Lilith - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 21 Ekim, 2011, 20:29:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Lilith'in bir başlığı olmadığını farkettim.

1. cilt de yayınlandığına göre muhabbete burada devam ederiz.

gamlıbaykuş

İlk cilt kaç sayıdan oluşuyor acaba?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

yalcinerol345

Üç sayıdan oluşuyor diye okudum. Bir sayı 132 sayfa ise doya doya çizgiroman okuyacağız demektir.

Umarım konu ve çizimler iyidir. Maalesef Lilith bir sonraki siparişimi bekleyecek.

DAMPYR

Lilith'de de gizem ve bilim kurgu var galiba. Bu da beni ilgilendiriyor.onun için bu çizgi romanda alacaklarım arasında olacak..... ;)

hanac

Zaman yolculuğu da varmış, Lilith çeşitli dönemlere birilerini öldürmek üzere gönderilen bir ajan imiş.

Yukarıda 1. kapağın resmini vermiştim.

2. sayıda konu 1650 yılında geçiyor.

3. sayıda İkinci Dünya Savaşında

4. sayıda Amerikan İç Savaşta

5. sayıda 11. yüzyılda

6. sayıda 1937 yılında

DAMPYR

Peki hanaç dedikleri gibi gerçekten kısa çizgi romanlardanmı acaba ?bu konuda bir bilgi varmı?kaç sayı sürüyor biliyormusun?..... ???

alan ford

Bonelli serisi midir Lilith.

MM & NN ortak macerasının birinci sayısında Bonelli'de zaman yolculuğunun yasak olduğu mealinde bir yazı vardı , ondan soruyorum.  Acaba bu yasak sadece farklı zamanlarda yaşayan kahramanların " cross over " tabir edilen maceraları için mi geçerli. ???
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

Alıntı yapılan: JAVA 30.000 - 21 Ekim, 2011, 21:18:08
Peki hanaç dedikleri gibi gerçekten kısa çizgi romanlardanmı acaba ?bu konuda bir bilgi varmı?
Kaç sayı sürüyor biliyormusun?..... ???

Şu anda devam eden bir seri.

Yakında 7. sayı çıkacakmış (İlyas'da kendi başlığında yazmış zaten)

Luca Enoch hem senaryoyu yazıyor, hem çizimleri yapıyor.

Bu yüzden seri 6 ayda bir yayınlanıyor.

hanac

Alıntı yapılan: alan ford - 21 Ekim, 2011, 21:19:06
  Bonelli serisi midir Lilith.

Evet. Lililth bir Bonelli serisi.

DAMPYR

İtalyada 6 ayda bir çıkıyorsa bizdede 3 senede bir çıkar herhalde........ ;D ;D ;D

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

DAMPYR

şaka bir tarafada gerçekten güzel bir çizgi romana benziyor.Yeni favorim olabilir.Yani her an Lilith Forever diyebilirim bir alıp okuyayımda...... 8)

hanac

Doğa bilmiyorum soruna cevap olabilir mi ama Özgür'ün verdiği linkten Karakteri okuyunca şunu görüyoruz.

Lilith'in amacı tarihi değiştirmek değil, ileride büyük bir toplu katliama neden olacak virüsü taşıyan insanları öldürmekmiş.

hennessy

bugün sevgili İlyas tan kitabı aldık bonelli'nin sitesinde greystorm'un yanında durduğu için tırstım :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 22 Ekim, 2011, 18:02:54
bugün sevgili İlyas tan kitabı aldık bonelli'nin sitesinde greystorm'un yanında durduğu için tırstım :)

hennessy kitabı okuyunca konusu çizimi ve beğendinmi yada beğenmedinmi bize bilgi verirmisin?.... :)