Joe Jusko Cizimleri

Başlatan Gambit, 13 Ekim, 2011, 01:05:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Gambit

Joe Jusko hepimizin Conan kapaklari tarafindan asina oldugu bir isim.

Ilk mesajdaki resimler kutuphanemdeki 500 limitli imzali joe jusko portfolyo kitabindan. Kitabin imzasiz hardcover versiyonu ve saniyorum paperback versiyonu da var.

358 sayfalik buyuk boy olaganustu bir kitap ve her cizgiroman okuruna tavsiye edebilecegim kalitede ve icerikde bir kitap

fazla konusmadan:

simdilik bu kadar, gerisi yarin

Gambit

Gambit

Moderator arkadaslar sayfa cok dolmasin, acilmasi zor olmasin diye her mesaja bir resim ekleyecegim.

boylece bir sayfada 10 resimden fazla da olmaz, sayfayi cepden acanlar, yavas baglanti ile acanlar icin zorluk cikmaz diye düşünüyorum, bilginize

hanac

Alıntı yapılan: Gambit - 14 Ekim, 2011, 21:04:01
Moderator arkadaslar sayfa cok dolmasin, acilmasi zor olmasin diye her mesaja bir resim ekleyecegim.
boylece bir sayfada 10 resimden fazla da olmaz, sayfayi cepden acanlar, yavas baglanti ile acanlar icin zorluk cikmaz diye dusunuyorum

Güzel fikir Süleyman. Resimler için teşekkürler.

Gandalf

Uzun zamandır böyle kaliteli çizimler görmemişdim dostum , çok teşekkürler.

darkwood

Gerçekten güzel çizimler, bu kitabın tamamını incelemek isterdim.
Paylaşım için teşekkürler.  :)
Darkwood Sakinleri..

yunusmeyra

usta ressamın eserleriyle ilgili bu yayını ve sayfalarından örnekleri bizimle paylaştığınız için teşekkürler..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Gambit

Vaktim oldukca gunde 1 resim paylasirsam 1 seneye kalmadan biter tum kitap, herkese de gunluk bir resim bakma sansi dogar.

SIKILANA kadar devam arkadaslar :)

foto aktarma kolay oldugu icin iphone ile cekiyorum ve bazi resimler bulanik cikiyor maalesef, bu acidan kusura bakmayin deyip bugunki Conan ile devam edelim

gamlıbaykuş

Bu ne güzel bir kitapmış öyle. Keşke bizde de bu tarz kaynaklara şans tanınsa...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Gambit

Alıntı yapılan: gamlibaykus - 15 Ekim, 2011, 22:40:08
Bu ne güzel bir kitapmış öyle. Keşke bizde de bu tarz kaynaklara şans tanınsa...

ben ilerde bizde de bu tur kitaplar cikacagina inaniyorum

sorun, koleksiyoner, okur arkadaslar 70-80 TL verip boyle ansiklopedi gibi kuse kagida baskili buyuk boy bir cilt alir mi almaz mi da ?

Bu basliga bakan arkadaslar, alirmisiniz bu tur bir arsiv kitabi?

Bugun Star Wars yapalim ve en sevdigim karakter darth maul u paylasalim

Gambit

Conan lari buraya tasiyip devam edecegim:

Gambit

Gambit

Gambit

Gambit

Kizilmaske sevenlere kocaman boy bir Jusko cizimi kitapdan: