Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Çok teşekkür ederim, Ertan Bey. Daha önce görmemiştim, çok makbule geçti.

Allah, yaşadık ki ne yaşadık  :)
They drew first blood...

Ras Al Ghul

pearl jam

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 23 Temmuz, 2014, 01:48:20

bir de temennide bulunayım :  en azından bir tane de vertigo'ya el atın mesela american vampire

eskiden bir kitap ister yıllarca beklerdik şimdi istiyoruz bir ay sonra gerçekleşiyor :) dc ve vertigo telif probleminin nihayet çözülmesi çok iyi oldu. şansımıza batman' de gidebileceği en iyi yayınevine gitti.

Honore

Ertan bey, 2015de cable & deadpoolu yayinlamayi dusunuyor musunuz?
Ona gore marvel evrenine baslamayi dusunuyorum. Eger yakin bi tarihe basmayi dusunuyorsaniz planlari erteleyecegim  ;D

Chuck

Kara Ayna ve Baykuşlar Divanı'nın çıkış tarihleri netleşti mi? :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Jedmau

NIC

Alıntı yapılan: Jedmau - 29 Ağustos, 2014, 18:08:25
Kitaplar çıktı :

Linklerden bakabilirsiniz : http://www.dr.com.tr/Main/Home/PublishersPage/4693

Kitaplar  bu sabah dr'da çıkmış olarak görünüyordu şimdi üçüde 2 eylül çıkış tarihli olarak görünüyor.Canım sıkıldı  >:(

tommikser

Hahaha canın neye sıkıldı ki Behzat'ım 2 si pzt iki gün sonra duyanda bir ay sonra zannedecek.

NIC

Alıntı yapılan: tommikser - 30 Ağustos, 2014, 01:56:48
Hahaha canın neye sıkıldı ki Behzat'ım 2 si pzt iki gün sonra duyanda bir ay sonra zannedecek.
niye sıkılmasın zaten 1 aydir bekliyorum dün siparis verecek pazartesi okuyacaktim

Ras Al Ghul

Jedmau

Alıntı yapılan: NIC - 30 Ağustos, 2014, 01:32:42
Kitaplar  bu sabah dr'da çıkmış olarak görünüyordu şimdi üçüde 2 eylül çıkış tarihli olarak görünüyor.Canım sıkıldı  >:(

Dün akşam kendilerine teslim ettik , neden bu şekilde yaptılar inan bir fikrim yok.

Belki 30 Ağustos diye kargolamam yapmadılar.

alan ford

her aklı başında insan gibi çocukken jedi olmayı isteyen biri olarak Star Wars'lar için müteşekkirim. ama yine de jbc'nin yaptığı en iyi iş bizi Şemsiye Akademisi ile tanıştırmak oldu. 2. ciltte bir solukta okundu. Şemsiye Akademisi Bone ve Yalnız Kurt ile birlikte son yıllarda başımıza gelen en iyi şeylerden biri. teşekkürler
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Mrtekin

Bence basımıza gelen diger en iyi sey, kesinlikle batman dir.

Ertan bey, frankofon sürprizinizi sorsak?

Ve de star wars dizisi tercihinizi?

Erken mi olur açıklamak icin?
They drew first blood...

NIC

Alıntı yapılan: alan ford - 30 Ağustos, 2014, 12:15:03
  her aklı başında insan gibi çocukken jedi olmayı isteyen biri olarak Star Wars'lar için müteşekkirim. ama yine de jbc'nin yaptığı en iyi iş bizi Şemsiye Akademisi ile tanıştırmak oldu. 2. ciltte bir solukta okundu. Şemsiye Akademisi Bone ve Yalnız Kurt ile birlikte son yıllarda başımıza gelen en iyi şeylerden biri. teşekkürler

Doğa şemsiye akademisini atladım ben gerçekten bu kadar güzel mi?Biraz daha itkilersen salı günü vereceğim kargoya ekleyebilirim

alan ford

Bence hemen ekle , pişman olmazsın.  Seri son zamanlarda çok popüler olan sorunlu süper kahraman hikayesi aslında. Gerçi ben bu işten biraz sıkıldım ve artık gerçek kahraman bulmak çok zor oldu ama dizinin yaratıcıları bu işten alınlarının akıyla çıkmayı beceriyorlar. Mizah ve aksiyonla beraber giden çok güzel bir hikaye yazmışlar ve çizimleri de çok güzel.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir