Deadpool Yayın Yorum , Öneri ve Eleştirileri.

Başlatan Jedmau, 15 Kasım, 2011, 16:18:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

inşallah bunuda alacağız arşivimize koyacağız umberella academy gibi ahhh star wars legacy ahhhhhhhhhhhhhh
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

omega red

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 15 Kasım, 2011, 18:51:49
Ben Comics'de hep kalın ciltlerden yanayım o sebeple Merc With A Mouth serisi bölünmeden tek cilt halinde yayınlanırsa muhteşem olur kapakları da enfes zaten.

merc with a mouth oldukça kalın bi cilt. tek kitap halinde basılırsa fiyatı 60-70 TL civarında olur. orjinali 35$ çünkü.

hanac

Bu mini seri oldukça yeni, 2009 yılında yayınlandı.

tommikser

Bu bilgiler güzel oldu abi.Şimdi sana birşey soracam bilirsen bir sen bilirsin.Laika yayın evi tellerini açmıyor neden acaba?Bu yayın evi Sandman dışı sofistike başka bir yayın yayınlayacaklar mı?

Jedmau

Tabiki Dostum , Laika yayınevi ayrıyeten bizim çizgi romanlarımızı dağıtan firma , Kendilerinin başka çizgi roman projeleri var ama buradan açıklaması bana düşmez o yüzden özür dileyerek açıklayamıyorum.

tommikser

Peki abi bunların netteki teli mi yanlış?Çalıp duruyor açan yokta.

Jedmau

bendeki numara şu : ama sanırım hepsi fuarda

0212 293 13 93

0212 527 09 92

tommikser

ok abi sağol bu bile güzel oldu ;D

Bu arada deminden beri Deadpool'u tanımaya çalışıyorum.Tam bir arıza ama sevdim ;D

Jedmau

Inan cok seveceğin bir kahraman , ben hastasıyım , okuyan müptela oluyor , okurken boyle sesli sesli guluyorsun :D

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 16 Kasım, 2011, 14:27:34
Bu arada deminden beri Death pool'u tanımaya çalışıyorum.Tam bir arıza ama sevdim ;D

Bak bu Death Pool'u merak ettim. Manga mı ?  :)

Deadpool'la veya Death Note ile bir ilgisi var mı ?

Jedmau

Alıntı yapılan: hanac - 16 Kasım, 2011, 14:31:12
Bu arada deminden beri Death pool'u tanımaya çalışıyorum.Tam bir arıza ama sevdim ;D

Yuklenmeyin adama :) Çok yayın çıkıyor adam napsın ?

rumar80

Alıntı yapılan: hanac - 16 Kasım, 2011, 14:31:12

Hasan benden önce davrandın gene. Helal olsun

tommikser

Hani nerede hata ben göremedim.Sen var ya Anaç abi seeeeen.

gökmen

milleti gaza getiriyosunuz....burada herkes suçlu okuyucuda ,yayıncıda herkes...kaç kişi alıyor bu çizgi romanı....kaçımız genciz...hangi yaş aralığındayız...işte satılanlar belli...hep çocukluğumuzun çizgi romanları...(veya büyülü rüzgar gibi ona yakın formattakiler)..artık yeter birbirimizi kandırmayalım...ben 37 yaşındayım iyi kötüde aklım çalışır şimdi bu jedmau beyi dolduruşa getirip yayınla ağbi diyen arkadaşların kaçı star wars ı aldı merak ediyorum...