Abdülcanbaz.

Başlatan caretta, 05 Kasım, 2011, 15:58:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

omega red

avrupa veya amerika standartları için 500 limitli bir üretim olabilir ama Türkiye'de bu rakam 50-100 arası olmalı ki o kadar bile satmaz bu fiyata.

Kitapların baskısı cildi herşeyi gerçekten mükemmel onu da belirtmeliyim bunun yanında...

kalidor

Alıntı yapılan: Gambit - 23 Ocak, 2012, 13:59:32
Arkadaslar bir seyi atliyorsunuz. Turkiye de cizgi romanin parasal hic bir degeri YOK

Bu cizgiroman setini kimler alir ?

1- zamaninda Abdulcanbaz okumus, gonul bagi olan kisiler

1. siradaki kisiler orta yas uzeri kisiler olup, cogunun maddi durumu 350 TL yi cikarip 5 kitaba verecek kadar iyi degildir.

Kemikleşmiş Cumhuriyet gazetesi okuyucuları Abdülcanbaz'ı bu fiyatla da olsa alacaklardır diye düşünüyorum. Cumhuriyet gazetesini sadece memurlar okumuyor, okuyucu kitlesinin bugünkü büyük bir çoğunluğunu da beyaz Türkler oluşturuyor.  Bence gayet rahat  500 kişi çıkar.
Crom! Ölüleri Say...

Gambit

Alıntı yapılan: kalidor - 23 Ocak, 2012, 14:37:59

Kemikleşmiş Cumhuriyet gazetesi okuyucuları Abdülcanbaz'ı bu fiyatla da olsa alacaklardır diye düşünüyorum. Cumhuriyet gazetesini sadece memurlar okumuyor, okuyucu kitlesinin bugünkü büyük bir çoğunluğunu da beyaz Türkler oluşturuyor.  Bence gayet rahat  500 kişi çıkar.

benim anlayisimda ki beyaz Turkler, zengin kesim degil, egitimli kulturlu kesimdir.

neyse konu dagilmadan; ben 200 tanesi zor satilir diyorum, iddiaya giren var mi  ?

pizagor

Cumhuriyet okuru çizgiromansever bir beyaz Türk ??? olarak bu parayı vermem...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

drfuhrer

500 alıcı çıkmaaaaaz!

Kerimoğlu

Cumhuriyet okurunun çoğunluğu emekli veya öğrencidir ve bu kesimin Cumhuriyet okuması çok parası olduğundan değil, kendilerince zorunluluktandır. Cumhuriyet okurunun beyaz Türk olduğunu ilk defa duyuyorum, enteresan...

emre ozdamarlar

Eger Cumhuriyet gazetesi reklam destegi yaparsa satabilirler 500 taneyi.

Zamaninda NTV'nin cikardigi benim gözumde 5 para etmeyecek cizgi romanlar sirf reklamlar sayesinde 10binlerce satti bildigim kadariyla.

Kitabin boyutlari A3 bu arada, (30x42) o da gözden kacmasin. Gerci isterse A2 olsun ben yine de bu parayi vermem cizgi romana :)
Cizgi romani gectim hic bi kitaba vermem. Yemisim koleksiyon hikayesini.

caretta

Abdülcanbaz Biz A.Ş.tarafından çıkarılıyor.Cumhuriyet Gazetesi ile ilgileri olduğunu
sanmıyorum.Turhan Selçuk Abdülcanbaz'ı Cumhuriyette de çizdi Milliyette de.Hala daha
niye Cumhuriyet Gazetesine atfediliyor anlayamıyorum.5 sayılık yeni albümü hemen aldım.
Elimde 1971 orijinal Abdülcanbaz,Milliyet ve Yapı Kredi sayıları olduğu halde.Ama aynı
sayıları alan 500 kişiden biri olmaya niyetim yok.Ben ikinci parti Abdülcanbaz ne zaman
çıkacak dört gözle onu bekliyorum.Biz a.ş.'den tık yok.11 kasımdan bu yana 3 ayı geçti.
İki ayda bir yayınlanacaktı ne oldu?Eğer itki yaratacaksak bu yönde yapalım.Cumhuriyet
gazetesi,beyaz Türk muhabbeti değil.

pearl jam

Yahu birileri çıkıp çizgi romana değer veriyor biz de çizgi romana en çok değer verenler olarak çizgi romana bu kadar para verilir mi diye tartışıyoruz sanırım buna ironi diyorlar :)

demirbaş yayıncılık

Arkadaşlar ne 200 nede 500 satar bu satış politikasıyla giderlerse.Neden mi bizim her yayınevi ve dağıtıcıyla birçok yoldan bağlantımız var ve her yeni çıkacak kitap en önce tanıtım faksı ile bize yollanır hatta direk bazı dağıtıcılar tanıtım yapmadan kitapları bize yollarlar.Çünkü çıkardıkları kitapları zaten benim sahaf dükkanım ve diğer satıcı arkadaşlar toplamda zaten en az 300 400 satıyoruz zamanla bu rakam 500 üde geçiyor.Dikkat edin abdülcanbaz neredeyse fuarda çıktı ama hiçbir çizgi roman dükkanın da yok ve olan da fuardan çok az indirimle aldı.Ben dahil herkes biz aş. ye ve dağıtıcı firmalara istekte şiparişte bulunduk fakat gelen cevap dağıtıcıdan alamıyoruz biz aş den daha kötü hiçbir cevap yok.Bu adamlar herhalde kitabı çıkarmak için çıkardı yada kışın yakıp ısınacaklar.

hanac

Altın Madalyon "ÇİZGİROMANDA 2011'İN EN İYİLERİ" seçiminde;

Abdülcanbaz, "En İyi Türk ÇR Seri" dalında üçüncü seçilmiştir.

tunaorhun

Alıntı yapılan: kalidor - 23 Ocak, 2012, 14:37:59

Valla 18 yıldır Cumhuriyet okuyorum. Beyaz Türk olup olmadığımı bilemem ama  350 TL veremem.

alan ford

3. cilt çıktı mı ???
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Büyülü Rüzgar

3 cıktı dostum dukkanımızda satısta su an