Dylan Dog Maxi - LAL

Başlatan hanac, 09 Kasım, 2011, 20:28:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nemo

Oglak'tan cikan Dylan efsanevi maceralar albumunu de oku. Cok guzel maceralar var. Ozellikle Uzun Veda, Johnny Freak ve Olumun otesi maceralari.
Özel Alfa Ajanı

V

"İstemem,eksik olsun.."

memospinoz

kalidor

Maxi albümleri aylık seriye göre daha fantastik ve gerçekdışı öyküleri arındırdığı için belki çoğu kişinin aksine çok severek okuyorum.  Kısaca 5. ve 6. albümlerden bahsedecek olursam:

Maxi 5:
Ormandaki Kulübe: Giancarlo Marzano - Corrado Roi
Dylan'a en çok yakıştırdığım çizerlerden biri olan Roi bu albümdeki tüm öykülere hayat vermiş. basit ama naif ve sonu sürprizli başarılı bir öyküydü. Spoiler vermemek için ana temayı yazmıyorum.

Paranoya: Pasquala Ruju - Corrado Roi
Dylan'ın etrafta çeşit çeşit böcekler gördüğü adı üstünde paranoyaya girdiği bir bilinçaltı öyküsü. Bu tarz hikayeleri sevenler hoşlanabilir ben pek tutmadım.

Şehir Dışında Gezinti: Luigi
Albümdeki en fantastik bir Dylan öyküsü. Masallar ile gerçekliğin içiçe geçtiği İngiliz kırsalında geçen okunası güzel bir öykü.

Maxi 6:
Kayıp İleri Karakol: Giovanni Gualdoni - Montanari & Grassini

Tüm çizimlerin Montanari & Grassini ikilisine ait olduğu albümdeki ilk öykü karamsar atmosferiyle oldukça sürükleyici ve gizem dolu.

Kara Gemi: Giancarlo Marzano
Albümdeki en fantastik öykü. Thames Nehri tanrıçası yeni bir bedende geri dönüyor.

Koruma: Roberto Rocchioni
Albümdeki en iyi öykü. Dylan evreni bu albümle yeni bir vilain kazanıyor.
Crom! Ölüleri Say...

memospinoz

Dylan Dog Maxi Albüm 7-Amansızlar

Sayfa Sayısı: 288
Etiket Fiyatı: 28.5 TL

kalidor

Kapaktaki maskeli Mad Max 2 -Road Warrior- filminden Lord Humungus olsa gerek  :D

Crom! Ölüleri Say...

ghostrider

Elimde Hoz Comics'ten çıkan 9 ciltlik takım var satamadım gitti ne dandik bir fumettiymiş ,çok şaşırdım kaldım.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

kalidor

Alıntı yapılan: ghostrider - 05 Aralık, 2016, 19:11:02
Elimde Hoz Comics'ten çıkan 9 ciltlik takım var satamadım gitti ne dandik bir fumettiymiş ,çok şaşırdım kaldım.
Alan ilk çıktığında alıp okuyor. Sonradan alıcı bulmak zor.
Crom! Ölüleri Say...

ghostrider

Doğru söylüyorsunuz ama Zagor,Teks ya da diğer fumettileri millet set ve takım olarak satın alıyorlar ve almaya da devam ediyorlar.Bu durum Dylan Dog için geçerli değil resmen zarar ettim ama satabilmiş değilim.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

memospinoz

Etiket Fiyatı: 32 TL

memospinoz

memospinoz

memospinoz

Sayfa Sayısı: 292