Kit Taylor yeniden ve düzenli sırayla basılıyor.

Başlatan essegesse, 10 Kasım, 2011, 18:34:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

essegesse

Evet arkadaşlar,gerçekten çok sevindiğim bir haber aldım.

Kit Taylor Hoz Comics'ten çıkıyor.Bildiğim kadarı ile 250 civarı macerası var.Her macera 128 sayfa ve her kitap 2 maceradan oluşacak.

Ayrıntılı bilgi için www.hozcomics.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hoz Comics'e bize kazandırdığı klasik çizgiromanlar için teşekkür eder ve yayın hayatında başarılar dilerim.

tommikser

darkwood

Sevgili Altan, bu güzel bir haber.
HozComics in sitesinde telif anlaşmasının imzalandığı yazıyor.
Hoz'un güzel yayınlarına bir klasik daha ekleniyor.
Çizgiroman severler için hayırlı uğurlu olsun.
Darkwood Sakinleri..

tommikser

Bu arada Altan abim 100'ler klübüne girmiş bulunuyor.Tebrik ederim Altan abim benim.

BAHADIR

Arkadaşlar,topu topu 300-500 gibi komik satış rakamlarından bahsediliyor...Bu kadar çeşitli yayın bolluğunda kim alacak bu kitapları merak ediyorum...Basanada, alanada hayırlı olsun ne diim...

essegesse

Hoz Comics'ten başka sürprizler de olacak.Bekleyin derim.

Bu arada bu kadar çizgiroman çıkıyor ama bazıları da yayınhayatına veda ediyor veya kısa süre sonra edecek.O yüzden ne kadar çok çıkarsa okuyucu açısından (Cebi açısından değil:)o kadar iyi derim.

Güneş'im valla 100 ler klübüne dikkat etmemişim:) Ödül ne veriyosunuz?

hanac

Hayırlı olsun. Konu ile ilgili muhabbete Kit Taylor başlığında devam edebiliriz.

Altan, umarım bana kızmazsın.   :)

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,4075.0.html

essegesse

Niye kızayım kardeşim.İstersen konuyu Tokat'a taşı:)

essegesse

Selam arkadaşlar.

Nihayet Kit Taylor çıktı.Ama gerçekten gözlerinize inanamayacaksınız.Haşim Bey eninde sonunda yapacağını yaptı.

Sıkı durun!  Kitap macera bazında 322 sayfa.Ama gel gelelim araya hem orjinal kapaklar,hem de ilk Kit Taylor fasiküllerin önlü arkalı kapakları (Samim UTKUN) kalın kuşe kağıt olarak monte edilmiş.Bu olay bizde ilk defa görülüyor.

Teşekkürler Haşim bey.Gerçekten süper olmuş.

Bu arada a5555 adlı kulanıcımız 4 senedir söyleye söyleye,Kit Taylor'un çıkmasına katkıda bulunanlardan birisidir.Kendisine burdan teşekkür ediyorum.

Bunun yanında Kaptan Swing cilt 80,Dylan Dog 33 ve Tom Braks 8 de raflardaki yerini aldı.
Lal kitap!tan da Zagor KM 66,Martin KM 26,Zagor sayı 118 ve Mister No 116 da çıktı.

Bir aksilik olmaz ise eğer,bu akşam geç saatlerde Caravan 4 (Serinin son kitabı) ve Brendon 3'de geliyor.

Hepinize iyi okumalar ve bol çizgiromanlı bir yeni yıl diliyorum.

darkwood

Sevgili Altan, yeni yıldan sonra görmeyi beklediğimiz bu yayınların şimdiden satışa çıkması gerçekten harika haberler. Güzel paylaşım için teşekkürler.
Yeni yıl'a girmeden bir Kadıköy yapmak şart oldu.
Darkwood Sakinleri..

yalcinerol345

Yayınlanmasını en çok istediğim dizi hayal bile edemeyeceğim şekilde basılmış.Teşekkürler Sayın haşim ÖZ.

FerdiFon

Hoz Comics'i  Kutluyorum ,  Kit Taylor'u  Bu Güzel  Tasarım İle Bizlere Sunduğu İçin Çok Teşekkürler ...
Teşekkürler Sayın Haşim Öz ...

HacıGeraltEmmi

Böyle özenilmiş bir iş, hiç okumayacak bir insanı bile cezbeder herhalde. En kısa sürede Kadıköy yollarına düşüp görmek istiyorum. Bravo vallahi emeği geçenlere.