Star Wars : Klon Savaşları 9 : Son Hamle

Başlatan Jedmau, 23 Kasım, 2011, 10:57:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

STAR WARS
KLON SAVAŞLARI CİLT 9
SON HAMLE

Ve Klon Savaşları'nda son perde...

Kont Dooku öldü. Ayrılıkçılar bir numaralı liderlerini kaybetmenin şokuyla geri çekilişte. Cumhuriyet savaşı kazanmanın ve yeniden barışa kavuşmanın eşiğinde. Jedi'lar uzun zamandır süregelen kasvetin ardından nihayet geleceğe umutla bakabiliyorlar.

Fakat tüm bu hayali umut dalgası aslında kendini gizlemiş Sith Lordu'nun planının bir parçası ve hiçbirinin öngöremediği bir felaket adım adım yaklaşmakta: Emir 66.

Wookiee gezegeni Kashyyyk'te bulunan Jedi ustaları Yoda, Quinlan Vos ve Luminara Undili gezegendeki Ayrılıkçı güçleri sürmek için yerel halkla birlikte son bir savaşın içindeler. Fakat hiç beklemedikleri bir ihanete uğrayınca Quinlan Vos ansızın kendini büyük bir hayatta kalma mücadelesinin içinde bulacaktır.

Emir 66'nın uygulanması sonucu galaksi boyunca büyük bir Jedi katliamı yaşanmış olmasına karşın tamamı ortadan kaldırılamamıştır. Katliamdan kurtulan Jedi'lar asırlardır süregelmiş olan Cumhuriyetin yerini alan ve adlarını lekeleyen İmparatorluk'un karşısında çaresiz kalmışlardır. Bazıları umutsuzluğa kapılarak ortadan tamamen kaybolma yolunu seçerken bazılarıysa mücadeleyi son nefeslerine kadar sürdürmeye and içeceklerdir.

Emir 66 sonrası hayatta kalmayı başaran bir grup Jedi bir araya gelerek İmparator Palpatine'in sağ kolu olan yeni Sith Lordu Darth Vader'ı tuzağa düşürmeyi planlarlar. Jedi'ların verecekleri bu müthiş son mücadele Darth Vader efsanesinin büyümesini sağlayacak bir olaya dönüşecektir.

Dokuzuncu cilt ile Klon Savaşları dönemi nihayet sona eriyor ve Galaktik İmparatorluk'un kurulmasıyla birlikte yakında yayınına başlayacağımız Karanlık Zamanlar serisine geçiş niteliği taşıyor.

Çeviri : Hakan Buhurcu
Yayına Hazırlayan : Berk Şentürk
Yayın Yönetmeni : Ertan Ergil

Fiyat : 29.90
Sayfa Sayısı : 144
Çıkış Tarihi : Ocak 2012

rumar80

Klon savaşlarının özellikle çocuklar ve gençler için TV dizisi karakterlerini (Özellikle Ahsoka) temel alan bir başka serisi var.
   İlgilenen arkadaşlara önerilir

HacıGeraltEmmi

Jedmau

tommikser

Bende ilk 3'ü var o zaman kaldı geriye 6 sayı.Ama bitti ya sana ne diyeyim bilemedim abi :D

Jedmau

AHAHAHAH :) biz bahtsızız ilke efendi 4 kitapla seri bitirir ( seviyorum seni ilke :D ) bizim kotor 9 kitap legacy 10 kitap ve devam ediyor. heheh basıldığı gün bitti demektir benim icin :)

rumar80

Yarısıdır başlamak bitirmenin. Almalı yol buna göre. Yayınlanacaksa Star Wars eğer. Yayınlanmalı sonuna kadar. Oluruz destek basana.
   Güç seninle olsun

ziqo

karton kutu çıkarma planı vardı eğer çıkacaksa ne zaman çıkar fiyatı ne olur.

HacıGeraltEmmi

Siz yeter ki yayınlayın, biz severek okumaya devam ederiz.

tommikser

Abi İlke'nin de Örümcekte işi zor.O zaman yetişmek için yanılmıyorsam 15 cilt var demişti.Senin neredeyse iki yayının toplamı ;D

Jedmau

Tarkan Kurt

Güzel haber, Aralık ve Ocak ayları Star Wars ile dolu dolu geçecek demekki.

ErenKoyunoglu

Legacy yayınlansa süper olur. Bence SW galaksisindeki en kuvvetli dizi.

ErenKoyunoglu

Zırt diye girdim araya ama kusura bakmayın :)

Jedmau

Legacy benimde en çok basmak istediğim seri ama malaesef vektörde birleşme oldğu için , önce dark times 1-2 sonra kotor 1-2-3-4-5 sonra vektor 1 sonra legacy başlayabilecek :/