Person of Interest

Başlatan hennessy, 09 Ekim, 2011, 11:00:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Caped Crusader

Bence 20 bölüm üstü diziler alanında son yıllardaki en sağlam dizidir.

V

"İstemem,eksik olsun.."

hennessy

Evet dizi sonunda bitti. Son sezon durağın ve bir çok soru ile biterken bilgisayarlara ne kadar bağımlı olduğumuzu bir kez daha gözler önüne serdi.

Ve........ Neden olmasın izleyince sonunda ne demek istediğimi anlayacaksınız belki bir gün.....

Not: Son zamanlarda izlediğim en sağlam dizi ekibine ve senaryoya sahiptiler..

Jim Caviezel Kevin Chapman Amy Acker Sarah Shahi Michael Emerson John Doman Enrico Colantoni    Taraji P. Henson hepinize teşekkürler

Jonathan Nolan özellikle teşekkürler...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

doktor1881

Bir ara başladığım sonra çesitli nedenlerden dolayı koptuğum ve nerede kaldığımı hatırlayamadığım bu diziyi ilk bölümden itibaren bu yaz izlemeyi düşünüyorum

Pulluk

Güzel başladı, mükemmel devam etti ve efsanevi bir şekilde sona erdi. Sevenleri için asla unutulmayacak... (10/10)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Caped Crusader

5 yıldan beri düzenli olarak izlediğim efsane dizi bitti. Diyecek fazla birşey yok böyle bir dizi bir daha gelmez.

noir

İşlediği konular, verdiği mesajlar, oyunculuklar senaryo gerçekten çok beğendiğim bir diziydi, günümüzde artık aynı klişelerle dolu vasat diziler arasında cidden çok değerliydi

Spoiler

John ölmeseydi ya  :'(

doktor1881

Yıllanmış bir dizi.Oğlumun ısrarı üzerine diziye tekrar başlamak zorunda kaldım.Nerde kaldığımı hatırlamadığım için en baştan aldım.Siteden bir çok arkadaş diziyi izlemiş ve çok beğenmişler.Anımsadığım kadarıyla günümüzde başlayan bir çok diziden daha sağlamdır.Başlangıç olarak basit bir konuda başlasalarda sonra konu derinleşiyor.5 sezon süren dizinin ilk sezonu 23 bölümden oluşmaktadır

Bölüm:1/1 Reese ve Finch ile tanışıyor ilk olarak karekterleri hakkında biraz bilgi sahibi oluyoruz
Bölge savcı yardımcısı Hansen ilk yardım edilecek kişi olarak seçiliyor
Basit gibi gözüken konu sonra gelişen olaylarla insanı saşırtıyor

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

Bölüm:1/2 Bay Finch'in makineyi inşa ettiği zamanı,geçirdiği evrimleri ve o zamanki düşüncesini öğreniyoruz
Bu bölümde Reese 2 yıl önce öldürüldüğü zannedilen Therasa'yı bulup,kanatları altına almak zorunda

Bölüm Notu:8.5/10

doktor1881

Bölüm:1/3  Bu bölümde eski bir asker olan Joey kahramanlarımızın radarında
konular basit gibi görünsede günümüzde yayınlanan bir çok diziden daha güzel
İleride daha iyi olacağını bildiğim için gönül rahatlığı ile izliyorum
Bu arada eskiden belli bir bölüme kadar izlememe rağmen şimdi izlerken hiçbir şey hatırlamıyorum.Yeni dizi izliyormuşum gibi

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

Bölüm:1/4 Bu bölümde Dr.Tillman'ı ve onun hikayesini görüyoruz(Bu arada haftada 80 saat çalısıp geç vakitlere kadar da barlara takılıp 3 saat uykuyla yetinen doktora şapka .çıkarıyorum.Makine olsa bozulurdu)
Dizinin yan karekteri kirli polis Dedektif Fusco'da hoşuma gidiyor.Kirli mirli ama olsun

doktor1881

Bölüm:1/5 Finch ile Reese arasında yakınlaşma bu bölümde başlıyor
Hedefdeki adam Yargıç Sam
Burda da çocuk kaçırma var.Az önce seyrettiğim güncel TAKEN dizisindede.Ancak senaryo bakımından aralarında dağlar kadar fark var

doktor1881

Bölüm:1/6 Bu bölümde İş Planlayıcısı Zoe Morgan makine tarafından gösteriliyor Yozlaşmış bir ilaç şirketi olayların merkezinde

Bölüm Notu:7.5/10

doktor1881

Bölüm:1/7 Mafya savaşlarında ekibimizin ters köşe olduğu güzel bir bölümdü

doktor1881

Bölüm:1/8 Güzel dizinin çıtası yüksek olan bir bölümüydü
Eski Doğu Alman casusluk teşkilatı Stasi'nin kayıp ajanı hakkındaki hikaye yine sizi ters köşe yapacak

Bölüm Notu:10/10