Ödüllü Ekim 2011 konusu

Başlatan rumar80, 16 Ekim, 2011, 19:15:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kedidiro

forumda farklı konularda son günlerde adı çok zikredilse de kimsenin bu bölümde anmadığı bizden bir ustayı da anmak isterim: suat yalaz... kesinlikle evrensel yetenekte bir çizerdir ve benim listemde daima ilk üçte yeralacak karaoğlan'ın yaratıcısıdır.

V

Alıntı yapılan: kedidiro - 25 Ekim, 2011, 22:23:09
     forumda farklı konularda son günlerde adı çok zikredilse de kimsenin bu bölümde anmadığı bizden bir ustayı da anmak isterim: suat yalaz... kesinlikle evrensel yetenekte bir çizerdir ve benim listemde daima ilk üçte yeralacak karaoğlan'ın yaratıcısıdır.

Suat ustanın olgunluk dönemindeki rahat çizimlerini(ki Karaoğlan bundan fazla nasiplenememiştir.Enver Paşa,Son Osmanlı vs.
son dönem eserlerinde bu rahat ve kaliteli-standart çizim tekniği baskındır.) saymassak bence öykü yazma işinde
çizerlikten daha da yeteneklidir kendisi.Yazarlığı-çizerliği  birarada yapıp kaliteli bir standart tutturabilen  kaç yetenek var ki?
"İstemem,eksik olsun.."

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: JuDaS - 25 Ekim, 2011, 22:54:48
Alıntı yapılan: kedidiro - 25 Ekim, 2011, 22:23:09

Suat ustanın olgunluk dönemindeki rahat çizimlerini(ki Karaoğlan bundan fazla nasiplenememiştir.Enver Paşa,Son Osmanlı vs.
son dönem eserlerinde bu rahat ve kaliteli-standart çizim tekniği baskındır.) saymassak bence öykü yazma işinde
çizerlikten daha da yeteneklidir kendisi.Yazarlığı-çizerliği  birarada yapıp kaliteli bir standart tutturabilen  kaç yetenek var ki?

Kesinlikle yazarlığını daha çok beğenirim ben de.

AnakinSkywalker

hennessy

son üç gün yazılarınızı bekliyoruz
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Son saatler. Indiana Jones'un ülkemizde HİÇ yayınlanmamış maceralarını kaçırmayın.

theplayer

Hem Zagor hem Mister No, Ferri'ye ne dersiniz

rumar80

25 değerli arkadaşımızın katılımı ile gerçekleşen Ödüllü Ekim konusunun da sonuna geldik. Sıra Indiana Jones'ları kazanan arkadaşımızı açıklamakta:

yalçınerol345

Kendisini kutluyor ve iyi okumalar diliyoruz.
16. Kasım 2011 tarihinde yeni bir ödüllü konuda görüşmek üzere....

yalcinerol345

Teşekkür ederim.Alfa zamanlarından hatırladığım ve çok sevdiğim bir kahraman.İngilizcem çok iyi değil.En kısa zamanda sözlük alacağım.Hayatımda ilk defa ingilizce çizgiroman okuyacağım.Bakalım nasılmış?

rumar80

Hayatta herşeyin bir ilki vardır. Keyfini çıkar.

gamlıbaykuş

Tebrik ederim dostum. Yine bize nasip olmadı :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...