Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Alıntı yapılan: Nightrain - 12 Nisan, 2017, 18:06:09
Bugün 2 kitabımı kargoya vermişler ama JBC etiketli yayınlar temin aşamasında. Arıyorum, açmıyorlar. Yarın tekrar arayacağım.

Alıntı yapılan: Ekşi Sözlüksiparişleriniz ile ilgili sorun yaşarsanız asla iletişime geçemeyeceğiniz firma. prefix ya da depoyu aramanizi tavsiye ediyorum böyle durumlarda. prefix'in sayfasında hem kendi numarasına hem de deponun numarasına ulaşabilirsiniz.
demişler burada: https://eksisozluk.com/entry/67301413

Doğan Müzik Kitap Mağazacılık ve Pazarlama AŞ.
Trump Towers Ofis Katları, Kuştepe Mahallesi Mecidiyeköy Yolu Caddesi No: 12 Kat: 30-31-32 34387 Şişli - İstanbul / Türkiye
Müşteri Hizmetleri: 0212 997 00 08 - 09
Depo Adres : İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Atatürk Bulvarı Altay İş Merkezi No: 58 Kat 2 Başakşehir İstanbul Türkiye
Depo Telefon: 0212 671 62 26   |   Faks: 0212 671 64 55
E-Posta: satis@prefix.com.tr

memospinoz

Alıntı yapılan: worldman - 12 Nisan, 2017, 18:16:26
İdefix'ten yıllardan beri alışveriş yapıyorum.Hiç sıkıntı yaşamadım. Ama benim burada değinmek istediğim şey diğer çizgiroman yayınevlerinin çıkardıkları eserlerin çizgiroman dükkanlarına geldikten bir hafta sonra idefix'in sitesinde de satışa sunulması ve benim de bunları satın alabilmem. Ben diğer çizgiromanları satın alabilirken sadece JBC yayıncılığın çıkardığı eserleri buradan temin etmede sıkıntı yaşıyorum.Özellikle biraz beklemiştim sipariş verirken  tedariğinde sıkıntı olmasın diye.Madem stoğunda yok neden siparişe açık halde tutarsın bugüne kadar bu çizgiromanı ey İdefix>:(

Stoklu ürün pek fazla tutmazlar bunlar. Belli ürünler stokludur daima, çok satanlar vb. Bir de zaten D&R'a geçince iyice zıvanadan çıktılar. Benim hiç yoktan ayda 50-60 kitap alışverişim olurdu kendileriyle, hatta direkt prefix kolileriyle gelirdi.  ;D 1 seneden fazladır bulaşmıyorum hiç, istedikleri kadar indirim yapsınlar. Eskiden stoktaysa altında stokta yazardı, stokta yoksa kaç iş gününde temin edilebildiği yazardı. O da uçtu gitti çoktan. Şimdi sadece "sepete ekle" var, bir de "ince kapak".  ::)  ;D

Madem bu kadar içine edeceklerdi marka değerinin keşke alır almaz kapatsalardı idefix'i. Hiç yoktan eski güzel anılarla aklımızda kalırdı.  :( >:( :) ::)

memospinoz

Neyse arkadaşlar, isterseniz -başta kendim olmak üzere- bu başlığı daha fazla "idefix" muhabbetiyle doldurmayalım. İdefix muhabbetine buradan devam edelim dilerseniz:

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,10791.0.html

Jedmau

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

darbove

The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

ysrtnrkl

Kitapyurdu sitesinde bir çok ürün stok yok gözüküyor bir el atsanız da ay sonu siparişlerimizde sepetimize ürün eklesek çok güzel olur.

peder clemente

İranlı bir düşünür :"En kötü zaman, yönetenin ve halkın kötülüğünün birleştiği zamandır" demiş taa 8.Yüzyılda.En kötü zamanlarda bile bazı insanlar, umudunuzu ve inancınızı tazeler ya işte Jedmau (Ertan Bey) o insanlardan biri.Sadece yayınevi sahibi değil İNSAN...Ancak böyle insanlarla daha iyi ve medeni bir toplum olma şansımız ve umudumuz var.
   Bir susam tanesi sizin için önemsiz, karınca için çok önemlidir.

Jedmau

Valla hayatta bana söğlenmiş en güzel iltifatlardan biri bu :) Çok teşekkür ederim

frodo

Facebook sayfasında gördüğümüz Europa TMNT ve joker nisan/Mayıs ayındaki bilinmeyenler mı yoksa yıl içinde çıkacak olanlar mı ?
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

Jedmau

frodo

O zaman şu bilinmeyenler tanıtılsa artık mayısa ne kaldı   :)
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

nikopol

Alıntı yapılan: peder clemente - 26 Nisan, 2017, 17:09:35
İranlı bir düşünür :"En kötü zaman, yönetenin ve halkın kötülüğünün birleştiği zamandır" demiş taa 8.Yüzyılda.En kötü zamanlarda bile bazı insanlar, umudunuzu ve inancınızı tazeler ya işte Jedmau (Ertan Bey) o insanlardan biri.Sadece yayınevi sahibi değil İNSAN...Ancak böyle insanlarla daha iyi ve medeni bir toplum olma şansımız ve umudumuz var.
   Bir susam tanesi sizin için önemsiz, karınca için çok önemlidir.

Metin Munir, gecenlerde "En iyi intikam iyi yasamaktir" diye bir yazi yazdi. Ara sira aklima geliyor, aslinda biz, Turkiye'deki cizgi roman severler olarak, politik de bir is yapiyoruz. Cizgi roman aliyoruz, satiyoruz (ya da basiyoruz, ceviriyoruz, yaziyoruz, ciziyoruz). Sanat varsa yasamak da var.

Nightrain

Şu soru işaretlileri öğrensek artık? ;D Belli ki açıklanan yanınlar değil! :D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları