Dylan Dog Maxi - LAL

Başlatan hanac, 09 Kasım, 2011, 20:28:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Şimdiye kadar italyada 19 sayı çıkmış daha 6'sı yayınlandı.Daha Hoz'a bol bol malzeme var... 8) ::) :D

HayalGücü

Alıntı yapılan: s.b - 23 Haziran, 2013, 21:41:06
Her macerada bir iki hatunu kucaklıyor. Hiç değilse o iş için para ödemiyor. Onun içinde para ödese kıcında donu kalmazdı şerefsizin.
Biraz eski bir istatisklik yazayim:
Dylan Dog'un 140 normal seri, 11 özel albüm, 8 almanak, 6 dev albüm, 2 Martin Mystere ortak macerasında toplam 14-70 yaş arası toplam 209 kadın gözükmüş.  Bu kadınlardan 4'ü ile rüyada , 115'i ile gerçek hayatta sevişmiş, 25'i ile yalnızca öpüşrmüş.

hennessy

Alıntı yapılan: Phoney - 27 Eylül, 2013, 23:00:04
Biraz eski bir istatisklik yazayim:
Dylan Dog'un 140 normal seri, 11 özel albüm, 8 almanak, 6 dev albüm, 2 Martin Mystere ortak macerasında toplam 14-70 yaş arası toplam 209 kadın gözükmüş.  Bu kadınlardan 4'ü ile rüyada , 115'i ile gerçek hayatta sevişmiş, 25'i ile yalnızca öpüşrmüş.

Bu istatikle sadece Tex'in öldürdüğü yaraladığı silah çektiği istatiklik yarışır sanırım :)

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kalidor

8. Albumu az once bitirdim. Biliyorsunuz Maxi albümler genel olarak ana seriye göre biraz zayif kaliyor ama bu sayiyi begendim. En zayif halka ilk macera olmasina rağmen bu öyküde Groucho hic olmadigi kadar aksiyonun icindeydi. Sanirim Groucho'yu bu sekilde en son Dylan'in ilk macerasinda görmüştüm :) Ana serinin hızlanması dileklerimle...
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

Hoz Yayınları da yavaşladı mı, bana mı öyle geliyor... ??? ::) :o

antiochia

Dylon Dog fena değil de kadınlarla ilişkisi hoşuma gitmiyor ve akıcılığı bozuyor. Her macerada mı hatunla birlikte olmalısın arkadaş.Mister No'yu bu konuda daha çok beğeniyorum..

kalidor

Bununla ilgili zamanında yapılmış bir araştırma bile var. Maceraperest'in ülkemizde de yayınladığı "Ben Dog, Dylan Dog" kitabında yazar Dylan'ın beraber olduğu kadınları esmer, sarışın, kızıl hangisi öldü vs gibi kategorilere ayırarak yazmış. Tabi bu kitabın İtalya'da çıkış tarihi 90'ların sonuymuş. Son 14-15 senede bir o kadar daha eklenmiştir.
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

Dylanın Bu kadar kadınla birlikte olupta bekar olmasıda ayrı bir konu... ;D :D :)

s.b

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 06 Mayıs, 2014, 19:42:31
Dylanın Bu kadar kadınla birlikte olupta bekar olmasıda ayrı bir konu... ;D :D :)

Evli olsa bu naneleri yiyemez zaten. Yenge gözünü oyar onun.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

DAMPYR

Alıntı yapılan: s.b - 06 Mayıs, 2014, 23:35:13
Evli olsa bu naneleri yiyemez zaten. Yenge gözünü oyar onun.
;D ;D ;D

V

9. sayı internet satış sitelerinde ön siparişte..
"İstemem,eksik olsun.."

V

"İstemem,eksik olsun.."

Nightrain

Bu Maxi'ler farklı maceraları mı içeriyor?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nemo

Nightrain,

evet farkli ve guzel maceralar  8)
Özel Alfa Ajanı

Nightrain

Teşekkürler.

Dylan okumaya niyetim var. Sanırım benim için en uygunu Maxi'ler oluyor.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"