Spider-Man: Blue - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 16 Kasım, 2011, 16:06:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilke

Evet haklısınız. O ikilinin çalışması.

hennessy

az kaldı az :) İlke bu arada 3'ü bir arada mı çıkacak yoksa ayrı ayrı mı?
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

ümitkr

SPIDER-MAN: BLUE, ŞUBAT 2012
Bu, iki insanın birbirlerine nasıl aşık olduklarının hikayesi. Ya da daha doğrusu az kalsın birbirlerine aşık olamamalarının hikayesi. Örümcek Adam'ın hayatına hoş geldiniz. İyiden önce kötü. Ne kadar da şaşırtıcı! İşte bu yüzden, hayallerinin kızına ulaşmak için Green Goblin, Rhino, iki Vulture ve bunların hepsini gölgelerin içinden kontrol eden gizemli bir adamdan oluşan tehditlere karşı göğüs germek zorunda kalıyor.
Jeph Loeb ve Tim Sale'den oluşan Eisner Ödüllü ikiliye, Örümcek Adam'ın ilk aşkı Gwen Stacy hakkında anlattıkları bu hikâyede katılın. Örümcek Adam'ın, Mary Jane Watson'ın ilk defa ortaya çıkmasıyla birlikte heyecanı yukarılara doğru tırmanan hayatındaki çok önemli bir ana tanıklık edin. Her şey iyiye gitmeye başlamışken nasıl tepetaklak olduğunu görün.

gamlıbaykuş

Facebook'daki habere göre Örümcek Adam Mavi çıkmış. Hayırlı olsun...

hennessy

İlke kardeşim nihayet bizleri renkler ile tanıştırdı.Aldık arşivimize koyduk yalnız yandaki hardcover ingilizce çıkan amerikadaki kapakta güzel olmuş onuda göstermeden yapamadım.Bu arada İlke kardeşim Conan 5 nerde Yürümeyen ölüler 8 nerde X-Men ombinus 100 numara nerde unutma unutturma.Bu arada İlke bu üçü için red kit cilt yapayım diyordu bu hardcover kapağı görünce bence böyle bir kapakla az sayıda çıkardıp yapman daha güzel olur ne dersin İlke?

Not : İlke kitap yanında nevresim vermiyormuş :)

[IMG]http://m.YollaYap.com/eaf/1328723430152.jpg[/img]

hanac

Hmmm, Hardcover almak daha iyi galiba.

Başka sayı yok, bundan sonraki sayılar hardcover çıkacak mı gerilimi yok  :)

Fiyatları ne Murat ?

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 08 Şubat, 2012, 19:56:13
Hmmm, Hardcover almak daha iyi galiba.

Başka sayı yok, bundan sonraki sayılar hardcover çıkacak mı gerilimi yok  :)

Fiyatları ne Murat ?

Hardcover olan ingilizcesi abi sonradan ekledim ingilizce olanı olduğunu unutmuşum :) Yukarda aynı soruyu bende sordum kardeşime Etiket fiyatı 30 TL İlyas 23 TL ye veriyor abi.

darkwood

Hardcover fiyatı uygunmuş ama Türkçe olsaydı bu fiyata satılmazdı sanıyorum.
Bu arada Red Sonja yı sormayı unutmuşsun Murat.

Alıntı yapılan: hennessy - 08 Şubat, 2012, 19:53:40
İlke kardeşim nihayet bizleri renkler ile tanıştırdı.Aldık arşivimize koyduk yalnız yandaki hardcover ingilizce çıkan amerikadaki kapakta güzel olmuş onuda göstermeden yapamadım.Bu arada İlke kardeşim Conan 5 nerde Yürümeyen ölüler 8 nerde X-Men ombinus 100 numara nerde unutma unutturma.Bu arada İlke bu üçü için red kit cilt yapayım diyordu bu hardcover kapağı görünce bence böyle bir kapakla az sayıda çıkardıp yapman daha güzel olur ne dersin İlke?

Not : İlke kitap yanında nevresim vermiyormuş :)

[IMG]http://m.YollaYap.com/eaf/1328723430152.jpg[/img]
Darkwood Sakinleri..

ExarDarkkiller

Keşke bizdede hardcover seçeneği olsa.En azından az sayıda olsa da bassalar çok güzel olur. Marmara Çizgi'nin eline sağlık şimdiden alıp okuyacağım

gamlıbaykuş

Comics'lerimin hardcover olmasını ben de isterdim. Kitaplıklarımızda çok şık dururdu. Elimde hardcover olarak sadece Watchmen ve Red Kİt Toplu Albümler var; ama Watchmen'in tarzı ve duruşu daha güzel. Eğer ilke'nin böyle bir düşüncesi varsa şimdiden söylese de normal ciltleri almasak. Astonishing X-Men böyle oldu mesela, Omnibus'u çıkarsa alacağım ama elimde normal sayılar da var. Bakalım nasıl olacak...

ilke

Arkadaşlar,

ilk önce, ciltleri beğendiğinize sevindim. Murat Abi'nin koyduğu orijinal HC cildin aynısını yaptık biz de. Normalde Soft Cover TPB'de benim türkçe cilde koyduğum eskiz defteri bölümleri ve iç dizaynlar yoktu. Fotoğraftaki HC'dan tek farkımız SC olması. İçerik bire bir aynı. Bu arada HC'ın kapak fiyatı da 25 Dolar. onu da belirteyim.

İçiniz rahat olsun, renkler serisi için HC çıkmayacak (Zaten istesem de yapamam matbaa iplik dikiş cilt yerine amerikan cilt yapmış. Bu saatten sonra ciltleme yapamıyoruz) Onun yerine, içine 3 renk cildini de alacak Red Kit kutusu yapmayı düşünüyorum.

Omnibuslar gelecekler yakında. Conan 5 dizgide şu an. aksilik olmazsa ilk o çıkacak.

cuma da dd sarı gelecek bu arada.

Murat abi 3 kitap çıkarıyorum aynı anda hala yetişemiyorum sana. biraz yavaş oku yahu :) Aldın mı Conan sayı 2'yi? 2. baskısı çıktı. Yürüyen Ölüler 1'in de 2. baskısı çıktı. 3 sayımıza 2. baskı yapmış olduk böylece :)

ExarDarkkiller

İlke Bey,

Peki biz kutuyu eğer yaparsanız nerden ulaşabiliriz veya kutu içinde üçünü birden mi satacaksınız ?