durmasak n'olur :(

Açıklama olmaması, prensip olarak kitap matbaadan çıkmadan duyurusunu yapmamamızdan ileri geliyor. "Bir avuç okuru iplemesek" 18. cilde gelmezdi seri  ;D

lancelot88

Seri devam edecek mi son ciltin üzerinden baya zaman gecti

ilke

Tuco Ramirez

darbove

Süper bir haber. Witch hunter ne durumda? Breaker 1'in arkasında reklamda görmüştüm. Breaker 2 geldi ama ilk cildi gelmedi whnin.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

alan ford

Alıntı yapılan: ilke - 08 Mayıs, 2018, 07:36:20
Şu an 19. sayının son okumasını yapıyorum :)
Bize böyle haberlerle gelin işte. Gazlayın biraz şu seriyi yahu. hayat kısa :)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

NIC

Serinin devami bu kadar uzun aralikli olmasin lütfen

Harika haber✌

ilke

Witch Hunter içi basıldı, bugün kapağı ve şömizi baskıya girecekti. Herhalde bir hafta on güne çıkar.

peder clemente

Lone Wolf and Cub 19. cildin çıkacağı haberine çok sevindim.Bildiğim kadarıyla 28. cilde kadar serinin ivmesi artarak devam ediyor.

darbove

Alıntı yapılan: ilke - 08 Mayıs, 2018, 23:19:57
Witch Hunter içi basıldı, bugün kapağı ve şömizi baskıya girecekti. Herhalde bir hafta on güne çıkar.
Süper bir haber daha. Yayınları ivmelendirmenize sevindim.

dean

Eisner ve Harvey Ödüllü serimiz devam ediyor! Kaybedecek zaman yok. Itto Ogami ve Daigoro, Yagyu klanından Retsudo ile son kez yüzleşmek için Edo'ya doğru yola çıkıyor. Başına konan ödül yüzünden kiralık katiller tarafından takip edilen Yalnız Kurt, artık daha ölümcül düşmanlarla yüzleşecek. Retsudo, ülkenin en kalifiye silahşörlerini ve topçularını çağırıp, bu baba ve oğlunu durdurmaya çalışırken onlar Japonya'nın sarp tepelerini ve azgın denizlerini aşaraj yollarına devam ediyor!

Sayfa Sayısı: 320
  Etiket Fiyatı: 32 TL

peder clemente

Sevindim.Yalnız, o ne güzel tanıtım resmi öyle.Retsudo'nun ninjaları doğanın ıssızlığında sessizce yaklaşıyor.Birazdan kan gövdeyi götürecek.Daigoro'nun kaybolduğu ciltleri nasıl heyecanla okuduğumu hatırladım.O şartlarda bir çocuğun sorumluluğunu taşımak ne demek baba olanlar bilir.Bu büyük destanı okumaya devam edebileceğiz.

darbove

Uzun bir aradan sonra yeni cildi görmek duygulandırdı.  Keşke en son ne okuduğumu anımsayıp okumaya devam edebilsem. Bir yeniden okumayı hak ediyor. Ama bir daha düşününce solak samurayları görmek canımı tekrardan sıkabilir. Alıp rafa atarım muhtemelen. Seri bittiğinde bi hafta sonu oturur bi maraton denerim. Marmara ve diğer yayın evlerinin yayınlarına bir periyot belirlemesi dileğimle. Periyot olmamasının tahmin edebileceğimiz bir kaç faktörü vardır. Sabır ve kolaylıklar da dileyelim.

NIC

Harika bir haber fakat bu kadar uzun bir ara sonunda çikan bir çr için -ki çokta sevilen bir seri- forumdan bu kadar az tepki almasi bana rr sitesinin son zamanlarini hatirlatti.Umarim yaniliyorumdur.
    Onun haricinde bu kitabi çoktandir bekliyordum,fuar dönemine sarkar diye düşünmüştüm.Yaz dönemindeki yoklukta iyi geldi,devamini hemen bekliyorum