Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nicholaihel

Oo hızlı cevap, en sevdiğimiz.

Dükkanda bir kitap alan ile on kitap alanı ayırmıyorsunuz o zaman, bir gani gönüllülükle :) Acaba bu sebeple alımların bi' kısmını siteye mi kaydırsam?  ;)

Sketch sayısının 6'ya çıkmasına vesile olursam çok mutlu olurum. Bana çıkarsa daha çok tabi :) Bir aksilik olmaz ise 17 şubatta görüşmek üzere.

hbegec

Alıntı yapılan: Jedmau - 08 Şubat, 2018, 23:11:06
https://youtu.be/WnOoUJ9isOs?t=5

Arada yorgunluktan 15 Temmuz demişim, kusura bakmayın.

Öncelikle elinize kolunuza sağlık muazzam olmuş.Resmen ağzımın suyu akarak baktım ciltlere,bir şeyi merak ediyorum.Sizden mi duymuştum bilmiyorum ama sanırım DC Comics bir cilt çıkardığında başka bir ülkede farklı bir dilde yayınlanabilmesi için 1 yıl geçmesi gerekiyor gibi bir şey vardı değil mi?
Rebirth'ler de 4 ya da 5 sayı çıktı herhalde Amerika'da dolayısıyla şimdi siz her ay bir cilt yaparsanız 5 ay sonra bir sene mi beklememiz gerekecek mesela Batman için? :)
Onun dışında Suicide Squad new 52 5.cilt çıkış tarihini merak ettim,çünkü 4.cildin arkasında ki açıklamada da belirtiği gibi Forever Evil olay örgüsü için 5.cilt gerekiyor ben bekletiyorum hem justice league'i hemde forever evil cildini,suicide squad 5 ile dönüşümlü okumak için :) O yüzden o ne zaman çıkar acaba?

Tekrar teşekkürler elinize emeğinize sağlık,bu arada kendinize ayırdığınız varyant muazzammış :)

Dipnot:Son olarak az takipçiye sahip bir youtuber olarak nacizane tavsiyem çok fazla "hani" kelimesini kullanıyorsunuz biraz törpülemeye çalışın ;))

Jedmau

Alıntı yapılan: nicholaihel - 09 Şubat, 2018, 01:42:58
Oo hızlı cevap, en sevdiğimiz.

Dükkanda bir kitap alan ile on kitap alanı ayırmıyorsunuz o zaman, bir gani gönüllülükle :) Acaba bu sebeple alımların bi' kısmını siteye mi kaydırsam?  ;)

Sketch sayısının 6'ya çıkmasına vesile olursam çok mutlu olurum. Bana çıkarsa daha çok tabi :) Bir aksilik olmaz ise 17 şubatta görüşmek üzere.

Amacımız zorla fazla yayın sattırmak değil , hoş bir ortam olsun istiyoruz sadece :) Bencede kaydırın , çifte şans olur :)

Bekliyorum geldiğinizde görüşelim.

Jedmau

Merhaba,

Kırmızılar ile cevaplıyorum :)

Sevgiler
Ertan

Alıntı yapılan: hbegec - 09 Şubat, 2018, 01:45:05
Öncelikle elinize kolunuza sağlık muazzam olmuş.Resmen ağzımın suyu akarak baktım ciltlere,bir şeyi merak ediyorum. Çok Teşekkür Ederim.

Sizden mi duymuştum bilmiyorum ama sanırım DC Comics bir cilt çıkardığında başka bir ülkede farklı bir dilde yayınlanabilmesi için 1 yıl geçmesi gerekiyor gibi bir şey vardı değil mi?
Rebirth'ler de 4 ya da 5 sayı çıktı herhalde Amerika'da dolayısıyla şimdi siz her ay bir cilt yaparsanız 5 ay sonra bir sene mi beklememiz gerekecek mesela Batman için? :)

Bu konu bu şekilde değil :) Bildiğim kadarı ile 6 ay sınırı var. Ama bu bizi çok etkilemeyecek çünkü biz her ay 1 batman şeklinde ilerlemeyeceğiz.

Batman + Suicide Squad

Dedektif-Nightwing

Allstar - Harley

bu şekilde her 3 ayda ( arada 2 ay boş geçiyor ) bir Batman ana seri okuyacaksınız , bazı aylarda bazı eventlerden dolayı 1 aylık boşluklar olabilir. Şu anki planlamamız Kasım ayında bu 6 serinin ilk 3 cildini tamamlamak - sanırım seneye aradaki fark kapanıp güncele yetişeceğiz.

Onun dışında Suicide Squad new 52 5.cilt çıkış tarihini merak ettim,çünkü 4.cildin arkasında ki açıklamada da belirtiği gibi Forever Evil olay örgüsü için 5.cilt gerekiyor ben bekletiyorum hem justice league'i hemde forever evil cildini,suicide squad 5 ile dönüşümlü okumak için :) O yüzden o ne zaman çıkar acaba?

SS5 baskıda 16 sında çıkmış olur :)

Tekrar teşekkürler elinize emeğinize sağlık,bu arada kendinize ayırdığınız varyant muazzammış :)

Hehehe çok teşekkürler :=)

Dipnot:Son olarak az takipçiye sahip bir youtuber olarak nacizane tavsiyem çok fazla "hani" kelimesini kullanıyorsunuz biraz törpülemeye çalışın ;))

Tavsiye için teşekkürler :) Pek video ve kanal olayından anlamıyorum , sadece öncemli açıklamalarda ben olurum sanırım bundan böyle , başka arkadaşlar başladı bazı videolara zaten :D Bana tahamul etmesine gerek kalmayacak kimsenin.

Sevgiler
Ertan

hbegec

Sevgiler benden ve hızlı cevap için teşekkürler :) Bu arada kimsenin tahammül etmesine gerek kalmayacak yazmışsınız ancak dikkat ettim 30 dk'lık bir videoda çok az "ııııı" " dediniz ve takılmadınız gayet iyi bence :) Çokta meydanı boş bırakmayın derim ben :))
Yayın periyoduna sevindim  yanlış biliyormuşum ben 1 sene diye mazur görün artık.Çok çeşitli yayın okuyabileceğiz bu muazzam oldu.SS5'e sevindim.
Kendinize iyi bakın,iyi geceler :)

Jedmau

Hahaha çok teşekkürler :=) Elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz inşallah.

Sevgiler
Ertan

kryatmc

Fasiküllerin yayınlanma periyodu nasıl olacak peki ? Ayrıca diğer seriler hakkında haberleri yarınki yayında mı duyucaz ?

Jedmau

Super Sons ayda 1 , all star ayda 1-3 arası , ciltlerin cıkma aralığına göre

Diğer seriler hakkındaki haberleri ara ara duyuracağız. Yarınki yayında aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

kryatmc

Nightrain

Variant konusunda masaya vurmuşsun resmen, tebrikler. ;D :D

Videonun sonunda ki sürprizden bahsederken, bir an için "şu yanımda görmüş olduğunuz dev Batman heykelini hediye edeceğiz" diyeceksin sandım. :D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

nicholaihel

Anladığım kadarıyla Y. Çınar çizimli kapakları çekilişle vermemişler ? Orada bekleyenlerden seçmişler. İmza gününe geldim. Alışverişlerimi yaptım. Bana verilen çekiliş kartlarını da doldurdum. Telefon hanesi de mevcuttu. Dedim herhalde daha önceki gibi video ile çekiliş yapacaklar...

Ama duyumum doğru ise orada bu iş halledilmiş. Sosyal medya hesaplarında bu konu net ifade edilseydi bende beklerdim. Yukarıda da mağazadan alışveriş vs internet alışverişi çekiliş hakkı konusu da farklı idi. Her 50 liraya mağazada çekiliş kartı verdiler.

Yanlış anladığım bir durum varsa buradan aydınlatırlar herhalde ama şansımız dahi olamadıysa sketch için ciddi üzüldüm.

Jedmau

Alıntı yapılan: nicholaihel - 18 Şubat, 2018, 02:26:32
Anladığım kadarıyla Y. Çınar çizimli kapakları çekilişle vermemişler ? Orada bekleyenlerden seçmişler. İmza gününe geldim. Alışverişlerimi yaptım. Bana verilen çekiliş kartlarını da doldurdum. Telefon hanesi de mevcuttu. Dedim herhalde daha önceki gibi video ile çekiliş yapacaklar...

Ama duyumum doğru ise orada bu iş halledilmiş. Sosyal medya hesaplarında bu konu net ifade edilseydi bende beklerdim. Yukarıda da mağazadan alışveriş vs internet alışverişi çekiliş hakkı konusu da farklı idi. Her 50 liraya mağazada çekiliş kartı verdiler.

Yanlış anladığım bir durum varsa buradan aydınlatırlar herhalde ama şansımız dahi olamadıysa sketch için ciddi üzüldüm.

Merhaba,

Yok yanlış siz yanlış anlamışsınız.

3 kişiye skeç çizilip hediye edildi. Bu üç kişi mağazaya gelip , alışverişle form dolduranlar arasından seçildi. İki tanesini Yıldıray, bir tanesini de kızım çekti. Yani çekiliş yapıldı ve skeçleri hediye edildi.

Mağaza için olan çekilişler formlar doldurulduktan sonra salı - çarşamba günü gibi canlı yayında yapılacak.

Sevgiler
Ertan

nicholaihel

Yok yani bende mağazaya gelip form doldurdum ama bu uygulamadan haberim olmadı o zaman. Biraz vakit geçirip ayrıldım sonra. O zaman yine doldurulan kartlar arasından sketch şansı devam ediyor mu ?

Jedmau

Selamlar,

Yok , yukarıda dediğim gibi o formların doldurulma nedeni imza gününden sonra Yıldıray 3 kişiye skeç çizip hediye etmek istemişti. Bunu videoda duyurmuştuk.

İmza günü bitince isimlerinizin bulunduğu kutudan 3 isim çekildi , Yıldıray orada çizip o skeçleri hediye etti.

Bunun dışında birşey olmadı :)

Jedmau

https://youtu.be/ZMd57WWi3so

İmza gününü bu videodan izleyebilirsiniz. Görüntülerde çekilişte bulunuyor.

Sevgiler