Spider-Man: Blue - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 16 Kasım, 2011, 16:06:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

--Murat abi 3 kitap çıkarıyorum aynı anda hala yetişemiyorum sana. biraz yavaş oku yahu  Aldın mı Conan sayı 2'yi? 2. baskısı çıktı. Yürüyen Ölüler 1'in de 2. baskısı çıktı. 3 sayımıza 2. baskı yapmış olduk böylece

Kardeşim ben sana sevdiğimden takılıyorum azmine ve yaptıklarına saygımız sonsuz.Senelerdir okumayıp bir anda dönünce idare et yatakta kitapla uyuyorum bu aralar :) Conan 2'yi İlyas'a bir ara gelmişti aldım ama hala okumadım.Bu arada ikinci baskıların çıkmasıda güzel haber.

-Omnibuslar gelecekler yakında. Conan 5 dizgide şu an. aksilik olmazsa ilk o çıkacak.
Omnibuslar işini halletmene sevindim.Conan 5 gelsin matbacıya söyle elini çabuk tutsun :)

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Alıntı yapılan: ExarDarkkiller - 09 Şubat, 2012, 08:16:45
İlke Bey,

Peki biz kutuyu eğer yaparsanız nerden ulaşabiliriz veya kutu içinde üçünü birden mi satacaksınız ?

İstanbul'da oturuyorsan sitemizdeki çizgi roman satış mağzalarından alabilirsin yada telefonla onlara ulaşıp kargo ile alabilirsen İstanbul dışında.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ExarDarkkiller

Alıntı yapılan: hennessy - 09 Şubat, 2012, 08:40:00
Alıntı yapılan: ExarDarkkiller - 09 Şubat, 2012, 08:16:45
İlke Bey,

Peki biz kutuyu eğer yaparsanız nerden ulaşabiliriz veya kutu içinde üçünü birden mi satacaksınız ?

İstanbul'da oturuyorsan sitemizdeki çizgi roman satış mağzalarından alabilirsin yada telefonla onlara ulaşıp kargo ile alabilirsen İstanbul dışında.

İstanbul'a gelip gitmekteyim.O zaman rahat rahat alabilirim. Teşekkürler

hanac

Alıntı yapılan: ilke - 09 Şubat, 2012, 08:07:58
Onun yerine, içine 3 renk cildini de alacak Red Kit kutusu yapmayı düşünüyorum.

İlke merhaba,

Kutu olayını hatırlatayım dedim.  :)

hanac

Bu arada nedense, okunduktan sonra hiçbir yorum yazılmamış.

Ben ilk olayım bari;

Renk üçlemesinden en çok Örümcek Mavi'yi beğendim.

İkinci sırada Daredevil, üçüncü Hulk. Yiğidin hakkını vereceksin.

Kitabı elime korkarak aldım, Gwen Stacy'nin ölümü tekrar görmek istemiyordum.

Ama onun yerine çok sevimli bir flört hikayesi ve bol bol aksiyon buldum.

Son 2 sayfası da çok güzeldi, günümüze çok iyi bağlamışlar.

Şiddetle tavsiye ediyorum.

tommikser

Demek neymiş HSD başkanı bile beğenmediğine göre Hulk beğenilecek bir karakter değil ;D

yunusmeyra

Alıntı yapılan: gunessemerci - 29 Mayıs, 2012, 21:05:33
Demek neymiş HSD başkanı bile beğenmediğine göre Hulk beğenilecek bir karakter değil ;D
"hoppala paşam,malkara keşan!" yahu bu ne hulk karşıtlığıdır..  ;)   ;D  :D
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

dorukgs

Renkler serisinden en sevdiğim Spiderman Mavi :)

Erimozen

Marvel renkler serisini acilen omnibus kutu ile beraber alip arsive koymam lazim. Kapaklarina zaten bayildim. Iceriginide fazlasiyla merak etmekteyim su anda :D

Dacaktar

Çizgi romanlardan pek anladığım söylenemez ve okuduklarım sadece son 3 yılda yayınlananlar ve internet üzerinden bulabildiklerim bu yüzden yorumum ne kadar doğru olur takdiri size kalmış ama Örümcek Adam-Mavi  oldukça duygu yüklü harika bir eserdi bana göre. Okurken 1 saniye bile sıkılmadım ve bitirdiğimde açıkça söylemeliyim ki bittiği için çok üzüldüm :D Herkese şiddetle tavsiye ediyorum

Animvader

Yeni bir günle başlayan abidik gubidik hikayelerin üstüne ilaç gibi geldi bu kitap.Ağkafamızın ne kadar içten ve bizden biri olduğunu tekrar hatırlattı.Bu kadar oturmuş ve iyi giden bir kahramanı da mankafa yazarların elinde mahvetmek de Marvel'in başarısıdır heralde.

İdrava

Nightrain

Renkler serisi için yapilan kutu da tekrar basılır umarım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Hala piyasada bulunuyor mu bilmiyorum ama yine de bir hatırlatma yapalım

Bu, iki insanın birbirlerine nasıl aşık olduklarının hikayesi. Ya da daha doğrusu az kalsın birbirlerine aşık olamamalarının hikayesi. Örümcek Adam'ın hayatına hoş geldiniz. İyiden önce kötü. Ne kadar da şaşırtıcı İşte bu yüzden, hayallerinin kızına ulaşmak için Green Goblin, Rhino, iki Vulture ve bunların hepsini gölgelerin içinden kontrol eden gizemli bir adamdan oluşan tehditlere karşı göğüs germek zorunda kalıyor. Jeph Loeb ve Tim Sale'den oluşan Eisner Ödüllü ikiliye, Örümcek Adam'ın ilk aşkı Gwen Stacy hakkında anlattıkları bu hikâyede katılın. Örümcek Adam'ın, Mary Jane Watson'ın ilk defa ortaya çıkmasıyla birlikte heyecanı yukarılara doğru tırmanan hayatındaki çok önemli bir ana tanıklık edin. Her şey iyiye gitmeye başlamışken nasıl tepetaklak olduğunu görün.

Yazar: Jeph Loeb
Çizer: Tim Sale
Editör: İlke Keskin
Çeviri: İlke Keskin
Boyut: 160x240 mm
Sayfa: 160

Nemo

Sonunda gozlerim dolmustu :( Okumayanlar kesin okusun derim.
Özel Alfa Ajanı