Lilith - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 21 Ekim, 2011, 20:29:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

1.Bölüm Triacanto'nun Alameti
2.Korsan Bayrağı
3.Savaş Alanı (1917 Avusturya-İtalya cephesinde geçiyor hikaye Hasan abi)

kitap bitti.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 23 Ekim, 2011, 12:08:38
1.Bölüm Triacanto'nun Alameti
2.Korsan Bayrağı
3.Savaş Alanı (1917 Avusturya-İtalya cephesinde geçiyor hikaye Hasan abi)

kitap bitti.
Maceraları beğendinmi?Forever demeye değermi hennessy?

hennessy

bence denenmeli size özelden attığım maili okursanız fikir sahibi olurusnuz

DAMPYR

Tamam mesajı yeni gördüm..... ;D

labirent

Bugün kitabı aldım ve bir solukta okudum. Çok beğendiğimi söyleyebilirim. Teşekkürler 1001 Roman.

DAMPYR

Alıntı yapılan: labirent - 25 Ekim, 2011, 16:57:05
Bugün kitabı aldım ve bir solukta okudum. Çok beğendiğimi söyleyebilirim. Teşekkürler 1001 Roman.

O halde Lilith Forever diyebiliriz.1001 roman buraya yayınlarını gönderir göndermez alacağım...... ;D

hanac

7. sayı Kasım'da İtalya'da yayınlanıyor.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 27 Ekim, 2011, 22:51:12
7. sayı Kasım'da İtalya'da yayınlanıyor.

Bizde kaç ayda bir yayınlanacağı konusunda bir bilgi varmı ?

hennessy

zaten topu topu altı sayı çıktığı için ve 3 sayısıda basıldığı için senede bir çıksada sıkıntı olmaz (altı ayda bir italyada bir sayısı yayınlanıyor)

BAHADIR

Adam 1.5 senede üretsin, sen 3 günde tüket...

2 senede bir çıksın sağlam olsun... ;)

Mister NO

Yeni çizgi romanımız Lilith de bir solukta bitti.

İlk maceranın Anadolu'da Truva'da geçmesi de hoş olmuş.

Maceralarında  Triacanto ismiyle bilinen garip bir parazitin ilk  portörlerine ulaşabilmek ve içlerinde onlardan hiç kopmayacak şekilde yerleşmiş olan Triacanto'yu çıkartıp alabilmek için zamanın içinde hiç durmaksızın,bir başına gidip gelmek zorunda kalacak olan Lyca'nın yırtıcı Lilith'e dönüşümüne şahit oluyoruz.

Çizimlerini ve senaryosunu beğendiğim Lilith için yayıncısına teşekkür ederken çizgi roman severlere de tavsiye ederim.

darkwood

Böyle bir yayının  İtalyada aylık düzenli maceralarının  çıkmaması gerçekten yazık.
Bunun için kampanyamı  yapsak  ;)
Darkwood Sakinleri..

Sinan Başak

İkinci macerayı okuyorum ama hiç ısınamadım. Tekrar okumayı deneyeceğim. Çizimler hoşuma gitti ancak konu sıktı. Umarım yanılıyorumdur.

s.b

128 sayfalık 3 sayının biraraya getirilmesiyle oluşturulmuş olan dobişko 1.cilt için şu kadarını söyleyebilirim ki, çizimler çok güzel ama konu çok uçuk.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

kalidor

Lilith'i beğendim. 1. ve 3. macera oldukça güzel. Konu Sami Abi'nin dediği gibi uçuk ayrıca bir İtalyan çizgiromanına göre şiddet unsurları oldukça bol. Lilith'in amacına ulaşmak için masumları bile parçalayarak katletmesi de ilginç. Bir de hatun genelde giyinik gezmeyi sevmiyor ;D Yalnız 3. maceranın sonunda karşılaştığı "deve dikeni"nin ağzından baklayı çıkarmak üzereyken "Kara" tarafından bunun önlenmesi de işin içinde bir bit yeniği olduğunu gösteriyor gibi. Post-apokaliptik era sevdam sebebiyle favorim Brendon olsa da bence Lilith Greystorm ve Caravan'dan daha iyi.
Crom! Ölüleri Say...