Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Herkese Merhaba,

Çok değer verdiğim bir kaç dostumun ricası üzerine yayınlarımız ile alakalı bir güncelleme paylaşmak istiyorum. Hangi yayın ne durumda , ne olacak diye merak ediyorlar. Bu yüzden topluca bir bilgilendirme yapmak istedim.

Yeni 52 Serileri ve Rebirth Durumları

Batman Ana Seri : Rebirth İlk Cildi 16 Şubat tarihinde çıkartmayı düşünüyoruz. Bu Tarihe kadar Ana Seriyi bitirmeye çalışacağız. 8 cilt hafta sonu baskıya giriyor. Kalan son 2 cildi başarabilirsek aynı anda çıkartacağız.

Batman Dedektif Hikayeleri : Rebirth İlk Cildi Mart'ta çıkaracağız. Bu tarihe kadar son kalan 2 cildi bitireceğiz. Bir aksilik çıkmaz ise 8 hafta sonu baskıya girebilir. Rebirth ilk cilde ana seriden biraz daha fazla zaman ve daha az yayın olduğu için enerjimizi ana seriye harcamak istiyoruz.

Suicide Squad : Rebirth İlk Cildi 16 Şubat'ta çıkartacağız. 4. cilt baskıda , sonraki hafta 5. cildi basıp seriyi bitireceğiz.

Harley Quinn : Rebirth İlk Cildi Nisan'da çıkartacağız. O tarihe kadar elimizdeki son 4 Harley Cildini yetiştirmeye çalışacağız.

Batman / Superman : Rebirth ile bir alakası olmadığı için Rebirth ilk ciltlerin hepsi yayınlanmadan seriyi tamamlayacağız.

One - Shot Hikayeler : Rebirth ciltleri basılmaya başlandıktan sonra araya alacağız. Amacımız Rebirth gelmeden Y52 serilerini tamamlamak.

Diğer Rebirth Serileri

All Star Batman : İlk cildi Nisan'da Harley ile beraber çıkartacağız. Ciltten önce fasikül halinde yayınlanacak.

Nightwing : İlk Cilt Mart'ta yayınlayacağız.

Telifini aldığımız 3 seri daha bulunmaktadır, bu serileri yayınlanma zamanları yaklaştıkca duyuracağız. Süprizleri bozmak istemiyorum

Diğer Yayınlar :

Deadpool : 2018 de tam gaz basmaya devam edeceğiz. Deadpool x Hawkeye baskıda. Haftaya dağıtacağız.

American Vampire : 3. cilt baskıya hazır , rebirth telaşesi bitsin kalan ciltleri hızlı bir şekilde çıkarıp 2018 içerisinde tamamlayacağız.

Yani toparlamak gerekirse :

Şubat : Batman ve Suicide Squad
Mart : Detective Comics ve Nightwing
Nisan : Harley Quinn ve All Star Batman
Mayıs : Süpriz

Sevgiler
Ertan

hennessy

Güzel haberler ama hala dedektif hikayeler 7.cilt daha gelmedi. Kasım/Aralık ayı çıkışlı olacaktı.

Tamam işiniz kolay değil ama ya tarih yazmayın ya da lütfen verilen tarihlerde kitaplarımızı alalım.

2018 de daha düzgün bir yayın süresi olur inşallah..
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Alıntı yapılan: Jedmau - 09 Ocak, 2018, 01:17:45

American Vampire : 3. cilt baskıya hazır , rebirth telaşesi bitsin kalan ciltleri hızlı bir şekilde çıkarıp 2018 içerisinde tamamlayacağız.

2.cilde dokunmadım bile! Ve ilk ciltte ki olayları da unuttum. İnşallah bu sefer tamamlanır.

Ha bu arada; Umbrella Academy 3 ve 4'ten haber var mı?

Ve Hellboy istiyoruz! >:(
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Harun Ça

Alıntı yapılan: Nightrain - 09 Ocak, 2018, 09:36:09
Ha bu arada; Umbrella Academy 3 ve 4'ten haber var mı?

Ve Hellboy istiyoruz! >:(

Hele bi orijinali çıksın. Gabriel Ba geçenlerde instagram hikayesinde kapağı çizdiğiyle ilgili bir hikaye paylaşmıştı sona yaklaşıyoruz galiba.

Ve evet Hellboy istiyoruz.

Nightrain

Alıntı yapılan: Mic-Har - 09 Ocak, 2018, 12:48:46
Hele bi orijinali çıksın. Gabriel Ba geçenlerde instagram hikayesinde kapağı çizdiğiyle ilgili bir hikaye paylaşmıştı sona yaklaşıyoruz galiba.

Onu soruyorum zaten. ;D

hbegec

Sayın Ertan Ergil;

Wytches yayın planınızda var mı? Bir ara bahsetmiştiniz sanırım ya da ben yanlış hatırlıyorum.Bu sene içinde yayınlanma şansı var mı? Bir de rebirth'lere giriş yapıyorsunuz bu müthiş ancak arada hala Batman:Eternal gelme olasılığı var mı?

Teşekkürler...

Jedmau

Alıntı yapılan: hbegec - 19 Ocak, 2018, 13:55:08
Sayın Ertan Ergil;

Wytches yayın planınızda var mı? Bir ara bahsetmiştiniz sanırım ya da ben yanlış hatırlıyorum.Bu sene içinde yayınlanma şansı var mı? Bir de rebirth'lere giriş yapıyorsunuz bu müthiş ancak arada hala Batman:Eternal gelme olasılığı var mı?

Teşekkürler...

Merhaba,

Wytches yayınının çevirileri çok uzun zamandır bekliyor. Image temsilcisi ile sorun yaşıyoruz. Hukuki süreç başlatabiliriz. Doğrudan Scott Snyder a da bildirdim durumu. Haber bekliyoruz. Bahsedilen temsilci ile alakalı Türkiye deki tüm yayıncılar sorun yaşıyor , inşallah halledeceğiz.

Eternal ilk iki cilt çeviri bitti, son cilt bitmek üzere. İlk cilt grafik de bitti. Mart Nisan sonrası başlamayı düşünüyorum. Rebirth başlamamız buna engel teşkil etmiyor.

Sevgiler
Ertan

Nightrain

hbegec

Alıntı yapılan: Jedmau - 19 Ocak, 2018, 17:37:55
Merhaba,

Wytches yayınının çevirileri çok uzun zamandır bekliyor. Image temsilcisi ile sorun yaşıyoruz. Hukuki süreç başlatabiliriz. Doğrudan Scott Snyder a da bildirdim durumu. Haber bekliyoruz. Bahsedilen temsilci ile alakalı Türkiye deki tüm yayıncılar sorun yaşıyor , inşallah halledeceğiz.

Eternal ilk iki cilt çeviri bitti, son cilt bitmek üzere. İlk cilt grafik de bitti. Mart Nisan sonrası başlamayı düşünüyorum. Rebirth başlamamız buna engel teşkil etmiyor.

Sevgiler
Ertan

Teşekkür ederim.

Umarım yakın zamanda sorun çözülür.Rebirth'leri büyük bir heyecanla bekliyorum.Zaten aldığım The New 52'leri 3.ciltlerden itibaren okumayı bıraktım bekletiyorum.Tamamlanınca hepsini birden okumanın lezzeti bir başka olacak :)

Sevgiler...

Jedmau

Alıntı yapılan: hbegec - 19 Ocak, 2018, 23:37:38
Teşekkür ederim.

Umarım yakın zamanda sorun çözülür.Rebirth'leri büyük bir heyecanla bekliyorum.Zaten aldığım The New 52'leri 3.ciltlerden itibaren okumayı bıraktım bekletiyorum.Tamamlanınca hepsini birden okumanın lezzeti bir başka olacak :)

Sevgiler...

Keyifli okumalar

Nightrain

Barmen Minik

batwoman new52si  JHWIII saolsun bu işte zirvedeydi. şimdi rebirthünde çıkışıyla asla yayınlanmayacaklar listesine düşmüştür herhalde.

Jedmau

nicholaihel

Alıntı yapılan: Jedmau - 08 Şubat, 2018, 23:11:06
https://youtu.be/WnOoUJ9isOs?t=5

Arada yorgunluktan 15 Temmuz demişim, kusura bakmayın.

Estağfirullah ne kusuru.

Gecenin bi' yarısı heyecanla izledim. Çok güzel haberler var. Neredeyse hepsine göz koydum kapakların ama nefsimi kontrol edip bir ufak eleme yapmak zorunda kalacağım :) Fasikül haberleri de sevindirici. Hızlı ve çok noktaya dağıtımı başarılırsa daha da güzel olacaktır.

Finaldeki sürprizler! Geceden ötürü ıskaladıysam kusura bakmayın ama sormak istediklerim var.

Scott Snyder imzalı üç cilt çekilişi yalnızca online alışveriş yapanlar için, dükkandan alanlar katılamıyor doğru mu?

Yine S.S. imzalılar için her 50 lira için bir çekiliş hakkından bahsedildi. Mağazadan yapılacak alışverişlerde Yıldıray Çınar çizimine çekiliş hakkı için de benzer bir uygulama mı olacak? 50 liraya bir çekiliş hakkı gibi?

İstanbul'un neredeyse domine ettiği bu piyasada Ankara'da çılgınca bir mücadele sergileyen JBC yayıncılığa 3 Y. Çınar Sketch az değil mi? Hiç olmazsa Ankara'nın plakası 06'ya ithafen 6 adet Çınar çizimli blank cover olsa güzel olmaz mı? ;D Evet olasılığı sinsice ikiye katlamak istediğim doğrudur.

Teşekkürler.

Jedmau

Hemen Cevaplayayım.

Scott Snyder sadece onlin e- Yıldıray skeçler ise sadece mağazadan olacak. TL sınırı yok Yıldıray Çınar skecinde :)

İkna edebilirsek neden oolmasın :D 6 iyidir iyi