Star Wars : Klon Savaşları 8

Başlatan Jedmau, 17 Kasım, 2011, 17:32:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Ciddi ciddi karanlık tarafa geçtiğini düşünmeye başladım.... ;) ;D ???

Jedmau

Arkadaşlar sanırım haftaya 8 ve 9 için baskıya gireceğiz. İnşallah bir sorun çıkmaz. Haber vermek istedim.

hanac

Alıntı yapılan: Jedmau - 01 Kasım, 2012, 16:44:56
Arkadaşlar sanırım haftaya 8 ve 9 için baskıya gireceğiz. İnşallah bir sorun çıkmaz. Haber vermek istedim.

Teşekkürler Ertan, böylece Klon Savaşlarını bitirmiş olacağız.

V

İlk üç cildi okuduktan sonra baya zaman geçmişti ki 4,5,6 ve 7'yi okumak için tekrardan okumuştum ilk üçü.

Şimdi 8 ve 9 için ilk 7 cildi  tekrardan mı okusam diye düşünüyorum.Moz Dede hafızası yok ki bizde ne yapalım. :)
"İstemem,eksik olsun.."

Jedmau

Alıntı yapılan: V - 01 Kasım, 2012, 17:29:45
İlk üç cildi okuduktan sonra baya zaman geçmişti ki 4,5,6 ve 7'yi okumak için tekrardan okumuştum ilk üçü.

Şimdi 8 ve 9 için ilk 7 cildi  tekrardan mı okusam diye düşünüyorum.Moz Dede hafızası yok ki bizde ne yapalım. :)

Hahahah ben bile hala okuyorum :=)

rumar80

Alıntı yapılan: V - 01 Kasım, 2012, 17:29:45

Moz Dede bile unutmuş. 8-9 çıksın bir toplu gösteri yapacak.  ;)

Jedmau

pizagor

Biraz sevinç, biraz sitem içeren bir cümle olacak ama ilk 7 sayıyı yeniden okumaya başlayabiliriz yani :)

Bu arada, gerçi yarısındayım ama genel kanının aksine Deadpool albümünü çok beğendim, gerçekten matrak. Çizgi bir kahraman olduğunu bilen bir karakter olarak harika laflar geveliyor, misal Wolverine, misal Örümcek Adam...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...