Deadpool Yayın Yorum , Öneri ve Eleştirileri.

Başlatan Jedmau, 15 Kasım, 2011, 16:18:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

4. Fasikülün kapağı: Scarface

5. Fasikülün kapağı: Pretty Woman

6. Fasikülün kapağı: Alien

hanac

7. Fasikülün kapağı: Trainspotting

8. Fasikülün kapağı: One Million Years B.C.

9. Fasikülün kapağı: The Graduate

s.b

Bu kapaklardan anlaşıldığına göre, adamımız "manyağın biri". Olsun ben manyaklara bayılırım zaten. Ancak yayınlanacak her çr nin ilk sayısından itibaren yayınına başlamasından yanayım.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

10. Fasikülün kapağı: Frank Miller's Wolverine #1

11. Fasikülün kapağı: Lone Wolf and Cub/b]

12. Fasikülün kapağı: Nirvana's Nevermind

13. Fasikülün kapağı: The Silence of the Lambs

Jedmau

Alıntı yapılan: s.b - 15 Kasım, 2011, 17:25:28
Bu kapaklardan anlaşıldığına göre, adamımız "manyağın biri". Olsun ben manyaklara bayılırım zaten. Ancak yayınlanacak her çr nin ilk sayısından itibaren yayınına başlamasından yanayım.

Manyağın önde gideni :)

hanac

Cahilliğime verin  :)

Deadpool neden hep bir elinde kesik bir kelle taşıyor ?

Gandalf

Bu fasiküllerin hemen hemen hepsinde Deadpool un elinde kurukafaya benzeyen gözleri olan bir şey var, bilenler bunun ne olduğunu söyleyebilirler mi? ???

Jedmau

Aslında onu devamlı taşımıyor , ama spoiler vermeyelim :)

dean

Suicide Kings'ten sonra Secret Invasion cildi ile başlayan seriden devam etmek bence daha iyi olur.Hem secret invasion,dark reign gibi hikayeleri onun gözündende okumuş oluruz hemde Earth 616'dan uzaklaşmamış oluruz.

rumar80

Deadpool kapakları ile beni "itkiledi" ama bu sefer yayınlanmasını bekleyeceğim. İngilizcelere dalmak yok

omega red

suicide kings'den sonra secret invasion ile başlayan ana seriden devam etmek doğru olur. ya da merc with a mouth ile devam edip bu şekilde mini serilerden devam edilebilir.

ama ana seriyi orjinalinden takip ettiğim için max serisinin yayınlanması benim daha çok işime gelir tabi :)

HacıGeraltEmmi

Ben bu arkadaşı espirili biri diye biliyordum (ayıptır söylemesi hiç okumadım daha  ;D ). Ama maşallah neredeyse her kapakta kan gövdeyi götürüyor ;D. Bence mahzuru yok tabi, her türlü okurum.

gamlıbaykuş

Öncellikle Deadpool ile ilgili bu gelişmeler benim adıma sevindirici. Ben de diğer birçok arkadaş gibi ne daha önce Deadpool okudum ne de yeterli düzeyde bilgi sahibiyim. Az birşeyler biliyorum bu da okuma isteği uyandırıyor zaten. Ben Comics'de hep kalın ciltlerden yanayım o sebeple Merc With A Mouth serisi bölünmeden tek cilt halinde yayınlanırsa muhteşem olur kapakları da enfes zaten. Bu arada manyak karakterleri ben de severim. Umarım çok çok beklemeden okuma şansımız doğar. Ama, çok beklemeyelim gerçekten. Farklı karakterleri okumak biz çizgiroman severler için iyi olacaktır kanaatindeyim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

DAMPYR

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 15 Kasım, 2011, 18:51:49
Öncellikle Deadpool ile ilgili bu gelişmeler benim adıma sevindirici. Ben de diğer birçok arkadaş gibi ne daha önce Deadpool okudum ne de yeterli düzeyde bilgi sahibiyim. Az birşeyler biliyorum bu da okuma isteği uyandırıyor zaten. Ben Comics'de hep kalın ciltlerden yanayım o sebeple Merc With A Mouth serisi bölünmeden tek cilt halinde yayınlanırsa muhteşem olur kapakları da enfes zaten. Bu arada manyak karakterleri ben de severim. Umarım çok çok beklemeden okuma şansımız doğar. Ama, çok beklemeyelim gerçekten. Farklı karakterleri okumak biz çizgiroman severler için iyi olacaktır kanaatindeyim...

aynen sana katılıyorum eeeeeeeee ne ilk sayı ne zaman çıkıyor...... 8)

siyahderikoltuk

Ne güzel bir haber... S.Kden sonra Secret Invasion'dan devam bencede mantıklı karar olur.. Bende bilmeyenler için şöyle bir bilgi vereyim; Deadpool bir çizgi roman kahramanı olduğunu bilen yegane karakterdir (sanırım dördüncü duvarı yıkan diyorlardı).. Başkaları varsa da ben bilmiyorum vallahi :) ..