Örümcek Adam'ın Türkiye Macerası

Başlatan pizagor, 21 Ekim, 2011, 21:46:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

seymin

sadece örümcek adamdan bahsediyorum.. süper ciltler, 1 tane normal cildin tek kapak altında yeniden piyasaya sürülmesi netice itibariyle ama bazı süper ciltlerde bu durum böyle olmamış.. daha önce yayınlanmamış maceralar eklenmiş cilde... mesela: süper cilt 38 de ek maceralar var... başka hangilerinde var? bilen var mı?

İlyas Erkul

Alıntı yapılan: seymin - 13 Ekim, 2013, 20:28:05
sadece örümcek adamdan bahsediyorum.. süper ciltler, 1 tane normal cildin tek kapak altında yeniden piyasaya sürülmesi netice itibariyle ama bazı süper ciltlerde bu durum böyle olmamış.. daha önce yayınlanmamış maceralar eklenmiş cilde... mesela: süper cilt 38 de ek maceralar var... başka hangilerinde var? bilen var mı?
Dostum benim bildigim s.ciltler 2 ser sayıdan oluşuyor bir donem 130 sayfaya dusmus içindeki sayı 82 veya 98 sayfa olmasına gore artan kısmını yenı macera koymusler 130 sayfaların bitiminden sonraki ciltlerdede uzuncana bir süre öndeki sayıya sıralı devam etmişler arkadaki sayıyı ellerındeki eskı ıadelerın fazlalarından koymuşlar örnek atıyorum 60.ciltte önde 95 var arkada 52. 61.ciltte önde 96 var arkadaki sayı 43. 62.ciltte önde 97 arkada 72.sayı ...
Samet bey ( kendileri eski patronum olur insan olarakda patron olarakda çok dürüst bir insandır. ALLAH rahmet eylesin) bu yolla stoklarını eritme yoluna gitmişti...

denizo

Genel olarak Bilka döneminden bahsedilmiş. Peki Arka Bahçeden çıkan Örümcek Adamların orjinal sayıları belli mi? Onlar da karışık mı yayınlamışlardı yoksa belli bir sıra var mıydı?

Web Slinger

Arkabahçe'nin yayınladığı ciltler, yayınladıkları fasiküllerin toplanmış hali mi yoksa farklı mı?

dean

Alıntı yapılan: Web Slinger - 19 Ocak, 2017, 16:30:06
Arkabahçe'nin yayınladığı ciltler, yayınladıkları fasiküllerin toplanmış hali mi yoksa farklı mı?

İlk yedi cilt fasiküllerin toplamı. Sekizinci cilt devamı. Sekizinci ciltteki sayıların fasikülleri çıkmamıştı.

Web Slinger

Alıntı yapılan: dean - 19 Ocak, 2017, 16:33:37
  İlk yedi cilt fasiküllerin toplamı. Sekizinci cilt devamı. Sekizinci ciltteki sayıların fasikülleri çıkmamıştı.
Teşekkürler.