KASIM 2011..

Başlatan V, 26 Ekim, 2011, 20:56:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Valla bence Zagor okurlarında bir ön şartlı refleks var.Ben çocukluğumda hemen hemen hiç okumadığımdan yeni maceralar beni ne sıktı nede garipsedim.Hatta bazılarını çok sevdim.Ferri bana onlara göre çok amatör geldi.

Yeni başlayan biri olarak çok keyif alıyor ve sayının gelmesi için ay başını bekliyorum.

V

Albümün çizeri Ortiz imiş.Kaçmaz..
"İstemem,eksik olsun.."

V

Dylan'a devam edilmesi yüreğimize su serpti.Nathan'da yakında..
"İstemem,eksik olsun.."

pizagor

Dylan'dan zerre keyif almamış olanların dahi okumasını dilediğim bir hikaye Ucube Johnny...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

s.b

Oğlakın dobişko cildinde okumuştum bu macerayı.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

DAMPYR

Alıntı yapılan: pizagor - 03 Kasım, 2011, 23:45:52

Dylan'dan zerre keyif almamış olanların dahi okumasını dilediğim bir hikaye Ucube Johnny...

AYNI FİKİRDEYİM BU MACERA DİĞERLERİNDEN ÇOK FARKLI.SADECE BUNU OKUYUN FARKI ANLIYACAKSINIZ.... ;)

V

Yapı Kredi Red Kit'in 31-40 arası sayılarını barındıran 4 nolu kutuyu piyasaya vermiş.

5 nolu boş kutunun da satışına başlamışlar..

"İstemem,eksik olsun.."

drfuhrer

katılıyorum arkadaşlara;dylan dog'un johnny freak macerası çok ama çok duygusaldır,güzel bi maceradır.buna itirazım yok.ancak hikaye o kadar duygusal ki;ana karakterin adı dylan dog olmasa da insanı duygulandırırdı bu macera.yani dylan dog çizgisi ile ilgisi yok.one shot bir çizgi roman da olsa aynı hüznü verirdi insana;hikaye acıklı çünkü.onun için bu maceranın dylan dog evreni içinde değerlendirilmesini ve dylan dog'a ithaf edilmesini yanlış buluyorum...

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

pizagor

Alıntı yapılan: JuDaS - 05 Kasım, 2011, 00:27:42

Boş kutuların fiyatı ne kadar acaba, İlyas ya da Altan'dan bilgi alabiliriz belki?

haysat

Marmara Çizgi / Çizgi Roman Dizisi
Astonıshıng X-Men Sayı:4 / Durdurulamaz

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hennessy

Alıntı yapılan: pizagor - 08 Kasım, 2011, 09:29:49
Alıntı yapılan: JuDaS - 05 Kasım, 2011, 00:27:42

Boş kutuların fiyatı ne kadar acaba, İlyas ya da Altan'dan bilgi alabiliriz belki?

Boş kutular 10 TL imiş
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

apollo1967

Bende Zagorun eski maceralarinin  hastasiyim . Gerci Zagor olsunda camurdan olsun derim ama  son donemde bazi cizimler gercekten cok itici .

Selamlar

aa

Aynen katılıyorum. Yeni bazı çizerlerde inanın bazen Zagoru tanımak bile zor oluyor.
Esse Gesse Hayranı...

pizagor

Alıntı yapılan: hennessy - 09 Kasım, 2011, 17:31:34
Boş kutular 10 TL imiş

Bilgi için teşekkürler Hennessy...