Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Animvader

JBC'den Batman One-Shot sayılar gelmeye devam ediyor, güzel satıyor ama artık şöyle Cataclysm, No Man's Land, R.I.P., Knightfall gibi baba serilere el atmasını bekliyorum şahsen.

pizagor

Alıntı yapılan: designer73 - 26 Haziran, 2015, 17:37:04
...

ki paketleme konusunda en özenli davranan idefix gördüğüm kadarı ile.

...

arkadas.com.tr! Her kitabı ayrı ayrı jelatinleyip kutuda gönderdiler hep şimdiye kadar. Tabi bu bana özel bir uygulama da olabilir. Malum problemli müşteriyim...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Al Ghul

Benim tamamen ayrı bir sorum olacak size, belki de şu ana kadar kimsenin sormadığı bir soru :P
Şu ''JBC'' nasıl okunuyor, arkadaş ortamında çeşitli şekillerde telaffuz ediliyor hep... Doğrusunu duymak isteriz :)

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

xmenac

alan ford

Arkadaş'tan ben de memnunum , benim jadbang'den aldığım Öldüren Şaka'ların da sırt kısmı çok az problemliydi (toplam 3 adet jadbang ön sipariş indirim oranını arttırsın ve kargo bedava limitini 250TL'den düşürsün temennisi  :D çizgi romanla bu limite ulaşmak imkansız yahu) , ama bu tip şeyleri takmam pek en iyisini kendime ayırıp diğer ikisini arkadaşlara verdim .
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

@Serhan

Jedmau

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

esmile

DC Comics'in Western serilerinden; Jonah Hex veya eski yine DC'nin efsane Western serilerinden Bat Lash'i yayınlama şansınız var mı acaba?

Ralph

Amerikan Vampiri ön siparişi açık, şimdi sipariş etsem ne zaman elime ulaşır?

Bir de figürler neden bu kadar pahalı? :)

dean

Nightrain

JBC hiç manga işine girmeyi düşündü mü acaba? Mesela şu aralar son derece popüler olan Tokyo Ghoul'u yayınlasalar fena olmazdı. :)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

siyahderikoltuk

Amerikan Vampiri için bir-iki kelime birşey yazmak istedim. Aldım, henüz okumadım. Ve fakat bir iş, bir kitap bu kadarmı hakkı verilerek basılır? Sadece kapak bile insanı çekiyor içine. Renkler, kağıt.. Çok olmuş.. Bravo, hakikaten bravo JBC..