Pek yakında X-Men'de...

Başlatan pizagor, 02 Kasım, 2011, 19:18:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Sunum şekli çok hoşuma gittiği için paylaşmak istedim, Marvel'ın X-Men 2012 yılı planları şu şekildeymiş :

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Biraz önce marvel.com'da okudum. 12 sayılık X-men vs Avengers serisi başlıyor. Phoenix gücü dünyaya yaklaşmakta ve kendine yeni bir beden aramaktadır. Bu da eski dostları karşı karşıya getirecektir.
   Bekleyelim, görelim

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 06 Aralık, 2011, 20:33:12
   Biraz önce marvel.com'da okudum. 12 sayılık X-men vs Avengers serisi başlıyor. Phoenix gücü dünyaya yaklaşmakta ve kendine yeni bir beden aramaktadır. Bu da eski dostları karşı karşıya getirecektir.
   Bekleyelim, görelim

İlk sayının kapağı :

hanac

Round 1 başlıyor yani...

Kaç round sürecek acaba ?

İyi olan kazansın  :)

pizagor

John Romita Jr elinden çıkmaysa bu kapak, bana sanki çizgileri biraz değişmiş gibi geldi...

Carnage

Alıntı yapılan: rumar80 - 06 Aralık, 2011, 20:33:12
   Bekleyelim, görelim

Jean Grey gene mi geri dönüyor? Bu sefer mezarda uzun süre kalmıştı. İlk mesajdaki resimde gördüğümüz kızıl saçlı kadın o mu?

rumar80

Bildiğim kadarı ile o Hope. House of M sonrası mutant geni ile doğan ilk bebek (Messiah complex), Cable tarafından gelecekte büyütülüp geri döndü (Second coming) Şimdi kendi gibi mutant güçleri yeni çıkanlarla bir takım oluşturdu (Generation Hope)

NIC

Wolverine neden Avengers tarafında?

rumar80

Wolverine ve Beast artık aynı zamanda Avennger'lar, ayrıca X-men schism macerası sonrası Cyclops ile görüş ayrılığına düşüp takımdan ayrılıp okulu tekrar açtılar.

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: pizagor - 18 Ocak, 2012, 13:24:10
John Romita Jr elinden çıkmaysa bu kapak, bana sanki çizgileri biraz değişmiş gibi geldi...
Daha bir güzelleşmiş 8)

pizagor

Alıntı yapılan: designer73 - 18 Ocak, 2012, 17:02:12
Daha bir güzelleşmiş 8)

Katılıyorum!

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 18 Ocak, 2012, 22:55:28
Alıntı yapılan: designer73 - 18 Ocak, 2012, 17:02:12
Daha bir güzelleşmiş 8)

Katılıyorum!

Çizer Jim Cheung imiş...

pizagor

pizagor

Aşağıdaki adrese de bir bakın, resimleri bir inceleyin, nasıl bir eşleşme düşünülüyor görün derim :)

http://www.newsarama.com/comics/avengers-vs-xmen-teasers-120109.html

Benim en fazla hoşuma giden aşağıdaki oldu...

HacıGeraltEmmi

Çizimler tek kelimeyle NEFİS!