Tapınak - Marmara Çizgi

Başlatan tommikser, 24 Ekim, 2011, 13:14:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Alıntı yapılan: designer73 - 16 Nisan, 2013, 15:42:24
Ben bazı karelerde Bruce Willis ve Morgan Freeman amcaları da gördüm sanki :D

Tam Hollywood'a uygun bir kitap dediğim gibi...  Bir el atsalar şaşırmam.

HayalGücü

Bende Sylvester Stallone'yi görür gibi oldum.

Özellikle çizimler ve renklendirmeleri film havasını veriyor. Konusuda klişe ama güzel. Al sana hollywood filmi.

gunes

Frankofan beklerken cikiverdi amerikan filmi
Cizimleri begenmedim karanlik atmosfer okunmasinida zorlastiriyor

HayalGücü

3 bölümüde bitirdim. Çizgi roman gerçekten film gibiydi ama ben biraz sıkıla sıkıla okudum. Çizimler evet güzel ama biraz ışık problemide vardı.

Hikaye 2 kola ayrılıyordu. Deniz altındaki kurtulma planları ve tapınağın içinde keşif ekibi. Deniz altındaki olaylar güzeldi fakat tapınaktaki ilerleme güzel anlatılamamış.

Okunacak bir çizgi roman ama çok harika değil bence.

DAMPYR

Deniz altı çizimi olduğu için karandık çizilmiş olabilir.ama dediğin gibi tapınaktaki ilerleme daha aksiyon dolu olabilirdi... ::) :) :D

s.b

Tapınak bugüne kadar okuduklarımdan çok farklı bir çizgi roman. Konu iyi işlenmiş ve 190 sayfaya güzel bir şekilde yayılmış.
Karanlık ortam sıkıntı verse de yapacak bir şey yok. Adamlar sizin için denizin altını gün ışığına boğacak değiller yani.
Kullanılan font içinde Marmara'ya teşekkür ediyorum. Gayet rahat okunabiliyor.
Lütfen hiçbir yayıncı çizgi romana bir hava katayım diye o eçiş bücüş fontları kullanmasın.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

DAMPYR

Orjinali ile aynı boyutlarda çıktığı zaman pek sıkıntı olmuyor.... 8) ::) :D

hanac

Tapınağı dün gece bitirdim.

Herkes zamanında Bouncer'i eleştirmişti ama ben çok beğenmiştim.

Şimdi de Bouncer'i Tapınak'dan daha çok beğendiğimi söylemeliyim.

Gerilimi ve boğucu atmosferi çok iyi veren bir çr ama aksiyon yönü ve çizimleri çok zayıf kalmış.

Sanırım 2. bir okumayı hakeden bir çizgiroman.

Fontlarda da bir prpblem yok, gayet rahat okunuyor.

V

Ancak okuyabildim..

Yazarın Lovecraft etkisi ile yazdığı aşikar. Ancak yazar  herşeyden önce  öyküyü hakkıyla işleyecek bir zenaatkar da olmalı.Yazarın işçiliği  olmamış.

Çizimler doyurucu ama eserin tamamı doygunluk değil,şişkinlik yarattı bu sebeple.

"İstemem,eksik olsun.."

haysat

Yarısından ileri gidemedim,gitmedi.

Ama bir şans daha verip baştan tekrar okuyacağım.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Gambit

cok cok iyi bir cizgi roman

tek sorun, karakterleri ayirt etmek zor olabiliyor bazan, bu kimdi, ne is yapardi, ismi neydi falan karisiyor ama atmosfer, gerilim, gizem...cok iyi islenmis

kahramanlarsinemada

Bouncer'ın tek sorunu final bölümünün çok hızlı geçmesiydi. Onun dışında gayet güzeldi.

Tapınak içinse genel olarak yapılan eleştirilere katılıyorum.

BAHADIR

Cildin içindeki ilk sayıyı ilk merakla okumuştum...Hala 2. sayıyı okuma geyreti içindeyim...Ama kararlıyım bitireceğim...

altay1944

Buradaki kimi olumlu yazıya bakarak  dün aldım ve hüsran .Ya arkadaş bir panel bu kadar mı karışık çizilir.Hadi frankofona destek dedik aldık yazık be verdiğim paraya.10 sayfadan sonrasını gözüm görmez oldu bıraktım.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

esattr

Hiç okunmamış halde kitaplığımda duruyor. Canım Türkiye'mde yayımlanan  Frankofon olsun Varsın dursun, kitapçıda duracağına bende dursun.