Julia Sohbet Odası

Başlatan DAMPYR, 28 Ekim, 2011, 19:44:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Pek bi pasaklıymış yalnız ;D

Nemo

Julia 202- Myrna-Katilin teklifi

Daryl Robinson, Balfour Universitesi icin calisan bir kriminologdur fakat Julia'nin onun islerini engelledigini dusunmektedir. Icinde biriken intikam hirsi, Robinson'u Julia'nin en buyuk dusmani ile isbirligi yapmaya itecektir. Yani, Myrna ile...

Özel Alfa Ajanı

Nemo

207- Kara Altin, Kirmizi Kan

Buyuk bir petrol sirketinin patron, Nijerya'ya ziyarete gittiginde rehin alinir. Nigel Robben, Leo ve Julia'nin eski okul arkadasidir ve rehin tutulan patron aramak icin onlardan yardim ister.

Yazan: Giancarlo Berardi ve Lorenzo Calza

Cizen: Luca Bonessi, Piccioni Valerio

Kapak: Cristiano Spadoni

Özel Alfa Ajanı

altay1944

Hergün çıksa alırım Bu arada almanak gecikti...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

aa

Sonradan sonraya Julia okumaya başladım ve giderek seviyorum. Yeni çıkan her sayısını alıyorum.
Esse Gesse Hayranı...

Ralph

Hani şöyle kafanı sola yatırıp, yavru kedi gibi bakıyorsun ya Julia? Tam o anda sana bakıp;

"Süzme ruhuni pahidarın müjgan müjgan üstüne, urma zahm-ı sineme peykan peykan üstüne..." desem, sen de bana "Che cosa dice questo senza cervello?" desen...

rumar80

Julia ' yı almaya hala devam ediyorum. Ama nedense maceraları bana sıradan gelmeye başladı.

Nemo

Alıntı YapHani şöyle kafanı sola yatırıp, yavru kedi gibi bakıyorsun ya Julia? Tam o anda sana bakıp;

"Süzme ruhuni pahidarın müjgan müjgan üstüne, urma zahm-ı sineme peykan peykan üstüne..." desem, sen de bana "Che cosa dice questo senza cervello?" desen...

ilahi Ralph :))
Özel Alfa Ajanı

Ralph

Alıntı yapılan: Nemo - 04 Aralık, 2015, 10:15:34

ilahi Ralph :))

O italyanca cümleyi google translate'ten çevirdim bu arada, hayır utanmıyorum :P

tamina

Alıntı yapılan: Ralph - 04 Aralık, 2015, 04:37:25
Hani şöyle kafanı sola yatırıp, yavru kedi gibi bakıyorsun ya Julia? Tam o anda sana bakıp;

:)) şimdi sen öyle deyince benim de bir kanım kaynadı gerçi ama ben sevemiyorum juliayı sıkıcı geliyor. hatta şöyle diyeyim okurken yine eh fena değil, ite kaka okunuyor da bitirince aklımda hiç birşey kalmıyor.

Ralph

Alıntı yapılan: tamina - 04 Aralık, 2015, 17:17:15
:)) şimdi sen öyle deyince benim de bir kanım kaynadı gerçi ama ben sevemiyorum juliayı sıkıcı geliyor. hatta şöyle diyeyim okurken yine eh fena değil, ite kaka okunuyor da bitirince aklımda hiç birşey kalmıyor.

Bence Julia aksiyonu bol bir eser. Psikolojik analizler, çeşitli bilgiler öğrenmeke de cabası. Bence bir şans daha verin :)

köstebek

Alıntı yapılan: altay1944 - 03 Aralık, 2015, 12:54:49
Hergün çıksa alırım Bu arada almanak gecikti...

Durun bakalım, ensesi karartmayalım... yıl bitmeden bir almanak çıkıverir ansızın

Nemo

209- Napoli'yi gor ve sonra öl

Julia, dostu ve biraz da asigi Ettore'yi gormek icin Napoli'ye gider. romantic bir tatil olacagini dusunurken ikili basina belayi alir.

Yazan: Giancarlo Berardi ve Maurizio Mantero

Cizen: Steve Boreley

Özel Alfa Ajanı

Nemo

214- Kayip

Julia, Kayip isimli bir programa katilir. Programin amaci kayip kisileri bulmaktir. Bir baba ve oglunun izinde kahramanimiz yanina Juliá'yi da alarak solugu onlari bulmak icin Mauritius'da alir.

Yazan: Giancarlo Berardi ve Maurizio Mantero

Cizen: Antonio Marinetti

Özel Alfa Ajanı

Nemo

Ozel Sayi 2
Luna Park Olayi

Yazan: Giancarlo Berardi ve Lorenzo Calza

Cizen: Claudio Piccoli

Kapak: Marco Soldi

kardesi Norma ile bir gun gecirmek isteyen Julia, lunapark'a gitmeye kaarr verir. Korku tunelinde bulduklari insan cesedi ile baslarinin derde gireceginden habersizdir.

Özel Alfa Ajanı