Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

Öncelikle okuyucuyla olan örnek iletişiminiz ve kitaplarınızın baskı kalitesi ile ilgili olarak sizi çok takdir ettiğimi belirtmek isterim. Bir tebrik de fiyatlandırmanıza. Şemsiye akademisine 30-tl fiyat koysaydınız kimse bir şey diyemezdi kanımca. o konuda da gerekli özveriyi gösterdiğinizi düşünüyorum. Yayın periyodu ile ilgili cevaplarınızı verdiğinizden tekrarlamayı gereksiz görüyorum ve hemen temenniler bölümüne geçiyorum :)

Temenniler de çok kısa aslında : Vertigo yayınlarına el atmanızı, deadpool'u ve Alien'ı yayımlamanızı, şemsiye akademisi 2. cilt için fazla bekletmemenizi temenni ediyorum. 

Jedmau

Jedmau

Alıntı yapılan: pearljam - 23 Kasım, 2011, 17:10:42
Öncelikle okuyucuyla olan örnek iletişiminiz ve kitaplarınızın baskı kalitesi ile ilgili olarak sizi çok takdir ettiğimi belirtmek isterim. Bir tebrik de fiyatlandırmanıza. Şemsiye akademisine 30-tl fiyat koysaydınız kimse bir şey diyemezdi kanımca. o konuda da gerekli özveriyi gösterdiğinizi düşünüyorum. Yayın periyodu ile ilgili cevaplarınızı verdiğinizden tekrarlamayı gereksiz görüyorum ve hemen temenniler bölümüne geçiyorum :)

Temenniler de çok kısa aslında : Vertigo yayınlarına el atmanızı, deadpool'u ve Alien'ı yayımlamanızı, şemsiye akademisi 2. cilt için fazla bekletmemenizi temenni ediyorum.

Çok teşekkürler :)

Umbrella Academy daha önce belirttiğim üzere en kalın yayınımız. Ve 144 sayfalık Star Wars'lar 30 lirayken bunun fiyatı 35-40 olmalıydı belki. Ama yayını çok fazla insan bilmediği icin özellikle fiyatı düşük tuttuk. Çok da güzel olumlu yorumlar geldi. çok mutlu olduk. Buradan Dallas cildi 192 sayfa olacağı halde yine 25 tl den satacağımızı duyurmak isterim.

Periodlarda düzlecek inşallah. Destekleriniz için çok teşekkür ederim.

rumar80

Alıntı yapılan: Jedmau - 23 Kasım, 2011, 16:50:47
Benimde bir eleştirim var.

Neden avatarımın üzerinde Obi-wan Kenobi yazıyor :D Yani benim gibi dark side müptelası bir adama bu yapılmamalı.

Bari Quinlan Vos yazsın :D

Bu nedenle Obi Van idi.
Bir bak istersen  ;)
Bu arada tercüman ishal olursa bizden (örneğin ben) yardımcı olacak biri çıkacaktır. Hem de gazozuna.

IMYTH

merabalar  >:(sevgılı dostum sıze tek bır soru sormak ısterım 30 gun 30gece ne oldu ne olacak herhalde rafa kaldırdınız sanıyorum gercekten cok uzuldum baskada bır cızgınızı almayı dusunmuyorum zıra sonu bellı hıkaye saygılar :( :( :( :(

hanac

IMYTH abimiz bugün biraz sinirlenmiş.  :)

Sanırım Ertan daha önce 30 Gün 30 Gece'ye devam etmeyeceğini açıklamıştı.

Jedmau

Alıntı yapılan: IMYTH - 04 Aralık, 2011, 10:47:05
merabalar  >:(sevgılı dostum sıze tek bır soru sormak ısterım 30 gun 30gece ne oldu ne olacak herhalde rafa kaldırdınız sanıyorum gercekten cok uzuldum baskada bır cızgınızı almayı dusunmuyorum zıra sonu bellı hıkaye saygılar :( :( :( :(

Merhaba,

Öncelikle başka bir yayınımızı almayı dusunmemenizi saygıyla karşılıyorum .

Sonrasında 30 days of night konusunda , daha önce pek çok kez paylaşmama rağmen gözünüzden kaçmış olabilme ihtimaline karsı yeniden bildiriyorum. Lisansı elinde bulunduran firma kendilerine belki 100 den fazla mail attığımız halde bize dönüş yapmadı. Gecenin 3-4 lerinde arıyoruz kendilerini tamam tamam deyip bir türlü dönüş yapmıyorlar. 30 daysi herkesten daha çok basmak istiyorum ama ne yapsam bir türlü anlaşmalar gelmiyor. Kusura bakmayın. O yüzden devam edemiyoruz.

Sevgiler

V

Ertan Bey'den nicedir ses-seda yok.İşleri yolundadır inşallah.. ???
"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Evet sevgili Ertan özlettirdi kendisini. 
Acaba yeni yayın yoğunluğumu var.  8)
Darkwood Sakinleri..

Tarkan Kurt

Yeni yayından önce şu Star Wars'un kalan 2 cildini yayınlayabilseydi ona da razıydım ama.  :(

rumar80

Ertan uzun zamandır ortalarda yok. Umarım ciddi birşey olmasın da....

omega red

ocak ayında ameliyat olmuştu kendisi. yayınlarla ilgilenmeye fırsatı olmamıştır bu son aylarda.
Sağlığına kavuşsun da çizgiromanlar önemli değil :)

tommikser

Dün Ertan abiyle konuştum.Herkese çok selamı var.Çok özlettin dedim.Ameliyat olmuş iki gün önce dikişleri alınmış yeni yeni kendine geliyormuş.Hiç bir şey ile ilgilenemedim dedi.Forumları da özledim dedi.Soran sormayan herkese selam söyledi.

V

Alıntı yapılan: gunessemerci - 02 Mart, 2012, 13:56:13
Dün Ertan abiyle konuştum.Herkese çok selamı var.Çok özlettin dedim.Ameliyat olmuş iki gün önce dikişleri alınmış yeni yeni kendine geliyormuş.Hiç bir şey ile ilgilenemedim dedi.Forumları da özledim dedi.Soran sormayan herkese selam söyledi.

Aleykümselam.Forum adına geçmiş olsun diyor,Allah'tan şifalar diliyoruz kendisine..
"İstemem,eksik olsun.."