1 Kasım Zagor Günü

Başlatan pizagor, 01 Kasım, 2011, 00:24:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Tüm Zagorseverlerin 1 Kasım Zagor Günü'nü kutluyorum...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

Zagor günümüz kutlu olsun. ;)

hanac

Tüm Zagor severlerin 1 Kasım Zagor Günü kutlu olsun.  :)

rumar80

Altın madalyon ailesinin ve tüm çizgi roman severlerin Zagor günü kutlu olsun.

Gandalf

Arkadaşlar ben bir şey mi kaçırdım, 1 kasım neden zagor günü oldu acaba, bilgi verebilirmisiniz.

rumar80

Sevgili Serdar,
   Bu biz forum ahalişsi tarafından çıkarılmış bir "gün"dür
   Kasım ayı içinde Zagor almanak ve dev albümün çıkma olasılığına ithafen yaratılmıştır.
   Sevgiler

Gandalf

Alıntı yapılan: rumar80 - 01 Kasım, 2011, 10:11:20
   Sevgili Serdar,
   Bu biz forum ahalişsi tarafından çıkarılmış bir "gün"dür
   Kasım ayı içinde Zagor almanak ve dev albümün çıkma olasılığına ithafen yaratılmıştır.
   Sevgiler

Şimdi oldu dostum , ben de 1 kasım zagor gününü kutluyorum o zaman. :)

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 31 Ekim, 2011, 23:39:01
Alıntı yapılan: hanac - 29 Ekim, 2011, 17:46:28
Alıntı yapılan: aa - 29 Eylül, 2011, 20:57:43
LAL in yayınlamasını isterim.

İstediğin oluyor dostum.

Zagor'un 50. Yılı şerefine LAL Dev Albüm'ü Kasım da yayınlayacağını duyurdu.

Gerçekten çok iyi haber, İtalya ile aynı yıl bizde dev albüme kavuşuyoruz.

Yazan: Burattini Çizen: Torricelli

Artı Zagor 2008 - 2009 - 2010 ve 2011 almanaklarını da... Kasım 2011 Türkiye'de Zagor ayı olacak...

1 Kasım'ı Zagor günü mü ilan etsek, bu da çizgiroman tarihinde bir ilk olur!

Başka bir başlıkta fikir olarak ortaya attım 1 Kasım Zagor Gününü... Çizgiroman okurları tarafından benimsenirse olayı Ferri'ye kadar taşırız artık :)

gamlıbaykuş

1 kasım Zagor günü tüm Altın madalyonculara ve çizgiroman severlere hayırlı olsun... Ayrıca Almanklar tam olarak mı yayınlanacak yoksa sadece çizgiroman kısımları...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

alan ford

Zagor günü herkese kutlu , mutlu olsun. Ama Lal'in almanaklarda değişikliğe gideceğini zannetmiyorum. Yine 4 macera bir arada.  Editoryal yazı bulursak şanslıyız.  Bir de bu sene Mister No almanaklar yayınlanacaktı. Ne oldu.  Haber var mı ?
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

rumar80

Bence de Lal almanakları yayınlarken eskisi gibi basar. Hele dört kitap bir arada basacağına göre ve önümüzde son Martin örneği varken yazıların yayınlanması zor.

cankazmaci

Zagor'u değilde ZigZagor'u daha çok severim. :) Tüm Zagor severlerin Zagor günü kutlu olsun! :)

drfuhrer

ben de başta altın madalyon ailesi olmak üzere tüm islam aleminin zagor gününü kutluyorum ;D

yunusmeyra

1 kasım zagor ve fumetti günü tüm çizgi romanseverlere  ve okuyuculara,koleksiyonerlere kutlu olsun.. ;)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

pizagor

Aralık 2011 tarihli Zagor KM 65'in kapak yazısından bir bölüm...

... Zagor'un bir diğer yeni serisi ise İtalya'da da yayınlanan Dev Albüm oldu. Zogor'un 50. yılı şerefine çıkarılan bu albümü İtalya'nın hemen arkasından Türk okuru ile buluşturmak bizim için çok keyifliydi. İşin ilginç tarafı Zagor Almanak ile Dev Albüm'ün Kasım ayının 11'inde çıkmış olması, yani ünlü 11/11/11 tarihinde. Belki de bu özel tarihi bundan sonra Zagor günü olarak kutlayabiliriz ne dersiniz?

Ne mi derim, fikri buradan aşırmış olmayasınız derim :)