Ödüllü Kasım 2011 konusu

Başlatan rumar80, 15 Kasım, 2011, 20:45:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

drfuhrer

ben bir kaç diziden bahsedeceğim:hepsi birbirinden büyülüydü...aaah ah....
1)kara şimşek
2)kara şahin-motosiklet dizisiydi.hatırlar mısınız?
3)skinoski:yazılışını tam bilmiyorum ve de dizinin tam ismi neydi hatırlamıyorum:)
4)alf
5)mavi ay

hanac

Alıntı yapılan: drfuhrer - 15 Kasım, 2011, 22:23:38
3)skinoski:yazılışını tam bilmiyorum ve de dizinin tam ismi neydi hatırlamıyorum:)

Shogun mu ?

hennessy

mavi ay unutulurmu birde helikopterli bir dizi vardı iki pilot vardı adı neydi onuda severdim

not buldum Airwolf

http://www.imdb.com/title/tt0086662/

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Nasıl unuturum sizleri ya A TEAM

HacıGeraltEmmi

Çizgi filmler sayılmıyor mu ;D Nils ve Uçan Kaz on numaraydı ;D Voltron vardı birde ;D Esteban'ı unutmamak lazım.
Ne güzel zamanlardı onlar :)

hennessy

Gölgelerin gücü adına güç bende artık HE-MAN

SHE RA

rumar80

Sevgili arkadaşlar,
  Murat hemen hemen tüm dizileri yazsa da gözünüz korkmasın. Kendi fikrinizi de paylaşın. Aynı dizi olsa da önemli değil. Önemli olan fikriniz

V

Alıntı yapılan: hanac - 15 Kasım, 2011, 22:27:59
Alıntı yapılan: drfuhrer - 15 Kasım, 2011, 22:23:38

Shogun mu ?

Samurayın İntikamı
"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

Benim için önemli diziler; Görevimiz Tehlike, A Takımı, Ziyaretçiler, Kuzen Larry, Cosby Ailesi idi. Gerçekten de ne günlerdi be...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

V

Esteban harikadır.Yakın zamanda yeniden buldum bu çizgi diziyi.

İzleyeceğim inşallah.

http://www.videogani.com/cizgi-film-gunesin-oglu-esteban-acilis-muzigi-izle-4914.html
"İstemem,eksik olsun.."

V

Animenin kralıdır.TRT'de oynamıştı.

battleship yamato

Filmini de yapmışlar.Fırsat bulup izleyemedim..
"İstemem,eksik olsun.."

haysat

Lassie nasıl unutulur. Harika bir diziydi.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

darkwood

Benimde aklıma bir kaç tane geldi.
Diziler; Kung fu, Görevimiz Tehlike, Galactica, Küçük ev, Beyaz Gölge, Çarlinin Melekleri,
Çizgifilm, Vikingler, Heidi, Uçan Kaz, Sevimli Kahramanlar, Değerli "kıh kıh",  Atom Karınca, Sinbad
Darkwood Sakinleri..

yalcinerol345

Uzay 1999.O yıllarda dizi kahramanlarını canlandıran Barbara Bain,Martin Landau isimlerini bile hatırlıyorum.Yıllar sonra TRT 1'de yeniden yayınlandı ama baş kahramanın ilk yayınlandığı'ndaki biraz kısık sesi tekrar gösterimde değişmişti ve dizinin bütün havası gitmişti.
Kökler.Hele ilk bölümünü nasıl unutabilirim?Sonraki bölümlerde Ku Kluks Klan'la ikinci tanışmam vardı.İlki çizgiromandaydı.
Ya TRT 1'de yayınlanan Tarzan çizgifilmi.Ne harika seslendirmeydi.
Bonanza.Vestern Açlığımı gideriyordu.Küçük Joe'yu nasıl unutabilirim?Ya Hass?,
Küçük Ev.Hastası olmasam da seyrederdim.

haysat

Smith and Jones

Bu diziyi her hafta seyrederdim. Oyunculardan birisi değişmişti bir ara ama yinede mükemmel bir diziydi.

Bu ikisi gerçek hayatta yaşamış karakterler aslında Hannibal Heyes ve Jet Kid Curry yada dizideki isimleriyle Joshua Smith ve Thaddeus (Ted) Jones. Batının gelmiş geçmiş en azılı banka ve tren soyguncularıdır. Ama hiç kimseyi öldürmemişlerdir. Vali bundan dolayı 1 yıl süre ile bir olaya karışmazlarsa onları affedeceğini söyler. Bunlarda tanınmamak için Amerika'da en çok kullanılan iki isim olan Smith ve Jones isimlerini alırlar ve beladan uzak durmaya çalışırlar ama nefile.

Roger Davis, açılıştaki sunumu yapan kişidir ve Pete Duel'in 1972 de, noel gecesi intihar etmesinden sonra onun yerine geçmiştir.(Biraz araştırınca buldum değişen oyuncuyu.)

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !