ROM - GÜSEM Yayıncılık

Başlatan hanac, 29 Ekim, 2011, 17:38:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yunusmeyra

rom,"comics"ler alemindeki önemli "doğumlardan" biridir..hele türkiyede'ki sınırlı yayın hayatında  o kadar iyi gözükmeyen baskılara (renkli baskılaradan renk öğesi güç bela çıkartılıp,o küçücük boylarada basılınca başka türlüsü mümkün olamazdı..) rağmen ,evrensel konuları işleyiş tarzı,mekan ,zaman ve tiplemeleriyle bizleri bambaşka dünyalara sürüklemişti..bütün bir seriyi okumak fikri,hem de tamamlanmış ve özel sayıları ile..çok iyi olacak..bu emsalde; içinde "destansı" bir öykü barındıran
evrensel konuları "comics" formatında bir kez daha ele alan "silver surfer" vardır ki,sınırlı sayı adedi ve özel sayılarıyla,belki bir gün oda...belki.. :-[
güneş dostumuza kolaylıklar ve kendi payımıza destek sözü veriyoruz..çok teşekkürler..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

mandrake66

Alıntı yapılan: Gandalf - 31 Ekim, 2011, 23:20:16
Dostum Güneş Semercinin hatırına Facebook sayfasına orjinal ROM 75 lik serinin tüm kapaklarını ekledim , inşallah hepsini basabilmek ve Çizgiroman severlere ulaştırabilmek  nasip olur diyorum arkadaşlar :)

Saygılarımla

Sayfaya bir link istesem?

Şimdiden teşekkürler!

Gandalf

Alıntı yapılan: mandrake66 - 01 Kasım, 2011, 09:18:06
Alıntı yapılan: Gandalf - 31 Ekim, 2011, 23:20:16
Dostum Güneş Semercinin hatırına Facebook sayfasına orjinal ROM 75 lik serinin tüm kapaklarını ekledim , inşallah hepsini basabilmek ve Çizgiroman severlere ulaştırabilmek  nasip olur diyorum arkadaşlar :)

Saygılarımla

Sayfaya bir link istesem?

Şimdiden teşekkürler!

Facebook adresi :    http://www.facebook.com/profile.php?id=100002777250078

Ras Al Ghul

pizagor

Dünkü Ankara Toplantısının Witchblade'in Comic Con cosplay'inden sonraki en önemli mevzusuydu ;D Haberler yakında  ::) :P :o
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

nireng

Herhangi bir bilgi kırıntısı, gelişme var mı?

tommikser

Marmara yayıncılığın editörü İlke arkdaşım ile telif için çalıştık. Aradı sordu fakat telifin kimde olduğu belli değil.

Telifi alamadık. Çok istiyorum ama şimdilik zor görünüyor.

kalidor

Telif Hasbro'da. Oyuncakçıdan telifi alabiliyorsanız basalım :)
Crom! Ölüleri Say...

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN