ROM - GÜSEM Yayıncılık

Başlatan hanac, 29 Ekim, 2011, 17:38:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Valla telif aşamasını atlatırsak hemen çalışmalara başlayacaz.

Adamlar arıza çıkarmazsa elimizden geleni yaparız.Bence olmaması için sıkıntı yok.Sadece Marvel için sıkıntı olmasın. ;D

rumar80

Alıntı yapılan: siyahderikoltuk - 30 Ekim, 2011, 13:45:35
Tamam, bu olayın konuşulduğunu hep biliyorum ama ciddi ciddi eyleme dökecekmisin onu merak ediyorum.. Yoksa Rom'a kim hayır diyebilir? Yada X-Force'a.. Yada Nova'ya.. Yada Defenders'a  ;D ....

İşte bu....
Defenders, x force nerde??????

pizagor

ROM çok iyi olmuş da GS Yayıncılık olmamış, GS ne bileyim, buz gibi geldi bir anda :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

gökmen

rom alınır ...(İÇKİSİ DEĞİL ÇİZGİ ROMANI) ;D

Sinan Başak

Tebrik ediyorum. Ama yayınevi adı maalesef çok itici geldi. (Ad-soyad olayı değil tabiki) Ama sevdiğim bir çizgi romanın kapağında bu ibarenin olması hiç çekici gelmiyor.

Sevgiler

rumar80

GÜSEM daha güzel duruyor.  ;)

hanac

Alıntı yapılan: rumar80 - 31 Ekim, 2011, 13:15:34
   GÜSEM daha güzel duruyor.  ;)

GÜSEM Yayıncılık bence de daha iyi.  :)

rumar80

Lütfen Alfa gibi sırayı bozup yayınlamayalım. Ayrıca annual'ları da uygun kronolojik yerlerinde basalım.
   Bir de becerebiliyorsanız Power man & iron fist'in ROM'lu macerasını da yayınlayın (ROM'daki maceranın başıdır) Essential yayınlanırken bu bütünlüğe dikkat etmektedirler haberiniz ola.

V

Alıntı yapılan: rumar80 - 31 Ekim, 2011, 16:21:17
   Lütfen Alfa gibi sırayı bozup yayınlamayalım. Ayrıca annual'ları da uygun kronolojik yerlerinde basalım.
   Bir de becerebiliyorsanız Power man & iron fist'in ROM'lu macerasını da yayınlayın (ROM'daki maceranın başıdır) Essential yayınlanırken bu bütünlüğe dikkat etmektedirler haberiniz ola.

Tabii ki tam külliyat olmalı. Umar'ın dediklerine ilaveten:

Spaceknight 1-5, Marvel Two-in-One 99 ve Incredible Hulk 295, 418'de yayınlanacak..
"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: JuDaS - 31 Ekim, 2011, 16:39:38
Alıntı yapılan: rumar80 - 31 Ekim, 2011, 16:21:17

Tabii ki tam külliyat olmalı. Umar'ın dediklerine ilaveten:

Spaceknight 1-5, Marvel Two-in-One 99 ve Incredible Hulk 295, 418'de yayınlanacak..

Durun yahu Güneş'in gözünü korkutmayın; ama Güneş başarır bence. (Gazı da verelim :))
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

DAMPYR

önce telifi kolay alınan yayınlarla başlasalar daha iyi değilmi?nasolsa adını duyurduktan sonra devamı gelir nasolsa..... ;) :)

tommikser

Valla telifleri alırken bir arada isteriz.Sıralamada ise bir sıkıntı olursa Alfa'dan değil Umar tercüme ofisinden olabilir.Çünkü yayın asıl onundan geçecek ;D

Diğer sayıları yani özel sayıları da mesala 3. cildin sonunda vermek nasıl olur uygun mu sizce?

rumar80

Sen telifi hallet tercümede sorun yok. İçin rahat olsun.

Gandalf

Dostum Güneş Semercinin hatırına Facebook sayfasına orjinal ROM 75 lik serinin tüm kapaklarını ekledim , inşallah hepsini basabilmek ve Çizgiroman severlere ulaştırabilmek  nasip olur diyorum arkadaşlar :)

Saygılarımla

rumar80

Biraz evvel gördüm. Ellerine sağlık.