Star Wars : Klon Savaşları 8

Başlatan Jedmau, 17 Kasım, 2011, 17:32:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

STAR WARS : KLON SAVAŞLARI CİLT 8

SON KUŞATMA, NİHAİ GERÇEK

Karanlık tarafa geçerek Ayrılıkçılara katılmış olan Jedi Ustası Sora Bulq'un tehlikeli Anzati ırkı ile işbirliği içinde Cumhuriyet'e karşı plan yürüttüğü öğrenilince Quinlan Vos, Aayla Secura ve eskiden her ikisinin de ustası olmuş olan Tholme onu durdurmak üzere harekete geçerler. Saleucami gezegeninin derinliklerindeki üsse sızmalı ve Bulq'u kendi klon ordusunu galaksiye salmadan önce durdurmalılardır.

Fakat bu mücadele Quinlan Vos için gelgitlerle dolu olacaktır. Kont Dooku hala etkisi altında olan ve karanlık tarafa doğru meyleden Vos'u eski ustası Tholme'un karşısına çıkarak öldürmesi için kışkırtmaktadır. Vos için nihayet aydınlık ve karanlık arasındaki son seçimini yapacağı ve gerçekte kim olduğunun açığa çıkacağı kritik an gelip çatar.

Klon Savaşları'nın sekizinci cildinde hikaye sürekli karanlık ve aydınlık arasında gidip gelen Quinlan Vos, eski padawan'ı Aayla Secura ve eski ustası Tholme üçlüsüne odaklanarak Sith'in İntikamı filmindeki olaylardan kısa süre öncesindeki maceralarını ele almakta.

Çeviri : Hakan Buhurcu
Yayına Hazırlayan : Berk Şentürk
Yayın Yönetmeni : Ertan Ergil

Fiyat : 29.90
Sayfa Sayısı : 144
Çıkış Tarihi : Aralık 2011

HacıGeraltEmmi

Özlemiştik valla, çıksın da okuyalım bir an önce :)

Jedmau

:) Bu sayı fena ama şimdiden söyleyeyim

9. Ciltte göz yaşlarınıza hakim olamayacaksınız :D

darkwood

Alıntı yapılan: Jedmau - 17 Kasım, 2011, 17:56:29
:) Bu sayı fena ama şimdiden söyleyeyim

9. Ciltte göz yaşlarınıza hakim olamayacaksınız :D

Sanırım 8 nolu cilt Aralık ayında çıkıyor.
9 ne zaman geliyor, şimdiden mendilleri hazırlıyalım.  :)
Darkwood Sakinleri..

Gambit

Bravo jed

Turk cizgi roman tarihi icin guzel bir seri cikariyorsun

severim seni bilirsin, boyle devam et :D

hanac

Bende Ertan'ı seviyorum.  :)

9. sayı çıksın, hepsini toptan okuyacağım.

En son 4. sayıyı okuyup ara vermiştim.

Jedmau

Bende  seni severim ajan bilirsin :) öpüyorum kanka

hennessy

dokuzuncu ciltte ağlamaya hazır olun tebrikler Ertan bey inşallah öbür star wars serilerinide yayınlarsınız Legacsy nerde kaldı :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

HacıGeraltEmmi

Sen okumaya bak Hasan, bitince bir daha okursun. ;) Tekrar okunmayacak kitaplardan değil.

rumar80

Sevgili Bay Fisk (bu dergiyi de bir ben aldım galiba forumdan)
   Yayın kalitenizi ben de takdir ederim bilesiniz. Bu kalitede ve mümkünse düzenli yayınlarla devam etmenizi dilerim.
   Saygılarımla

Jedmau

Alıntı yapılan: hanac - 17 Kasım, 2011, 20:08:12
Bende Ertan'ı seviyorum.  :)

9. sayı çıksın, hepsini toptan okuyacağım.

En son 4. sayıyı okuyup ara vermiştim.

ahahaha seni mesajı yeni gördüm bende seni dostum :)

Berkdinho

8. cilt ocak ayına yetişmeyecek gibi.. Şubat ayında çıkar mı acaba? Klon Savaşları biraz fazla uzadı, bitsin de KOTOR,Dark Times,Legacy gibi serilere bir an önce kavuşalım istiyorum da, bu da beni daha da sabırsız yaptı açıkçası ::)
The Right Man When Things Go Wrong

rumar80

Ertan en iletişime açık yayıncılardan. Bildiğim kadarı ile geçenlerde bir ameliyat geçirdi, ama yayın ne oldu yakında bize bildirir mutlaka..

dursar

KLON SAVAŞLARI 8 İN SON DURUMU HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLAN VAR MI

dursar

ERTEN BEY ARA UZADI ARTIK ARAMIZA LUTFEN DONUN.GELIRKEN LUTFEN SERILERIMIZI DE GETIRIN.