Dylan Dog Maxi - LAL

Başlatan hanac, 09 Kasım, 2011, 20:28:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Dylan Dog Maxi'de devam ediyor.

Nisan 2010 da çıkan 1. Maxi'ye Aralık 2011 de 2. Maxi cildi eklenecek.

1. Maxi'nin kapağı

Aralık da yayınlanacak olan 2. Maxi'nin kapağı, orijinali Temmuz 1999 da İtalya'da yayınlandı.

İçindeki maceralar;

Karındeşen'i Öldürdüm, Herkesin İdolü, Karmaşık Suç

gamlıbaykuş

Yanlış hatırlamıyorsam anlaşma 2 sayı üzerindendi. Yani 3. sayının akıbeti ne ölur acaba?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 09 Kasım, 2011, 20:36:40
Yanlış hatırlamıyorsam anlaşma 2 sayı üzerindendi. Yani 3. sayının akıbeti ne ölur acaba?

Ekrem, HOZ devam etmek isterse 2 sayının daha telifini alır. Problem değil.

yalcinerol345

Çok sevindim bu habere.İlk sayıyı almış ve iki macerasını beğenerek okumuştum.Sonra devamı çıkmayacak dendi bütün hevesim kaçtı ve kitabı yarıda bıraktım.Şimdi büyük bir hevesle devamını okuyabilirim.

rumar80

Sonbahar geldi çizgi romanlar yapraklar gibi dökülüyor.  ;D
   Teşekkürler HOZ. Ben de ilk maxiyi sevmiştim genelde. İkinciyi alacağım inşallah

gamlıbaykuş

Eh almak şart oldu o zaman. Umarım böyle senede bir defa çıkmaz...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

pizagor

Dylan'ların yeni sayılarıyla birlikte artık HOZ'un bu işi bırakmadığına kanaat getirdim... Kalitesini sürdürdüğü müddetçe takipçisiyim...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

aa

Bence de HOZ geri döndü. Kalitesini bozmayacağına eminim.
Esse Gesse Hayranı...

Tarkan Kurt

Hoz'un ayak sesleri. Dylan Dog'u normalde almıyorum ama ilk maxi cildi almıştım. Bunu da alacağım.

hennessy

Dylan Dog Maxi 2.kitap çıktı kitap yağıyor :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 04 Şubat, 2012, 13:06:50
Dylan Dog Maxi 2.kitap çıktı kitap yağıyor :)

Fikrini yazarsan bende almayı düşünüyorum hennessy....... ;)

kalidor

Üstüste 2 maxi albümü okuduğum için söyleyebilirim ki 2. albümdeki maceralar daha iyi. Özellikel 2. albümdeki 2. macera "Herkesin İdolü" futbolla korku öğelerini buluşturmayı başarmış özgün bir macera. Senarist konuyu bir yerden araklasın araklamasın tebrik ederim:) Benim dikkatimi çeken kapakta çevirmen olarak Fatih Okta yazarken her maceranın başında çevirilerde Erol faal ismi vardı??? Kim bu Erol Egemen pardon Erol Faal:)))??
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Uzun zamandır Türkçe çizgi roman okumadığım için bu Pazar fileyi doldurdum. Bunlardan biri de Dylan Dog Maxi 2. Benim yazılarımı okuyan arkadaşlar bilirler. Dylan'dan nedense haz edemedim. Ama Maxi'nin ilk macerasını gerçekten sevdim. Komplo teorileri, gizli deneyler vs. Güzeldi. İçimde Dylan'a bir şans daha versem mi sorusu bile uyandı, şimdilik susturdum. Ama belki....

tommikser

Umar abiiim sen o içindeki Dylan'a ses ver.Gel bizi dinle.Bence ikinci macera daha enfes ve sofistike idi.Futbol fanatizmine karşı şiddetli bir eleştiri vardı.Okunması gereken güzel bir macera...

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 05 Mart, 2012, 21:33:10
   Uzun zamandır Türkçe çizgi roman okumadığım için bu Pazar fileyi doldurdum. Bunlardan biri de Dylan Dog Maxi 2. Benim yazılarımı okuyan arkadaşlar bilirler. Dylan'dan nedense haz edemedim. Ama Maxi'nin ilk macerasını gerçekten sevdim. Komplo teorileri, gizli deneyler vs. Güzeldi. İçimde Dylan'a bir şans daha versem mi sorusu bile uyandı, şimdilik susturdum. Ama belki....

Aynı durumdayım Umar abi Dylan Dog ilk macerayı okudum sarmadı.Sen böyle yazınca acaba bir itkilesemmi diye tekrar düşünüyorum
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları