Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hasanmahmut

Alıntı yapılan: Jedmau - 27 Şubat, 2017, 12:02:30
Evet var bazılarında , mesela Dedektif 1-2 de ve Harleyde birazcık zam var , kur atılı va dolayısı ile. Hayya samimiyetimle söyleyeyim , olması gerekenin neredeyse 3/1 kadar sadece.

Noel Hc olmadığı için 27,5 olarak satılacak.

Sevgiler

Teşekkürler.

Jedmau

Alıntı yapılan: WinchesteR - 27 Şubat, 2017, 12:35:19
Harley Quinn diğer ciltler için hızlanma olacak mı daha 2. Cilt yeni basılacak seri için tahmini bitirme tarihimiz var mı ve rebirth basıcak mısınız?

Her sorunuza evet

darbove

şimdi jbcden 3 hc çıktı. ilk yıl özel ediyon,batman noel HC ve öldüren şaka HC. Umarım öldüren şakayı bi şekilde temin eder koleksiyonuma katarım. Onun dışında neredeyse tüm ciltler tekrar baskı yapacak gibi duruyor. 5 ronin harici.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Jedmau

frodo

Ertan Abi az önce batman 6 cilt tanıtımına baktım ''Damian ın ölümü sebebiyle Batman'ın insanlığını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya vs.'' yazıyordu Damian'ın nasıl öldüğüne dağir sayfalarda var mı ciltte? bu arada heyecanla bekliyoruz yeni Batman ciltlerini ana seri olsun yan seriler olsun.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

Jedmau

Daha okumadım , okuyup haber veririm , belki incoperated da oyle bir olay vardı ona gönderme olabilir

rumar80

Damian Batman incorporated serisinde ölüyor. 

frodo

"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

Jedmau

peder clemente

Ankara'da olsaydım mutlaka katılırdım resmi açılışa.Başarı, bol kazanç ve çok üretim diliyorum.Hayırlı işler.

nikopol

doktor1881

yidar

OZAN BALIM

Hayırlı olsun, bol kazançlar. Kazanç bize daha çok ve daha uygun fiyatlı Batmanler olarak dönsün...

hennessy

Hayırlı uğurlu olsun bol bereketli bir dükkan olsun Ertan reis
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları