American Horror Story...

Başlatan Saint2, 16 Ekim, 2011, 01:33:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yunusmeyra

Alıntı yapılan: dean - 05 Ekim, 2016, 00:43:40
7. Sezon onayı geldi.
ara vermiştim bir süredir...son 2 sezonu (4  ve 5) tekrar topluca izleyip yeni sezona başlayacaktım;bu haber de üstüne iyi geldi
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

dean

Zayıf olduğunu düşündüğüm başlangıçtan sonra sezonun yarısında gelen twist beni diziden iyice uzaklaştırdı. Bu sezonu artık bitse de gitsek kafasıyla izliyorum. Umuyorum bir daha bu tarz bir sezon yapmazlar. Sezonları sıralarsam;

1- AHS: Asylum
2- AHS: Murder House
3- AHS: Hotel
4- AHS: Coven
5- AHS: Roanoke

Freak Show'u fobim yüzünden izleyemiyorum. Belki bir gün izleyebilirsem izlerim.

dean

En sonunda bitti. İyi ki bu sezon 10 bölümdü de bu işkenceden erken kurtulduk. Umarım bir daha böyle bir üsluba sahip bir sezon çekmezler. Beni en sevdiğim dizilerden birinden soğuttular resmen.

dean

Diziye sekizinci ve dokuzuncu sezon onayları da geldi.

dean

Sezonun teması "Cult" oldu.

Harun Ça

Freak Show da finale doğru yarım bırakmıştım, o sezonu tekrar izleyip hızlıca devam edeyim güzel dizi.

BAHADIR

Bende ilk sezondan sonra 2. sezonun ilk bölümünü bitirdim yıllar önce ama devamını bir türlü getiremedim... İlk sezonda hoşuma gitmişti halbuki... Kısmet... Dursun bakalım bir köşede...

dean

dean

Freak Show sezonunu zorla olsa da izlemeyi başardım. Onun ardından sıralamayı da güncellemek gerekti.

1- AHS: Asylum
2- AHS: Murder House
3- AHS: Hotel
4- AHS: Freak Show
5- AHS: Coven
6- AHS: Roanoke

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

dean

Sekizinci sezon şuan bomba gibi gidiyor. Özellikle ilk üç bölümden sonra başka level'a çıktı. Dizinin peak noktalarından birindeyiz. Diziyi erteleyen felan varsa hiç beklemesin, sekizinci sezona başlasın.