Deadpool Yayın Yorum , Öneri ve Eleştirileri.

Başlatan Jedmau, 15 Kasım, 2011, 16:18:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Merhaba Arkadaşlar,

Biliyorsunuz uzun zamandır Deadpool çizgi romanlarını basmak istediğimizi bildirmiştik. Projeye başlamadan önce sizlerden biraz yorum , eleştri ve öneri almak istiyorum.

Deadpool'a başlarken sanırım %95 Suicide Kings tek cildi ile başlayacağız. Bu cilt ile insanlara Deadpool'u bir nebze olsun tanıtmak istiyoruz. Bu kısıma kadar pek bir sorun yok.

Ama bu tek cilt hikayesinden sonra hangi seriye başlamamız gerektiğine tam karar veremedik. İlk seçeneğimiz Secret Invasion ile başlayan seri. Sizlerinde fikirlerini duymak isterim.

Sevgiler
Ertan

http://www.altevren.net/index.php/profil-ve-biyografiler/karakter-profilleri/69-deadpool-i-yayn-tarihi

http://www.altevren.net/index.php/profil-ve-biyografiler/karakter-profilleri/70-deadpool-ii-karakter-biyografisi

tommikser

Çok güzel bir 10 puanlık bir soru abi.Buna sitemizde çok güzel cevap verecek abilerimiz vardır.Yalnız ben bu soru karşısında kendimi uzaylı gibi hissettim haberin olsun ;D

V

The Circle Chase and Deadpool'u kesinlikle yayınlamalısınız..
"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Suicide Kings tek cildi ile başlanması güzel fikir.

Benim gibi olaya yabancı olanlar için iyi bir tanışma olur.

Devamı ne olur bilemem, hayırlısı ne ise o olsun.  :)

rumar80

O kadar comics (özellikle de Marvel) okurum, ama maalesef Deadpool benim için muamma. Son dönem Uncanny X force içinde Deadpool okuyorum ama Wade Wilson ile ilgili detaylı bilgim yok

Jedmau

Yayınlamayı düşündüğümüz ilk kitabın kapağı bu :)

hanac

s.b

Deadpul hakkında pek bilgimiz yok. Ancak yayınlayacağınız sayılardaki maceralara "Fransız" kalmayacağımızı umuyorum. Yani, şöyle biraz eskiden başlayın ki ölüpte geri gelmişlerle karşılaşmayalım.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pearl jam

Kapak mükemmel. İyice ısındım deadpool' a

Jedmau

İşin aslı 200 öncesi dönemi hiç düşünmüyoruz.

Dediğim gibi Secret Invasion ile başlayan bir seri var 10 kitap halinde , ya ona başlarız Suicide Kings sonrası yada Deadpool MAX olabilir.

Tabi aslı benim için en önemli olan Merc With A Mouth cildi ama 328 sayfa kendileri. 2ye bölmekte pek işime gelmiyor. O çok önemli bir eser bence. Lütfen konu hakkında bilginiz olsun olmasın her türlü yorumunuz benim için çok değerli.

Sevgiler
Ertan

hanac

darkwood

Çoğumuz bu yayın ile ilk kez tanışacağımızdan, yorum, eleştri ve önerilerimiz için sanırım ilk cildin yayınlanması gerekiyor.
Maceraları bence bölmeden yayınlayın ve maceraların devamlılığı varsa orjinal sırada yayınlansın. Ayrıca Marmara Yayıncılıktan çıkan Spidar man tarzı bir baskı tarzı, sizin için baskı konusunda iyi bir örnek olur düşüncesindeyim.
Darkwood Sakinleri..

Jedmau

Jedmau

Alıntı yapılan: darkwood - 15 Kasım, 2011, 17:04:56
Çoğumuz bu yayın ile ilk kez tanışacağımızdan, yorum, eleştri ve önerilerimiz için sanırım ilk cildin yayınlanması gerekiyor.
Maceraları bence bölmeden yayınlayın ve maceraların devamlılığı varsa orjinal sırada yayınlansın. Ayrıca Marmara Yayıncılıktan çıkan Spidar man tarzı bir baskı tarzı, sizin için baskı konusunda iyi bir örnek olur düşüncesindeyim.

Klon Savaşları ve Şemsiye Akademisi baskı kaliteleri ileride yapacağımız işlerin garantisidir. Hiç Merak etmeyin. Kalite ödün vermeyeceğimiz ilk kıstasımızdır.

Zaten dikkat etiyseniz , asla düşük gramaj kağıt kullanmıyoruz. Yurtdışı baskılarında kullanılan 90 veya 110 gr mat kuşe yerine devamlı 135 Gr Parlak Kuşe , 300 Gr Kapak ve Amerikan İplik Cilt kullanıyoruz.

hanac

Alıntı yapılan: Jedmau - 15 Kasım, 2011, 17:05:38
Merc With A Mouth : Fasikul Kapakları
Muhteşem Ötesiler. Resimleri koyabilen olursa çok memnun olurum.

Bütün fasikül kapakları, film afişlerinden alıntıdır.

1. Fasikülün kapağı: Army of Darkness

2. Fasikülün kapağı: Jaws

3. Fasikülün kapağı: Dawn of the Dead