500. Mesaj

Başlatan Lami Tiryaki, 21 Ekim, 2009, 09:09:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lami Tiryaki

Forumumuzun 500. mesajini yazma firsatini görünce dayanamadim böyle bir baslik açtim. Geçen yildan bu yana Mehmet'in(ontario70) açtigi bu çok degerli siteye Mesut'la(darkwood) ikimiz mesaj yazmaya basladik. Sonra Hasan(hanac) geldi. Çok degil sadece iki ay içinde sevgili Hasan Anaç'in özel katkilariyla 60 küsur üyeli-ve bu mesajla 500 adet-dolu dolu paylasimi olan müthis bir portal'in altina hep birlikte imzamizi atmayi basardik. Adminler olarak Mehmet, ben ve Hasan görünüyoruz. Ama aslinda adminligin bütün yükünü Hasan omuzlamis götürüyor(kendisine katkilarindan dolayi hepimiz adina tesekkür ederim). Arada bir adminler kendi aramizda forumu daha verimli ve neseli hale nasil getiririz diye muhabbetler ediyoruz. Bu da sizin katkilarinizla oluyor iste. Forumun seviyesi ve nahos olaylarin olmasi ihitmaline karsi çok dikkatliyiz. Birtakim baska ortamlarda yasanan tatsiz olaylarin burada olmamasi için azami gayret içindeyiz. Içiniz ferah olsun, ÇR için hos sohbetlerden baska bir seye izin vermeyiz kolay kolay. 

Foruma mesaj atmayan ya da çok az mesaj yazan degerli üyelerimiz, siz de yazin. yazin ki muhabbetimiz çok olsun neseli olsun. Yazilariyla destek veren yazarlarimiz, yayinevi sahipleri ve editörleri ve siz çok degerli çizgi roman sevdalilari hepinizi çizgi roman dünyasina kattiklariniz için tebrik ediyorum.

Selamlar
Lami 

s.b

Buradaki hos sohbet ortamini bozmaya kankan olursa hiç gözünün yasina bakmadan sutlayin.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Ramzy

Ben de foruma Hasan Abi'nin söylemesiyle katilmistim, iyi ki de gelmisim. Su ana kadar çok olmasa da keyifli çizgi roman sohbetleri yaptik; umarim bu artarak devam eder. : )